Adekunle Ajasin University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Адеканл Аджасін університету

Історія Adekunle Ajasin університету, Akungba-Акоко (AAUA), Ондо Держава, Нігерія, більш доречно сказав в два етапи. Вперше він був створений як Обафемі Аволово в березні 1982 року уряд старого Ондо держави на чолі з покійним головного Adekunle Ajasin.

Відразу змінивши військовий уряд Navy Commodore Bamidele Otiko змінила свою назву на Ондо державного університету в 1985 році. Його переїзд в Akungba-Akoko в новому Ондо держави став обов'язковим в 1999 році, після створення нової держави зі старого Ондо три роки тому в жовтні 1996 року. був підписаний законопроект, підтримавши переселення в закон тодішнього губернатора штату, головний Адебейо Адефараті, в листопаді 1999 року, і що спонукало рух врожаю робочих від старого сайту в Адо-Екіті на Akungba-Akoko 1 грудня +1999.

Наше бачення і місія

Для того, щоб стати головним закладом, який рухається розвиток трудових ресурсів в напрямку самозабезпечення, учнівства, першого класу університету в галузі досліджень, знання, характер і служіння людству.

Наша місія

Для того, щоб дати знання і навички для самозабезпечення в сприятливому середовищі, де викладання і дослідження можуть мати місце.

студентські організації

Студентські організації створюються і управляються студентами при підтримці з боку Управління декана студентів справ. Більше 1000 студентів Adekunle Ajasin університету беруть участь в студентських організаціях, які включають в себе громадські та релігійні організації. Ці студенти впливають на вищий світ і їх життя.

Varsity Logo

AAUA логотип

преамбула

LOGO будь-якого корпоративного установи варто його ім'я є явним символом душі установи. Це камея уявлення бачення, прагнення і надії установи.

Символіка LOGO має свою увагу на майбутньому і сміє сподіватися витримати протягом тижня.

Це килимок, на якому логотип Адеканл Аджасін університету, Akungba-Akoko, Ondo State, Nigeria запускається.

символізм

Символами логотип університету розповідають свою історію в трьох середовищах: картини, кольору і тексту.

Зауважимо, що центр LOGO захоплюється відкритої книги - чітке нагадування про те, що основна функція установи відноситься до відкриття книги знань молодим нетерплячих і творчі уми.

Піднявшись зі Сходу молодими ВС з його блискучими, жовтими променями опромінюють на відкритій книзі висвітлюючи знання про те, що установа прагне відкрити його протеже.

Поділяючи в центрі сцени з книгою є символами економічної спадщини держави, який створив цей живий інститут. Символи какао і kolanuts нагадують установа, що його головною метою є використовувати свої знання для підвищення економічного потенціалу держави. Ці первинні символи накладаються на м'яко плескіт хвилі, що символізує людство і про те, що до тих пір, як людство існує, ця мета стоїть постійна, незмінна. Представляв в чорній хвилястою лінії є символ бітуму і нафти - життєво важливі аспектів економіки держави та областей, на яких університет повинен зробити надійне вплив.

Огортаючи ці первинні символи являє собою коло з двох половинок: верхня половина носить ім'я університету в пурпурі, а нижня половина зветься громади, де знаходиться установа - ясне повідомлення, що позначає симбіотичні єдність міста і сукні в загальна згода, що разом це вельми dignifying мета буде досягнута і досягається в дусі любові (символізує синій колір) і єдності.

Підтримка цієї сфери є кілька переплетених хвощів, що символізують культурну спадщину держави. Наслідком цього є те, що параметр місії установи включає в себе і залишив в силі відповідно до мандату, щоб збагатити, розширити і продемонструвати культурну спадщину держави, зокрема, і народовладдя в general.Last, але не менш важливе, це банер носить текст, що роз'ясняє, послання логотипу в безпомилкових термінах: ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ. Зверніть увагу: текст вкладений в форматується грунтах коричневого кольору, що позначають очікування, що цей мандат посаджені в родючому грунту, в якій він буде рости і процвітати.

Нехай буде так, Господи!

Розташування

Нігерія Інтернет

Address
Adekunle Ajasin University, P. M. B. 001, Akungba-Akoko, Ondo State,
Нігерія Інтернет, Нігерія