Inland Norway University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 1 січня 2017 року Університет прикладних наук Хедмарк та Університет ім. Ліллехаммера об'єднані в нову установу Inland Norway University of Applied Sciences Індонезії (INN University).Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Університет INN працює на шести кампусах у південно-східній Норвегії: Blæstad, Elverum, Evenstad, Hamar, Lillehammer та Rena і має близько 13 000 студентів та 952 співробітників.

Наш новий заклад пропонує 35 однорічних навчальних програм, 52 програми бакалавра, 31 магістерські програми та 4 доктора філософії. програми (плюс одна у співпраці з Норвезьким університетом науки і технологій) на додаток до ряду програм викладачів та подальших навчальних програм.

Наша академічна пропозиція охоплює велику кількість предметних областей: екологія та сільськогосподарські науки, психологія, спорт, право, музика, педагогіка, медичні науки, соціальні науки, освіта викладачів, мова та література, біотехнологія, кіно, телебачення та культура, туризм, анімація ігрові науки, економіка, лідерство та інновації.

Розташування

Elverum

Address
Inland Norway University of Applied Sciences
PO Box 400
Elverum
Norway

2418 Elverum, Innlandet, Норвегія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія