BI Norwegian Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

BI Norwegian BusSchool

BI Norwegian Business School - це приватний некоммерческий фонд (заснований у 1943 р.), Який надає знання та компетенцію як приватному, так і державному секторам.

BI Norwegian Business School є самостійним фондом, метою якого є проведення освіти та досліджень на високому міжнародному рівні в управлінні, адміністрації, економіці та маркетингу.

BI є сильним гравцем на міжнародній арені: завдяки своїм операціям у Китаї, Литві та Австралії, через його угоду про обмін з більш ніж 140 університетами у всьому світі та за допомогою своїх міжнародних програм, повністю навчаються англійською мовою в Норвегії.

BI надихає скандинавська традиція управління. Скандинавія, мабуть, найближче до вас може прийти до постіндустріальної економіки знань. Скандинавські компанії також є новаторами методів спільного управління та мережевих форм організації. BI підкреслює етику та корпоративну соціальну відповідальність до цих якостей.

BI зробив наступний крок у своєму розвитку. Школа переїхала в новий кампус в Осло. Цей університетський містечко розташований у центрі міста в районі, що розвивається і пульсує в Осло. Тут навчаються всі міжнародні програми школи.

Акредитація та рейтинг

  • BI має бажаний статус акредитації Triple Crown, тобто він був акредитований AACSB, EQUIS та AMBA. У 2013 році приблизно 70 бізнес-шкіл з 15 500 у всьому світі можуть пишатись статусом потрійної коронки.

Розташування

Осло

Handelshøyskolen BI

Address
BI Norwegian Business School
Nydalsveien 37

0442 Осло, Осло, Норвегія
Веб-сайт
Телефон
+47 464 10 000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації