International University of Monaco

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет Монако (IUM), розташований у Князівстві Монако, Монте-Карло на Французькій Рив'єрі, є університетом англійської мови, який пропонує студенти, аспіранти та аспіранти у бізнесі, що спеціалізується на фінансів, бізнес- класі та міжнародному бізнесі.

Натхнення Глобального покоління


Монако бізнес-школа в Міжнародному університеті Монако (IUM) розробляє успішних і продуманих лідерів та підприємців. Ми є єдиним університетом, який забезпечує бізнес-освіту, повністю вивчену англійською мовою на Кот-д'Азурі. Маючи 60 національностей, представлених у студентському корпусі та факультеті, це є провідною установою для вищої освіти в Князівстві Монако.

Яка різниця в IUM? Ми пишаємося тим, що студенти отримують індивідуальну увагу у своїх академічних заходах. Існує високий рівень інтерактивності між професорами та студентами, і ми заохочуємо інноваційне та творче мислення.

Ми заохочуємо студентів виходити за межі теорій та даних, які викладаються в аудиторії, використовуючи навички, отримані в реальних ситуаціях. Це дозволяє їм розвивати сильні аналітичні та пізнавальні навички, які надають їм фундамент для їх розвитку як успішних ділових людей.

Студенти навчаються в тісно мультикультурному середовищі, що об'єднує людей з усього світу, щоб поділитися ідеями, змінювати життя та створювати можливості в глобальному масштабі. Наші учні беруть із собою почуття, хто вони в світі торгівлі, і пишаються собою як впевнені ділові люди та підприємці завтра.

Монако є одним з провідних центрів бізнесу в Європі, а також відомий як безпечне середовище. Наші студенти виходять з ділових навичок, практичного досвіду та особистого розвитку, які будуть служити їм на все життя. Наша місія - надихнути світова генерація.

Розташування

Монако-Віль

Address
International University of Monaco
2 Ave Albert II

98000 Монако-Віль, Монако

Париж

Address
Groupe INSEEC
14, rue de Prony

75017 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації