Arden Study Centre, Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа

Тут, у навчальному центрі Ардена, Берлін, ми на 100 відсотків прагнемо забезпечити якісну бізнес-освіту тим, хто прагне продовжити свою кар’єру в різних галузях промисловості.

119555__MG_45551.jpg

Про

В університеті Ардена ми прагнемо забезпечити доступність вищої освіти для всіх. Ми пропонуємо відповідні індустріальні курси нижчої та післяградської ступенів у Німеччині, які викладає експертний факультет. Студенти можуть обрати навчання на повний або неповний робочий день, а тому адаптувати навчання відповідно до свого графіку.

119558_IMG_6772.JPG

Експертиза та репутація

Ми розуміємо, як важко студентам підходити до занять навколо щоденних зобов'язань. Ось чому ми пропонуємо змішане навчання, яке поєднує підтримуюче навчання віч-на-віч та навчання з незалежним онлайн-дослідженням. Студенти мають цілодобовий доступ до нашої інноваційної онлайн-платформи навчання iLearn, яка забезпечує доступ до безлічі ресурсів електронного навчання. Ця гнучка модель доставки дає можливість студентам створити практичний розклад, який би вписувався в їхнє життя.

Наші викладачі присвячені підтримці академічного розвитку студентів з першого дня, а також нагляду за досягненням результатів навчання. Студенти також виграють від нашого експертного факультету, який має роки академічної та галузевої експертизи.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Місцезнаходження

Сучасний навчальний центр Ардена знаходиться в самому центрі Берліна, стартової столиці Європи. Студенти виграють у оточенні деяких найбільших гравців у корпоративному світі, включаючи Sony, Deutsche Bahn та Daimler. Процвітаюча ділова сцена міста надає широкі можливості для мереж та можливість студентам розвиватися академічно за межами аудиторії.

Сам навчальний центр пропонує сучасні засоби із зручним доступом до магазинів, ресторанів та різноманітних визначних пам'яток, щоб дізнатися про багату культурну та політичну історію міста.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Кар'єрна підтримка

У віртуальній аудиторії iLearn розміщений наш Інтернет-портал кар'єри, який має на меті забезпечити наших студентів видатними для роботодавців на сьогоднішньому конкурентному ринку праці. Пропонуючи цілий ряд корисних інструментів від симулятора інтерв'ю та побудови резюме, до глобальної пошукової системи для курсів електронного навчання, портал прагне допомогти студентам досягти кар’єрних цілей.

Окрім підтримки, яку надає наш інтернет-центр кар’єри, усі наші курси в Ардені розроблені з основним акцентом на працевлаштуванні. Поєднуючи теорію з практикою, наші програми нададуть затребувані знання, які можна буде застосувати безпосередньо на робочому місці після закінчення навчання.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Міжнародна апеляція

На сьогодні підтримавши понад 50 000 студентів з понад 150 країн, ми прагнемо забезпечити, щоб високоякісна освіта Ардена була доступною для міжнародних студентів з усього світу.

Крім того, всі наші курси викладаються англійською мовою, найважливішою діловою мовою у світі, а також ми пропонуємо безкоштовні уроки німецької мови. Ми віримо, що ці вигідні знання мови значно збільшать перспективи працевлаштування студентів у Німеччині та в усьому світі.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Наші цінності

  • Доступність. Ми пропонуємо гнучкість в Інтернеті, щоб студенти могли навчатися, коли і де їм заманеться.
  • Гнучкість - Завдяки нашій інноваційній платформі для навчання в Інтернеті студенти можуть відповідати навчанням навколо своїх щоденних зобов'язань.
  • Програми, орієнтовані на кар'єру - наші курси розроблені, щоб надати студентам ключові ділові навички, необхідні для досягнення успіху на сьогоднішньому конкурентному ринку праці.
  • Підтримка - Наш Інтернет-портал кар’єри присвячений особистому та академічному розвитку наших студентів, забезпечуючи їх повну підготовку до робочого місця.
  • Фінансування - Ми вважаємо, що фінансові проблеми не повинні бути перешкодою для особистого розвитку. Тому ми пропонуємо гнучке фінансування та пропонуємо якісну освіту.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Розташування

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія