UIT The Arctic University of Norway

Введення

Прочитайте офіційний опис

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway - найпівнічніший університет світу. Його розташування на краю Арктики передбачає місію. Арктика набуває все більшого значення. Зміна клімату, експлуатація арктичних ресурсів та загроз для навколишнього середовища - це тематика, що викликає великий інтерес для громадськості, і яка особливо цікавить UIT The Arctic University of Norway . У UIT The Arctic University of Norway ви можете вивчити глобальні проблеми з точки зору UIT The Arctic University of Norway .

Знати на вершині світу

Життя на Високій Півночі формується дикої природою, контрастним світлом і погодними умовами, географічними відстанями та мультикультуралізмом. Багато дослідницьких центрів та навчальних програм UiT відображають специфіку Арктичної Норвегії.

Джорн Бергер-Найвол

Ключове дослідження UiT зосереджується на полярному середовищі, дослідженні клімату, корінних народів, трансформації миру та конфліктів, телемедицині, медичній біології, космічній фізиці, рибному господарстві, морській біоперевізці, лінгвістиці та обчислювальної хімії.

Центри досконалості

Центром теоретичної лінгвістики, CASTL, CTCC, Центром теоретичної та обчислювальної хімії UiT, обидва призначені Норвезькими центрами досконалості. У 2002 році NST, Норвезький центр телемедицини, що базується в Тромсе, був призначений Центром співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Мережа ARCTOS на факультеті біологічних наук, рибальства та економіки є лідером у дослідженні морських арктичних екосистем та важливим партнером Норвезького Полярного інституту в Тромсе. Кафедра фізики зосереджена на північних вогнях та космічних дослідженнях. Всі ці інститути мають високу міжнародну репутацію.

Арктичні кордони

Університет є частиною Центру досліджень клімату та навколишнього середовища високого півночі FRAM - Fram Center у Тромсе. Кожну січень міжнародна конференція Arctic Frontiers запрошує дослідників, політиків та представників бізнесу обговорити проблеми Арктики через дисциплінарні кордони. Секретаріат Арктичного ради знаходиться в центрі Фрема. Дослідники з Університету та Fram Centre беруть участь у кількох міжнародних програмах Арктичної ради.

Міжнародний вузол

16000 студентів та 4000 співробітників навчаються та працюють на UIT Арктичний університет Норвегії. Навчання є науково-дослідним. Сім факультетів UiT пропонує, незважаючи на відданість справі північних проблем, широкий спектр навчальних програм.
Академічне співтовариство в Тромсе дуже міжнародне. Понад 20% академічного персоналу та 10% студентського корпусу знаходяться за кордоном. Університет пропонує понад 20 англомовних програм магістерської підготовки, а всі факультети пропонують курси англійської мови на рівні бакалавра та магістра.

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway є одним із засновників UIT The Arctic University of Norway , міжнародної мережі з 140 навчальних та дослідницьких установ циркумполярного регіону. Але університет співпрацює з усіма країнами світу. 200 міжнародних угод забезпечують активний академічний обмін студентами та співробітниками з партнерськими установами по всьому світу.

Кампуси по всій північній Норвегії

Університет має вісім навчальних закладів. Вони знаходяться в Тромсе, Нарвіку, Гарстаді, Альта, Бодо, Мо і Рані, Хаммерфест і Кіркенес. Університет став ще важливішою рушійною силою для Північної Норвегії та міжнародної співпраці на Північній Півночі.

Розташування

Тромсе

University of Tromsø

Address
Hansine Hansens veg 18
9019 Тромсе, Тромси, Норвегія
Телефон
+47776440009

Альта

UIT - Norges Arktiske universitet - Campus Alta

Address
Follumsvei 31
9510 Альта, Фінмарк, Норвегія
Телефон
+47 78 45 05 00

Нарвік

UiT - Norges arktiske universitet, campus Narvik

Address
Нарвік, Норланд, Норвегія
Телефон
+47 77 64 40 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми