Norwegian University of Life Sciences NMBU

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дослідницькі та дослідницькі програми НМБУ дають можливість людям у всьому світі вирішувати великі глобальні виклики довкілля, сталого розвитку, поліпшити здоров'я людей та тварин, відновлювані джерела енергії, виробництво продуктів харчування та управління землею та ресурсами.

Кампус Ås

60573_as.jpg

Campus Ås мешкає у Норвегії найбільша міждисциплінарне навчальне середовище в галузі наук про життя.

Норвезький університет наук про життя (NMBU) складається з семи факультетів, з яких шість знаходяться в Campus Ås, а частина розташована в Campus Adamstuen (до 2019 року):

 • Біологічні науки
 • Хімії, біотехнології та науки про продукти харчування
 • Екологічні науки та управління природними ресурсами
 • Пейзаж і суспільство
 • Школа економіки та бізнесу
 • Наука і технології
 • Ветеринарна медицина

У 2020 році буде відкрито новий науково-дослідний корпус ветеринарної науки, який означає, що всі сім факультетів НМБУ будуть об'єднані в Ås. Норвезький Ветеринарний Інститут переїде в Кампус Ås одночасно.

Кампус Ås також є домом для одного з найкрасивіших парків Норвегії, з численними історичними будівлями, а також фермою Ås, де проводяться дослідження та викладання традиційних поголів'я худоби.

Кампус Å охоплює загальну площу 600 га в муніципалітеті Ås.

Два інших великих установ також розташовані разом з НМБУ в Campus Ås: ключових частинах Норвезького інституту досліджень продуктів харчування, рибного господарства та аквакультури (Nofima) та Норвезького інституту досліджень біоекономіки (NIBIO).

Кампус Адамстуен

60572_adamstuem.jpg

Campus Adamstuen є домом для факультету ветеринарної медицини. Факультет є єдиним у Норвегії вищим навчальним закладом для ветеринарів, які мають компетенцію у двох різних галузях: ветеринарної медицини та ветеринарної охорони здоров'я.

Ветеринарна медицина стосується здоров'я та благополуччя тварин. Основні сфери включають знання про хвороби, діагностику та лікування. Поле включає в себе як виробничі тварини, в тому числі фермерські риби, так і товариші тварин.

Ветеринарна охорона здоров'я охоплює всі аспекти запобігання поширенню захворювання від тварин до людей і є галуззю, яка постійно зростає.

1 січня 2014 року Норвезька школа ветеринарії (NVH) та Університет наук про життя (UMB) були об'єднані, щоб сформувати Норвезький університет наук про життя (NMBU), консолідація досліджень та навчання на всьому біологічному виробничому ланцюгу під єдиним парасольку.
Факультет ветеринарної медицини складається з чотирьох факультетів Campus Adamstuen:

 • Основи наук та медикаменти (бас)
 • Безпека харчових продуктів та біологія інфекції (Matinf)
 • Клінічні продукти тваринництва (Prodmed)
 • Супровідні клінічні науки тварин (Sportfamed)

Campus Adamstuen також є домом для Університетської лікарні тварин, що складається з клініки Companion Animal, Equine Clinic та Clinic Production Animal.

Університетська лікарня тварин лікує хворих тварин з усієї країни і тісно пов'язана з науково-дослідницькою діяльністю в Школі ветеринарної медицини НМБУ.

Норвезький ветеринарний інститут є медико-біологічним науково-дослідним інститутом, який поділяє приміщення з факультетом ветеринарної медицини Campus Adamstuen. Тут же знаходиться Норвезький музей історії ветеринарії.

Кампус Адамстуен заплановано закрити в 2019 році, а Школи ветеринарної медицини НМБУ та Університетська лікарня тварин переїдуть у найсучасніші ветеринарні приміщення в кампусі Ås, тобто всі три факультети, нарешті, будуть розташовані в одному місці . Норвезький Ветеринарний Інститут переїде в Кампус Ås одночасно.

В даний час в Campus Ås будується абсолютно новий науково-дослідний та навчальний корпус ветеринарної науки.

Факультет ветеринарної медицини також має дивізію, розташовану в південно-західній частині Норвегії: відділ досліджень дрібних культивованих речовин у Хойланд, Санднес.

Розташування

Як

Address
Universitetstunet 3
1430 Ås

1432 Як, Акершус, Норвегія