Benson Idahosa University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія і філософія

МУВ

1960

Після встановлення Церкви Божої місії в 1960-і роки, архієпископ Бенсон Айдахоса отримали конкретні вказівки від Бога, щоб ризикувати в галузі освіти, починаючи з дитячого освіти на університетському рівні.

1981

До 1981 року бачення християнської віри університету (КУО), який пізніше був перейменований в Бенсон Айдахоса університет, дозріло в свідомості архієпископа. Але актуалізація бачення повинно було бути припинено, щоб забезпечити простір для створення високою репутацією слово віри групи шкіл (розплідник, первинний і вторинний) в 1980-і роки

1992

У 1992 рік архієпископ Бенсон Айдахос застосовується до високоповажного міністру освіти для отримання ліцензії на створення і експлуатації приватного університету. Після цього розвитку, єп експертної група вчених і фахівців, була створена для підготовки техніко-економічне обґрунтування, академічний брифа і розробити генеральний план для пропонованого університету. Діючи як інститут безперервного навчання (ICL), пропонований університет організував наукові та професійні програми для молодих студентів.

1 998

Християнська віра університет став Бенсоном Айдахоса університету та лютий Idahosa став другим президентом університету

2002

У лютому 2002 року, через десять років після застосування, щоб почати приватний університет, федеральний уряд, діючи через Комісію національних університетів (NUC), люб'язно наданої ліцензію Бенсон Айдахос університету для роботи. Університет почав функціонувати як повністю ліцензоване установа в березні 2002 року з початковим зарахуванням студентів з 400, зареєстрованого в два факультет (факультет мистецтв, соціальні науки, освіту і факультет фундаментальних і прикладних науки).

2004

перший пост акредитації щорічний скликання Бенсон Айдахоса університету

Наше бачення

Бенсон Айдахоса університет прагне бути моделлю для вчених, фахівців і підприємців, які будуть ефективними для учнів Христа перевершуючи в своїх професійних областях. Він буде відрізнятися високою ефективністю в області міждисциплінарних досліджень, для вирішення національних і міжнародних проблем, усуваючи неправильні моделі поведінки серед студентів і стає джерелом знань, які будуть використовуватися на благо людства на християнських етичних принципах, покликаних змінити країну і континент, змінюючи життя одного студента в той час.

Наша місія

Бенсон Айдахос університет є приватним християнським університетом забезпечення впроваджених бакалаврів, магістрів і професійної освіти. Ми віддані місії залучення лідерів для країни, які є повними в дусі, розуму і тіла, тим самим сприяючи виробництву керівництва високого рівня і якості робочої сили для країни і світу. Ми виконуємо ці функції розважливо використанням поточної інформаційно-комунікаційних технологій, налагодження зв'язків з аналогічними установами по всьому світу, ставлячи людей у ​​першу операцій і підкреслюючи християнські етичні цінності. Одержувачі служби університету студенти, роботодавці праці, нинішні і майбутні покоління, Нігерія і глобальне співтовариство.

Наша основна мета

зміна Нігерії

Наші основні цінності (TOP-TIAA)

  • Робота в команді
  • Форма власності менталітет
  • люди Matter
  • Прозорість і чесність
  • Інновація
  • Підзвітність
  • Академічне досконалість з Godliness

ЧОМУ ДОСЛІДЖЕННЯ НА BIU

студенти BIU

Студенти користуються кризами безкоштовно кампус середовищем, де вони можуть спокійно досягти своїх академічних занять. Там немає культи або страйків на території кампуса.

лідерська програма нашого студента тобто постійних радників, студентські капелани, і більше пропонують студент лідерських ролей, які допомагають їм розвивати свої лідерські та комунікативні навички, щоб досягти успіху довго після того, як вони закінчать.

У нас є дуже що сприяє гуртожиток житло, спортивні споруди і просторі лекційні зали, які зручно вмістити все студент.

Кожен студент піддаються тренуванням від деяких з найвідоміших керівних інститутів і знають чоловіків і жінок великих досягнень. Завдяки цьому вони натхненні і перспективи їх розширили на духовного зростання у Христі, лідерство, багатство, створення, політика, розваги та багато іншого.

Кожен учень отримує рівну можливість отримати безцінний практичний досвід роботи за допомогою спеціальних програм, завдань підприємництва вкладень і стажуваннях з першокласними компаніями в своїх областях, що представляють інтерес, щоб вони обладнані для життя після школи.

Студенти мають можливість заробити стипендію за рахунок старанної в своїх вчених, керівних обов'язків і позанавчальної діяльності.

Всі студенти, незалежно від курсу навчання, отримують підготовку в підприємництві, управління, менеджмент, персональний брендинг, розробка пропозицій, написання резюме та комунікації, ведення переговорів та управління проектами.

Розташування

Бенін-Сіті

Address
Private Mail Bag 1100,
University Way.
Off Upper Adesuwa Road
Government Reservation Area (GRA).

Бенін-Сіті, Едо, Нігерія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: