Прочитайте офіційний опис

За що стоїть Академія архітектури?

Навчання в міжнародному контексті

Ми виступаємо за відкрите і допитливе ставлення, за експериментування, і заохочуємо студентів до прийняття власної позиції. Ми вважаємо місто Амстердам лабораторією для проектування наших студентів та викладачів. Академія підтримує тісні контакти з професійною спільнотою в регіоні, з державними службами, партіями-замовниками та розробниками. Наші навчальні програми також займають важливе місце на міжнародному рівні. Академія має міцні зв'язки з відповідними програмами за кордоном. Студенти з усіх куточків світу навчаються в Академії, міжнародні запрошені лектори та спікери регулярно відвідують, а студенти часто беруть участь у зарубіжних екскурсіях та проектах.

Вивчення та робота одночасно

Навчання та робота йдуть рука об руку під час програми навчання. Це поєднання означає, що студенти та викладачі безпосередньо беруть участь у практиці проектування та дослідження. Ви вже сформуєте активну частину широкої мережі колег під час навчання. Ті, хто закінчує академію, часто залишаються залученими до програми навчання. Студент стає роботодавцем і, на підставі цієї посади, викладачем або наставником для нового покоління студентів.

Міждисциплінарний

Архітектура, урбанізм і ландшафтна архітектура є самостійними дисциплінами в рамках Академії, які частково пропонуються в комбінації. Таким чином, студенти готуються до поточної, інтегрованої професійної практики, яка одночасно вимагає спеціалізації та широти від студентів. Академія архітектури є єдиним навчальним закладом в Нідерландах, який пропонує програми магістра в міждисциплінарному порядку. Ця комбінація надає Академії унікальну позицію в Нідерландах і за кордоном.

Міжнародний

Навчальна поїздка за кордон, навчання в іншій семестровій програмі або створення проекту з групою іноземних студентів; це все можливо в Академії. Ми підтримуємо активну мережу європейських освітніх програм, за допомогою яких студенти та викладачі обмінюються в малих масштабах. Академія є членом Європейської асоціації архітектурної освіти (EAAE) і є партнером Європейської магістратури ландшафтної архітектури (EMiLA), за допомогою якої ви можете отримати «Європейський майстер в ландшафтній архітектурі». Академія співпрацює в рамках програми Еразмус, на базі якої організовуються міжнародні семінари. Крім того, в Європі існує безліч закордонних проектів і партнерств з різними проектними програмами. У літні місяці ми організовуємо так звану Літню школу: різні міжнародні екскурсії, в яких ви можете взяти участь.

Надихаюче середовище і актуальні дебати

Академія архітектури розташована на території Waterlooplein в Амстердамі в будівельному комплексі 17-го століття, відремонтованому Claus en Kaan Architecten. Академія займає унікальне місце в культурному житті Амстердама і відіграє активну роль у професійному дискурсі. Лекції, семінари, заходи та виставки організовуються у співпраці з іншими організаціями. Серія лекцій - відкрита для студентів - на основі актуальних тем відбувається протягом року.

Назва архітектора

Після отримання магістерської назви (магістр) Ви маєте право розпочати незалежну професійну практику і негайно вступити до реєстру архітекторів, урбаністів і ландшафтних архітекторів.

Практично орієнтовані дослідження в освіті

Світ постійно і швидко змінюється. Соціальні, практичні та технічні розробки вносять нові вимоги до дизайнера. Ось чому Академія інтегрує практичні дослідження в освіту. Професори організовують майстер-класи, проекти, екскурсії, виставки та лекції в рамках своєї наукової програми.

Частина Амстердамського університету мистецтв

Для того, щоб прийти до нових ідей і нововведень, ви повинні бути в змозі і наважитися вийти за межі власного поля. Амстердамський університет мистецтв (AHK) пропонує студентам широку орієнтацію з точки зору мистецтва і культури, і з цієї причини надає великого значення тому фактом, що студенти можуть отримати знання про розвиток в інших мистецьких дисциплінах. У рамках програм, що пропонуються в АХК, ми надаємо можливість співпраці з іншими програмами та міжнародними обмінами.

Наше завдання

Академія архітектури Амстердама пропонує курси дизайнерів для дизайнерів. Він орієнтований на студентів, які є мотивованими та обладнаними для дизайнерської практики, і обирає викладачів, які відзначилися в практиці дизайну та досліджень.

Студенти навчаються просторовому проектуванню як практичної та критичної дисципліни в точці перетину мистецтва, науки та технології. Навмисне рішення пов'язувати його з мистецькою освітою (Амстердамський університет мистецтв АХК) підкреслює особливе значення, яке Академія надає художнім аспектам здійснення професії.

Якісне середовище навчання

Академія має на меті забезпечити мале, високоякісне навчальне середовище з відкритим кліматом і з акцентом на визначенні власних позицій викладачів і студентів. Міжнародна орієнтація є неминучою частиною цього.

Архітектура, урбанізм і ландшафтна архітектура розглядаються як три повних, незалежних дисципліни. Це змінює той факт, що три дисципліни навмисно пропонуються одночасно і частково в комбінації. Це полягає в тому, щоб підготувати студента до комплексного здійснення професії.

Конкретні місця в Нідерландах і за кордоном є лабораторією дизайнера. Місто Амстердам, місце розташування Академії, активно розгортається в курсі як соціальний будинок, історичний витвір мистецтва і постійний виклик дизайну.

Терміни подання заявки

Голландські студенти: 1 травня 2019 року

Міжнародні студенти: 1 квітня 2019 року

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Під час магістра архітектури в Академії архітектури, ви дізнаєтеся, як знайти і просунути свою власну позицію в широкій області архітектури. Модель паралельної освіти, пе ... [+]

Огляд

Під час магістра архітектури в Академії архітектури, ви дізнаєтеся, як знайти і просунути свою власну позицію в широкій області архітектури. Модель паралельної освіти, перевірене поєднання досвіду навчання та роботи, натхненні гості-лектори з малих та міжнародних навчальних програм у центрі міста, пропонує всі інструменти, необхідні для розвитку в повноцінного архітектора , щоб ви могли розквітати у натхненного просторового художника з вашим власним архітектурним підписом, який повністю обладнаний для відтворення центральної ролі у процесі проектування. У Академії архітектури ви будете навчені бути архітектором, який наважиться приклеїти свою шию і хто готовий дивитися далі, ніж світ, який він або вона вже знає. Ви бачите можливості, можете надихати інших, наважитися робити вибір і знати, як інтегрувати їх, щоб ціле більше, ніж сума частин.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Ландшафтна архітектура іноді описується як «малювання в топографії», але професія охоплює набагато більше. Під час магістерської програми в Академії архітектури Амстердам ... [+]

Огляд

Ландшафтна архітектура іноді описується як «малювання в топографії», але професія охоплює набагато більше. Під час магістерської програми в Академії архітектури Амстердама ви отримаєте знання, розуміння та навички, які дозволяють вирішувати просторові проблеми за допомогою дизайну і пролити світло на нові топографічні ситуації. Це відбуватиметься на різних рівнях, від саду до регіону.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

Міста є невичерпним джерелом натхнення та захоплення, зроблених руками людини. Під час магістратури в Академії архітектури в Амстердамі ви навчитеся розуміти місто у всій ... [+]

Огляд

Міста є невичерпним джерелом натхнення та захоплення, зроблених руками людини. Під час магістратури в Академії архітектури в Амстердамі ви навчитеся розуміти місто у всій його складності і часто малоймовірній масштабі, робити розумні стратегічні пропозиції для свого майбутнього і робити як функціональні, так і привабливі дизайнерські пропозиції для реальних місць у місто.... [-]

Нідерланди Амстердам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Waterlooplein 211-213 1011 PG
Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди