ThePowerMBA

Введення

Прочитайте офіційний опис

До цих пір ключові знання були в руках кількох.

Приєднуйтесь до бізнес-школи, яка веде зміни.

Повний майстер бізнесу, де ви дізнаєтесь з референтних цифр, зв’яжетеся з тисячами людей з турботами та зміцните свій особистий бренд, не докладаючи зусиль у часі чи грошах.

Ухвалено кращими компаніями, які вже навчають своїх працівників із ThePowerMBA :

126085_empresas01.jpg

За що?

Коли у вас будуть ключові знання, контакти та особистий бренд, який підтверджує вас, вам буде набагато легше досягти всіх своїх цілей.

  • Оновіть свої знання
  • Надайте кар’єрний поворот чи максимум
  • Почніть успішно
  • Розвивайте свій бізнес / компанію
  • Стати бізнес- експертом

Понад 12 000 студентів з Іспанії, Мексики, Перу, Чилі та Колумбії зрозуміли, що це можливість, і довірилися ThePowerMBA .126091_alumnos.jpg

методологія

Теорія

Найважливіший теоретичний зміст кращих MBA у світі (стратегія, цифровий маркетинг, бухгалтерський облік тощо)

Практика

Історії успіху (і невдачі) стартапів, корпорацій та місцевих компаній, які підсилюють усі здобуті знання.

Напрями експертизи

"Я проходив курси в Єлі, Гарвард, HEC, Корнелл, і ця MBA, на мій погляд, отримує дуже високий бал" Карлос Монторо - студент ThePowerMBA

Стратегія та бізнес-моделі

З найкращих інструментів та моделей (полотна бізнес-моделі, стратегічні діаграми та криві цінності, Портер, Ансофф тощо) та аналізу численних історій успіху ви отримаєте знання, які дозволять вам зрозуміти та аналізувати бізнес-моделі, конкуренцію, конкурентні переваги, стратегії зростання тощо.

Інновації та швидкий запуск

Справжній посібник для створення вигідних та стійких бізнес-моделей у невизначених умовах. Філософія, яка трансформує бізнес-стратегію і яку всі менеджери та компанії у світі повинні включати у свою ДНК.

Маркетинг та цифровий маркетинг

Цифрового маркетингу немає, цифровий маркетинг є. Навчіться розробляти та реалізовувати стратегію розвитку свого бізнесу на основі цифрових каналів: встановлення цілей, встановлення цілей конверсії протягом усієї послідовності, використання основних інструментів та каналів захоплення, аналітики, тенденцій тощо. .

Бухгалтерський облік та фінанси

Поки ви не розумієте фінанси та бухгалтерський облік, ви не розумієте бізнесу та компанії. Цей курс допоможе вам зрозуміти дуже інтуїтивно зрозумілу мову та принципи бухгалтерського обліку, як фінансується компанія, як аналізується інвестиція, які основні показники та коефіцієнти використовуються для оцінки прибутковості та ризику, основні методи оцінки компанії тощо.

Особистий розвиток

М'які навички, необхідні для особистого та професійного розвитку.

Провідні організації

Компанії складаються з людей, а правильне управління людьми, їхніми викликами, діловою культурою, групами інтересів та процесами змін, тобто управління організаційною поведінкою є одним із головних ключів які відрізняються від посередніх та чудових компаній.

Найбільший зрив в історії освіти

"Досі не здавалося можливим, що майстер такого рівня мав цю ціну"

До цих пір найкращі знання були у руках кількох, хто міг отримати доступ до престижних шкіл.

ThePowerMBA - це інша школа. Ми віримо в те, щоб донести ці знання до неспокійних та прагнутим людей вчитися, покладаючись на довідки по всьому світу та на гнучку методику, яка дозволяє вам не порушувати свій темп життя чи ваші фінанси.

Розташування

Мехіко

Address
Av.Insurgentes Sur 1458 ,
pisos 19 y 20 , Col. Actipan

Мехіко, Мехіко, Мехіко

Miraflores

Address
Calle del General Recavarren 111
15074 Miraflores, Столична муніципалітет міста Ліма, Перу

Мадрид

Address
Calle Urogallo 9, Ciudalcampo
28707 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: