Massey Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Massey Business School є однією з провідних і найбільших бізнес-шкіл Нової Зеландії і входить до 300 кращих світових компаній. Як бізнес, ви можете отримати доступ до наших актуальних і актуальних досліджень і послуг, щоб допомогти вашій організації зростати.

Ми маємо пишаючу основу академічної та адміністративної досконалості, викладає бізнес-студії з 1972 року.

Сьогодні ми є провідним провайдером вищої освіти, досліджень і навчання в бізнесі та менеджменті у 300 провідних бізнес-шкіл світу. Наша триваюча популярність є свідченням нашої якості програм, науково-дослідного навчання, гнучких способів доставки та факультету світового класу.

Massey Business School Маорі ім'я

Те Кура Уай Пахіхі

Слово «кура» має багато значень: спочатку це означало «стародавнє знання», «скарб», «дорогоцінне» або також може означати більш сучасні терміни, такі як «школа», реліквія. У цьому новому імені ми віддзеркалюємо ідею про те, що у нас є школа (kura), де можна переслідувати (whai) аспекти бізнесу (пахіхі).

Місія

Ми налаштовані на відмінні та доступні дослідження, навчання та залучення, які з'єднуються з практикою та дозволяють лідерству, сприяючи процвітаючому, процвітаючому та стабільному майбутньому Нової Зеландії та інших країн.

Цінності

  • Повага до всіх
  • Релевантність в реальному світі
  • Навчання без кордонів
  • Науково-дослідне мислення

Нагородами та міжнародно визнаними

Наші вчителі на національному рівні визнані за їхні високі досягнення в галузі викладання та догляду за студентами. Massey Business School також міжнародно акредитована - AACSB International (Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу) орієнтує нас на п'ять найкращих світових бізнес-коледжів. Ми посідаємо перші 150 програм у світі для наших фінансових та бухгалтерських програм, а також у 250 найкращих програм для економіки, бізнесу та менеджменту (QS ranking 2017).


Міжнародна навчальна премія Massey Business School

Для студентів, які навчаються в програмах "Бізнес" на наших університетах Palmerston North або Wellington. Нагороди складають до 15 000 доларів США для базових програм та до 10 000 доларів для післядипломних програм.

Дізнайтеся більше та подайте заявку

Розташування

Палмерстон Північ

Address
Massey University, Private Bag 11 222
Palmerston North, 4442, New Zealand

4442 Палмерстон Північ, Манавату-Вангануї, Нова Зеландія

Окленд

Address
Massey University Auckland
Private Bag 102904
North Shore
Auckland 0745

Окленд, Окленд, Нова Зеландія

Веллінгтон

Address
Massey University Wellington
PO Box 756
Wellington 6140
New Zealand

Веллінгтон, Веллінгтон, Нова Зеландія

Акредитації