Amsterdam Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

AIT: Формування глобальних технологічних талантів для боротьби з розривом європейських навичок

Amsterdam Institute of Technology допомагає ІТ-фахівцям випереджати четверту промислову революцію. Ми пропонуємо гнучкі онлайн-програми, які дозволяють одночасно працювати та навчатися.

Чому AiT?

AiT оснащує учнів відповідними знаннями для різних ІКТ-ролей. Ми пропонуємо людям та компаніям можливість навчання протягом усього життя, щоб переконатися, що учні йдуть в ногу зі швидкими змінами в технології.

137315_pexels-photo-3759089.jpeg

Що робить AIT різним?

Гнучкий, без кампусу інститут

За допомогою нашої програми за сумісництвом в Інтернеті ми робимо освіту доступною і допомагаємо учням підвищити свою професійну та географічну мобільність. Професіонали з усього світу можуть отримати магістерську роботу, не перериваючи свою професійну практику. Наша модель відкладеного навчання знімає будь-який фінансовий бар'єр для запуску програми, оскільки ми поділяємо з нашою програмою відповідальність наших учнів, щоб піднятися на професійні сходи.

Практичний та цілісний підхід

В AIT ми готуємо студентів до отримання потрібної роботи. Під час навчання наші студенти зосереджуються на оволодінні навичками попиту. Навички ми визначили, поговоривши з експертами галузі та ринку праці. Завдяки практичному підходу, наші студенти мають змогу продемонструвати свою область, а також досвід лідерства через практичні завдання та проекти. Після того, як вони завершать свій перший Bootcamp, наших учнів запрошують до нашої флагманської програми прискорень талантів, яка надає коучинг кар’єри та впровадження роботодавців у структурованій послідовності.

Побудова громади

В АІТ кожен - викладач, і кожен - вчитель. Наші практичні семінари та прискорювачі навчання дають простір громаді для обміну своїми знаннями, викликами та ідеями. Визнаючи свій попередній навчальний та професійний досвід, наші учні навчають один одного протягом усієї програми. З викладачами, які активно працюють у цій галузі, ми об'єднуємо професіоналів для створення найкращого університету LeadTech.

137316_pexels-photo-374831.jpeg

Ступені

Наші студенти отримують ступінь після успішного завершення програми. Наші програми пропонуються у співпраці з Європейським університетом лідерства, а ступені видаються Європейським університетом лідерства.

Розташування

Амстердам

Address
Science Park 408 1098 XH Amsterdam
Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: