University of Otago - Wellington Department of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо від віце-канцлера

Tēnā koutou katoa - Я щиро вітаю вас у першому університеті Нової Зеландії, заснованому в 1869 році. Університет Отаго надає науково-дослідну середовище, яке не має аналогів з заслуженою репутацією.

Тут, в Отаго, ви матимете безпрецедентні можливості. Вас викладатимуть міжнародні експерти у своїх галузях; Ви отримаєте кваліфікацію світового класу, і ви зможете внести свій внесок у новаторські дослідження. Студентський досвід в Отаго є винятковим. Ви приєднаєтеся до різноманітного населення понад 20 тисяч студентів з усієї Нової Зеландії та понад 100 країн світу. Важливо, що у вас буде можливість дійсно визначити себе і вибрати свій власний напрямок у житті. Десятки тисяч випускників Отаго зараз живуть у всіх куточках земної кулі, багато хто робить свій внесок у право, здоров'я, науку, бізнес та уряд. Багато з найвідоміших художників, романістів, поетів і лідерів Нової Зеландії також почали свою діяльність в Отаго.

У університеті Отаго ви матимете можливість вивчати науки, медичні науки, гуманітарні науки і торгівлю. Більшість з вас навчаються на головному кампусі Данедіна і живуть в одному з 15 добре обладнаних і привітних житлових коледжів, або в одній з численних квартир, що заповнюються характером на прилеглих вулицях. На задньому порозі ви знайдете театральні лекції, оснащені найсучаснішими технологіями, нашу нагородами бібліотеку, чудові простори для вивчення і фантастичні спортивні зручності, в тому числі критий стадіон світового рівня. Данідін є єдиним справжнім університетським містом у Новій Зеландії, а академічний центр оточує жваву студентську громаду.

Ми наполегливо заохочуємо студентів до аспірантури в Отаго; ми маємо більшу частку кандидатів наук. студентів, ніж будь-який інший університет у Новій Зеландії. У нас також є кампуси з медичних наук у Крайстчерчі та Веллінгтоні, центрі в Окленді, і невеликий кампус для коледжу освіти в Інверкаргіллі. У нас є університети-партнери по всьому світу, і ми сприяємо численним обмінам студентами. Наші дослідники часто співпрацюють з експертами в інших країнах, і значна частина наших досліджень може бути спрямована на вирішення проблем, з якими стикається Нова Зеландія та інші частини світу. Ми працюємо в тісному партнерстві з Ngāi Tahu, народом маорі Південного острова, і ми маємо міцні зв'язки з іншими iwi.

Я пишаюся тим, що я керую цим дуже прекрасним університетом. Я сподіваюся, що вам сподобається ваш досвід, і зрозумійте всі можливості, які пропонуються; вони ваші для прийняття. Я також впевнений, що ви будете робити друзів, які живуть протягом усього життя. Після від'їзду, з добре заробленим ступенем, Університет Отаго і прекрасне місто Данідін продовжуватимуть займати особливе місце у вашому житті. Я бажаю вам усього найкращого.

Професор Харлін Хайн - віце-канцлер

Розташування

Веллінгтон

Address
Mein Street,23
6242 Веллінгтон, Веллінгтон, Нова Зеландія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: