VID Specialized University

Введення

Прочитайте офіційний опис

VID Specialized University має понад 4500 студентів на семи кампусах у чотирьох містах; Берген, Осло, Санднес і Ставангер. VID має давні традиції та досвід в галузі охорони здоров'я, соціальних наук та теологічних досліджень.

У нас є 50 навчальних програм по всій мережі. VID Specialized University коледж VID Specialized University з'явився 1 січня 2016 року, після злиття чотирьох норвезьких установ: Університетський коледж Diakonhjemmet в Осло і Санднес, Університетський коледж Бетанієна в Бергені, Університетський коледж Діаконесса в Бергені і MHS - Школа місії та теології в Ставангері. vid Університетський коледж Бетанієна пропонує клінічні дослідження для студентів міжнародного обміну в рамках медичної та хірургічної практики, психічного здоров'я та догляду за домом. Університетський коледж Діаконхметмета був заснований у 1890 році як приватний некомерційний коледж. На цьому фундаменті акредитований вищий навчальний заклад зараз нараховує близько 2300 студентів та 160 викладачів та працівників.

122668_VID_pic_5.jpg

Основні цінності коледжу підсумовані під його гаслом: «Присвячений людям». Ці цінності також відображають академічну спрямованість коледжу, яка орієнтована виключно на програми охорони здоров’я, соціальної сфери та церкви на всіх рівнях (бакалавр, магістр, і доктор наук) та підтримується постійними дослідженнями в усіх галузях. Університетський коледж Діаконесса Харальдсплас (HDUC) - приватний, некомерційний, християнський, акредитований урядом університетський коледж, що фінансується. Відомо високий професійний рівень та задоволеність студентів.

Коледж зосереджується на інтернаціоналізації, і приблизно 50% бакалаврів мають коротше або довше перебування за кордоном під час навчання. vid MHS - Школа місії та теології - це приватний спеціалізований університет, який належить Норвезькому місійному товариству (НМС), який займається якісною освітою та дослідженнями, пов'язаними з глобальними перспективами місії церкви, а також релігійними та культурними зустрічами.

Розташування

Осло

Address
184 Vinderen, NO-0319 Oslo
NO-0319 Осло, Осло, Норвегія
Веб-сайт

Берген

Address
Ulriksdal 10
5009 Берген, Гордалан, Норвегія

Санднес

Address
Vågsgaten 40
4306 Санднес, Рогаланд, Норвегія

Ставангер

Address
Misjonsmarka 12
4024 Ставангер, Рогаланд, Норвегія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія