Bauhaus-Universität Weimar

Введення

Прочитайте офіційний опис

Баухауз-Universität Веймар є міжнародним дослідницьким університетом, який прагне до ідеї Баухауса і, отже, має традиційно міжнародну орієнтацію. Його прагнення об'єднати мистецтво з науки і техніки, яка веде нас, щоб запустити шлях, який є унікальним в Німеччині. Прагнення до інтернаціоналізації не порожня фраза, але інтегративної складової нашої саморозуміння і орієнтації.

З факультетів і областей дослідження, таких як архітектура, мистецтво і дизайн, будівництва та ЗМІ, Баухаус-Університет Веймар є самобутність.

Баухауз-Universität Веймар став добре відомий своїм широким асортиментом викладацької та наукової діяльності на основі цивільного будівництва та архітектури, орієнтованої дисциплін. Сьогодні університет пропонує обширний спектр навчання близько 40 курсів навчання, у тому числі безкоштовний мистецтво, дизайн, веб-дизайн, візуальної комунікації, дизайн засобів масової інформації, ЗМІ культури, архітектура, будівельні, матеріалознавство, Технологія обробки, навколишнє середовище та управління.

Поняття «Баухауз« виступає за прагнення експериментувати, відкритість, креативність, тісному зв'язку з виробничої практики та інтернаціональність. Спираючись на традиції Баухауз, всі факультети беруть участь у створенні громадських просторів. Мета, щоб отримати наука, мистецтво і технологія спільної роботи аналітично, творчо і новаторськи на плануванні, будівництві і дизайні нинішніх і майбутніх просторів проживання. Практичний досвід відіграє важливу роль у всіх наукових областях, а також у художньому розвитку.

Випробування, сертифікація та розвиток продукту так само, як важливо інженерів, як вони розробникам ЗМІ і дизайнерів.

Для того, щоб визначити свій міжнародний імідж і утвердити себе як успішного МІЖНАРОДНИЙ університету, це стратегія університету інтернаціоналізації у всіх областях. Особливо в галузі викладання, наукових досліджень і творчо-художнього розвитку, Міжнародна спрямованість має поліпшити за допомогою різних засобів, що сприяють та інструментів. На цей рахунок, інтернаціоналізація було закріплено в управління за принципом університету. Крім того, була створена посада співробітника з міжнародного стратегічного співробітництв. Її завдання полягає в оновленні стратегії інтернаціоналізації та вжити заходів різноманітні.

Розташування

Веймар

Bauhaus-Universität Weimar

Address
Bauhaus-Universität Weimar
Geschwister-Scholl-Straße 8

99423 Веймар, Тюрингія, Німеччина
Телефон
+49 3643 581112

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія