Berlin School of Economics & Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Берлінська школа економіки та права, яка налічує близько 11 000 студентів, є одним з найбільших навчальних центрів для молодших менеджерів у Німеччині. Це вражає сильною практичною релевантністю, високими стандартами якості та сильною міжнародною орієнтацією.

Берлінська професійна школа - інститут підвищення кваліфікації HWR Berlin - доповнює портфоліо університету з міжнародними та практичними курсами підвищення кваліфікації.


Більше 25 років досвіду управління освітою

Ще в 1992 році Берлінська школа економіки та права разом з британськими університетами-партнерами розпочала навчання керівників на міжнародному рівні. Вона була однією з перших в Німеччині. Берлінська професійна школа на додаток до міжнародного акредитованого Берлінського MBA також пропонує інші магістерські програми німецької та англійської мов. З його пропозицією, вона призначена для фахівців і керівників бізнесу та адміністрації.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


Різноманітні пропозиції та індивідуальна підтримка

Берлінська професійна школа, яка має різноманітний зміст і формат навчання, відповідає індивідуальним вимогам своїх досвідчених та працюючих студентів. Кожна програма має свою дослідницьку групу, яка особисто піклується про студентів, консультує та консультує їх як професійно, так і організаційно. З широкомасштабними заходами в області "Кар'єра"


Міжнародна мережа

Більше 3000 випускників з більш ніж 70 країн успішно закінчили навчання в Берлінській професійній школі. Інтегровані навчальні поїздки до міжнародних університетів-партнерів у Європі, Америці та Азії дають змогу ознайомитись із міжнародною роллю Берлінської професійної школи за межами містечка.


Близько до практики

У той же час всі програми забезпечують широкі можливості для обміну досвідченими. Мережа відомих партнерів з промисловості та науки географічно та промисловості. Незалежно від того, відвідують компанії, екскурсії, гостьові лекції чи проектні роботи, інтерфейси до професійної практики різноманітні.

Розташування

Берлін

Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin

Address
Berlin School of Economics & Law
Badensche Strasse 52

10825 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 308771262

Акредитації