Прочитайте офіційний опис

Дослідницькі та дослідницькі програми НМБУ дають можливість людям у всьому світі вирішувати великі глобальні виклики довкілля, сталого розвитку, поліпшити здоров'я людей та тварин, відновлювані джерела енергії, виробництво продуктів харчування та управління землею та ресурсами.

Кампус Ås

60573_as.jpg

Campus Ås мешкає у Норвегії найбільша міждисциплінарне навчальне середовище в галузі наук про життя.

Норвезький університет наук про життя (NMBU) складається з семи факультетів, з яких шість знаходяться в Campus Ås, а частина розташована в Campus Adamstuen (до 2019 року):

 • Біологічні науки
 • Хімії, біотехнології та науки про продукти харчування
 • Екологічні науки та управління природними ресурсами
 • Пейзаж і суспільство
 • Школа економіки та бізнесу
 • Наука і технології
 • Ветеринарна медицина

У 2020 році буде відкрито новий науково-дослідний корпус ветеринарної науки, який означає, що всі сім факультетів НМБУ будуть об'єднані в Ås. Норвезький Ветеринарний Інститут переїде в Кампус Ås одночасно.

Кампус Ås також є домом для одного з найкрасивіших парків Норвегії, з численними історичними будівлями, а також фермою Ås, де проводяться дослідження та викладання традиційних поголів'я худоби.

Кампус Å охоплює загальну площу 600 га в муніципалітеті Ås.

Два інших великих установ також розташовані разом з НМБУ в Campus Ås: ключових частинах Норвезького інституту досліджень продуктів харчування, рибного господарства та аквакультури (Nofima) та Норвезького інституту досліджень біоекономіки (NIBIO).

Кампус Адамстуен

60572_adamstuem.jpg

Campus Adamstuen є домом для факультету ветеринарної медицини. Факультет є єдиним у Норвегії вищим навчальним закладом для ветеринарів, які мають компетенцію у двох різних галузях: ветеринарної медицини та ветеринарної охорони здоров'я.

Ветеринарна медицина стосується здоров'я та благополуччя тварин. Основні сфери включають знання про хвороби, діагностику та лікування. Поле включає в себе як виробничі тварини, в тому числі фермерські риби, так і товариші тварин.

Ветеринарна охорона здоров'я охоплює всі аспекти запобігання поширенню захворювання від тварин до людей і є галуззю, яка постійно зростає.

1 січня 2014 року Норвезька школа ветеринарії (NVH) та Університет наук про життя (UMB) були об'єднані, щоб сформувати Норвезький університет наук про життя (NMBU), консолідація досліджень та навчання на всьому біологічному виробничому ланцюгу під єдиним парасольку.
Факультет ветеринарної медицини складається з чотирьох факультетів Campus Adamstuen:

 • Основи наук та медикаменти (бас)
 • Безпека харчових продуктів та біологія інфекції (Matinf)
 • Клінічні продукти тваринництва (Prodmed)
 • Супровідні клінічні науки тварин (Sportfamed)

Campus Adamstuen також є домом для Університетської лікарні тварин, що складається з клініки Companion Animal, Equine Clinic та Clinic Production Animal.

Університетська лікарня тварин лікує хворих тварин з усієї країни і тісно пов'язана з науково-дослідницькою діяльністю в Школі ветеринарної медицини НМБУ.

Норвезький ветеринарний інститут є медико-біологічним науково-дослідним інститутом, який поділяє приміщення з факультетом ветеринарної медицини Campus Adamstuen. Тут же знаходиться Норвезький музей історії ветеринарії.

Кампус Адамстуен заплановано закрити в 2019 році, а Школи ветеринарної медицини НМБУ та Університетська лікарня тварин переїдуть у найсучасніші ветеринарні приміщення в кампусі Ås, тобто всі три факультети, нарешті, будуть розташовані в одному місці . Норвезький Ветеринарний Інститут переїде в Кампус Ås одночасно.

В даний час в Campus Ås будується абсолютно новий науково-дослідний та навчальний корпус ветеринарної науки.

Факультет ветеринарної медицини також має дивізію, розташовану в південно-західній частині Норвегії: відділ досліджень дрібних культивованих речовин у Хойланд, Санднес.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Norwegian University of Life Sciences NMBU

... [+]

Курси в основному викладаються вчителями НМБУ, але зовнішні експерти з харчової промисловості, а також міжнародні компанії та установи також будуть залучатися у відповідних випадках.

Результати навчання

Кандидат, який пройшов свою кваліфікацію, повинен мати такі навчальні результати, які визначаються з точки зору знань, навичок та загальної компетентності:

Знання:... [-]

Норвегія Як
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Екологія є ключовим компонентом у розумінні глобальних екологічних проблем. Існує зростаюча занепокоєність з приводу впливу людини на навколишнє середовище, і потреба в е ... [+]

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації? [-]
Норвегія Як
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

... [+]

Чому навчають радіоекології? Існує нагальна потреба в підготовці до університетів кандидатів у галузі ядерних наук, у тому числі радіоекології. [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ми пропонуємо курси з рибництва, рибного харчування та планування та дизайну аквакультурних рослин, і ви отримаєте розуміння та знання про те, як ці компоненти / фактори ... [+]

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації? Менеджер з рибного господарства, контроль якості, державні або розширені посади, розробка нових видів аквакультури, управління програмами розведення, продаж або адміністрування. Магістерська ступінь також є кроком для академічної кар'єри. Що ви будете вчитися?

Програма дає вам широку та міждисциплінарну сили та спеціалізацію на предметів на ваш вибір. Ми пропонуємо курси з рибництва, рибного харчування та планування та дизайну аквакультурних рослин, і ви отримаєте розуміння та знання про те, як ці компоненти / фактори впливають на ефективність виробництва та впливають на економічний дохід.... [-]

Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ви хочете працювати з однією з нагальних екологічних проблем у всьому світі - водою та каналізацією? Ви хочете знайти стійкі рішення, які дають менший вплив на клімат, пі ... [+]

Ви хочете працювати з однією з нагальних екологічних проблем у всьому світі - водою та каналізацією? Ви хочете знайти стійкі рішення, які дають менший вплив на клімат, підвищують продовольчу безпеку та стійкість до клімату?

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації? Організація Об'єднаних Націй має намір до 2030 року забезпечити безпеку питної води та адекватну сані... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ви хочете працювати в міжнародних командах, вирішуючи складні проблеми? Ви стурбовані довгостроковою стійкістю сільського господарства та харчових систем? Якщо ви відпові ... [+]

Ви хочете працювати в міжнародних командах, вирішуючи складні проблеми? Ви стурбовані довгостроковою стійкістю сільського господарства та харчових систем? Ви хочете пов'язати знання з дією, щоб змінити ситуацію?Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Програма готує студентів до широкого кола питань щодо традиційного та органічного сільського господарства та харчових систем, таких як консультаційні послуги та розширення, проекти розвитку, управління сільськогосподарськими та природними ресурсами, охорона навколишнього середовища та подальша освіта та дослідження.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ви навчаєтесь в одному з провідних економічних шкіл Норвегії, що має міжнародну репутацію в галузі екологічної економіки, енергетичної економіки та економіки розвитку. ... [+]

Ви навчаєтесь в одному з провідних економічних шкіл Норвегії, що має міжнародну репутацію в галузі екологічної економіки, енергетичної економіки та економіки розвитку.

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Економісти мають спеціальні знання про те, як економіка впливає на суспільство та на добробут мешканців. Це робить економістів цілком підходящим для роботи з питань екологічної політики, енергетичних систем, допомоги в галузі розвитку, розвитку підприємництва, торговельної політики та загальної економічної політики. Тому економісти користуються великим попитом у приватному та державному секторах, а також багатьох неурядових організацій.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Програма підтримує європейські курси магістратури та підвищує загальний імідж європейської вищої освіти. ... [+]

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Необхідні висококваліфіковані випускники міжнародного операційного району тваринництва та генетики. Програма є дуже актуальною для студентів, які бажають працювати в організаціях, орієнтованих у галузі стійкого тваринництва.Що ти дізнаєшся?

Ви зможете подолати розрив між кількісними та молекулярними генетиками, які потребують компетенції в майбутньому. Ви можете скласти власний план навчання з кількома курсами з кількісної та молекулярної генетики. Деякими рекомендованими курсами є молекулярна біологія, моделі та алгоритми в біоінформатіці, аналіз генома - методологія, молекулярна геноміка, плани розведення тварин, теорія та застосування управління інбридингом.... [-]

Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ви хочете сьогодні розуміти та аналізувати міжнародні відносини з точки зору дипломатії, розвитку та екологічної стійкості? Ця програма надає можливість адаптуватися до н ... [+]

Ви хочете сьогодні розуміти та аналізувати міжнародні відносини з точки зору дипломатії, розвитку та екологічної стійкості? Ця програма надає можливість адаптуватися до нової глобальної реальності.

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Випускники можуть конкурувати за роботу в рамках цивільної адміністрації, міжнародних організацій, дослідницьких та освітніх установ, а також у рамках приватного сектора, що працює в міжнародних середовищах. Ця програма в даний час є єдиним ступенем магістра міжнародних відносин, що пропонуються в норвезькому університеті.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ця програма стосується екологічних проблем нашого часу та шукає рішення, які поєднують природні та соціальні науки. Цей ступінь кваліфікує студентів сприяти міжнародному, ... [+]

Ця програма стосується екологічних проблем нашого часу та шукає рішення, які поєднують природні та соціальні науки. Цей ступінь кваліфікує студентів сприяти міжнародному, сталого розвитку.

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Випускники можуть працювати в національних та міжнародних агентствах, міністерствах та екологічних організаціях. Він також підходить для роботи в агентствах з розвитку, освіті, наукових установах, ЗМІ, консалтингових компаніях та міжнародних неурядових організаціях.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Програма забезпечує розуміння глобальних соціальних, політичних та економічних змін. Ступінь дає критичне уявлення про історію та поточну динаміку глобалізації, її вплив ... [+]

Програма забезпечує розуміння глобальних соціальних, політичних та економічних змін. Ступінь дає критичне уявлення про історію та поточну динаміку глобалізації, її вплив на суспільство та навколишнє середовище.

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Студенти отримують роботу у широкому колі національних та міжнародних установ, урядових установ, неурядових організацій з розвитку, багатосторонніх та двосторонніх організацій допомоги, бізнесу, дослідницьких та навчальних закладів.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ви хочете вирішити виклики майбутнього, використовуючи Big Data? У нашій магістерській програмі Data Science ви дізнаєтеся, як поєднати інформатику, математику та статист ... [+]

Ви хочете вирішити виклики майбутнього, використовуючи Big Data? У нашій магістерській програмі Data Science ви дізнаєтеся, як поєднати інформатику, математику та статистику з аналізом даних для вирішення проблем Big Data.

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Будучи експертом у галузі Data Science, ви робите вас надзвичайно привабливими для майбутнього ринку праці. Великі проблеми з даними присутні у всіх сучасних суспільствах, у всіх галузях промисловості та дослідженнях, і очікується, що вони будуть швидко зростати у майбутньому. Експерти з "відчуття" з цих даних нагально потребують на ринках праці, таких як сектор зв'язку, енергетика, економіка, точне сільське господарство, будівництво, дослідження та медичний сектор.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Ви зацікавлені в сільському господарстві та садівництві, екологічному сільському господарстві або біології рослин, а також на впливі клімату та навколишнього середовища н ... [+]

Ви зацікавлені в сільському господарстві та садівництві, екологічному сільському господарстві або біології рослин, а також на впливі клімату та навколишнього середовища на зростання та якість? Здоров'я аспектів рослин та їжі?

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Можливості роботи включати керівні посади в навколишнє середовище або сільське господарство. Ви будете мати кваліфікацію для державного, комунального та приватного секторів як менеджер, консультант / консультант, аспірант, науковий співробітник, викладач (з педагогікою). Ви можете працювати на міжнародному рівні в таких організаціях, як ФАО та Нордад.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Norwegian University of Life Sciences NMBU

AQFood зосереджується на виробництві водних продуктів у всій виробничій та харчовій ланцюгах, пов'язавши первинну продукцію, включаючи аквакультуру та дикий лов, з обробк ... [+]

AQFood зосереджується на виробництві водних продуктів у всій виробничій та харчовій ланцюгах, пов'язавши первинну продукцію, включаючи аквакультуру та дикий лов, з обробкою та розповсюдженням споживачів з точки зору якості та безпеки.

Що ви можете використовувати для цієї кваліфікації?Зростаючий попит на водну їжу в світі вимагає висококваліфікованих кандидатів у всьому харчовому ланцюгу. Зростаюча воднева харчова промисловість стає все більш інтегрованою, а це означає, що окремі компанії охоплюють декілька частин цілого ланцюжка вартості.Що ти дізнаєшся?... [-]
Норвегія Як
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Universitetstunet 3 1430 Ås
1432 Як, Акершус, Норвегія