Aeres University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

AERES Університет прикладних наук

Талант рости. Ось що AERES Університет прикладних наук виступає. Наш університет корениться в сільськогосподарському та освітній сфері вищої освіти. Ми робимо ставку на освіту, наукові дослідження та обмін знаннями. Це, як ми внести свій вклад в розвиток інноваційних професіоналів. Професіонали, які здатні приймати відповідальні рішення в складному світі, з природним талантом діючи стійким.

AERES Університет має три факультети: Дронтен, Almere і Wageningen. Раніше ми були два окремих університетів, але ми злиті в 2013 році. Ми одні і ті ж бачення і місії, але кожен з нас має свій власний профіль і ідентичність.

програми підготовки бакалаврів

Наші програми бакалаврату веде до національно визнаною кваліфікації Ingenieur, що еквівалентно британському Бакалавра (з відзнакою) і французька Ліцензія Professionelle. Цей ступінь Університет є національну акредитацію і міжнародно визнаними компаніями та громадськими організаціями. Тривалість програми залежить від професійної кваліфікації студента і може зайняти рік 1-, 1,5- рік, 2 роки або 4 роки.

Наші програми бакалаврату:

Здоров'я і добробуту тварин Водних екосистем Аналіз Основні міжнародні Агробізнес (ПЕД) Основні Завод з виробництва (ПЕД) Управління структурних фондів ЄС Європейська кухня Бізнес Управління ланцюжками продуктів харчування Їжа Підприємництво Управління з безпеки харчових продуктів Міжнародний Конярство управління бізнесом Міжнародна виставка продуктів харчування Бізнес Міжнародний садівництва і управління Міжнародний Тваринництво

Ми також пропонуємо одна магістерська програма в розвитку агробізнесу.

Розташування

Альмер

Address
Aeres University of Applied Sciences
De Drieslag 4

8251 JZ Альмер, Флеволанд, Нідерланди

Дронтен

Address
Aeres University of Applied Sciences
Stadhuisstraat 18

1315 HC Дронтен, Флеволанд, Нідерланди

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: