Instituto Tecnológico de Tijuana

Введення

Прочитайте офіційний опис

Instituto Tecnológico de Tijuana - навчальний заклад з 47-річним стажем роботи в університеті Баха Каліфорнія, викладає 16 бакалаврських ступенів та 8 випускників, заснованих 17 вересня 1971 року.

місія

Сприяти інтегральній підготовці провідних фахівців та дослідників інновацій та технологічного розвитку в регіоні, країні та світі; з високим почуттям соціальної відповідальності, через якісну освітню послугу, з справедливістю та актуальністю.

вид

Бути провідним закладом технологічної вищої освіти, наукових досліджень та технологічного розвитку в Північно-Західному регіоні країни, з національною та міжнародною прогнозами.

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

цінності

 • Членство Гордість бути частиною Інституції, повністю визначена, переконана та віддана місії та баченню технології.
 • Виконайте функції та завдання, індивідуально та в групах, із почуттям прихильності та зосередженості на якості.
 • Цілісність Автентичність та відповідність між нашими цінностями та поведінкою.
 • Професіоналізм Будьте етичними, поважними, компетентними та постійно оновлюйтесь.
 • Інновації Сприяти створенню та розвитку проектів, які ведуть до досягнення інституційного бачення.
 • Соціальна відданість Виступайте з духом служіння та допомоги через технологічну освіту навколишнього середовища.
 • Підтримуйте якість за допомогою засобів, необхідних для постійного вдосконалення.

Робота над постійним удосконаленням процедур, процесів, діяльності та управління ресурсами з метою забезпечення максимальної задоволеності.

Якісна освіта базується на створенні, впровадженні інновацій та пошуку найбільш ефективного способу виконання щоденних завдань.

 • Будьте абсолютно чесними, прямими і чесними.
  Поведіть і висловлюйте себе чесно і прозоро по відношенню до інших, завжди ставлячи істину на перше місце, створюючи середовище довіри та прогресу в технологічному співтоваристві.
 • Визнайте права людей і утримайтеся від образи або шкоди їм.
  Визнайте, оцініть та цінуйте мою людину, як і інших, поважаючи межі наших дій, завжди прагнучи, щоб вони не шкодили чи не порушували спокій нашого оточення.
 • Поважайте думки, ідеї чи погляди інших, навіть якщо вони не відповідають їхнім власним.
  Вдячні за різноманітність особистостей, культур та фізичних варіантів, що існують серед людей, знають, як слухати та приймати інших, це важливо для мирного співіснування, що є важливим для того, щоб жити в гармонії у школі, на роботі та в громаді.
 • Виконуйте дії та заходи видатним чином та перевищуючи наші очікування.
  Визнайте видатні якості та унікальні таланти нашого технологічного співтовариства та підтримайте їх у професійному розвитку, щоб їх удосконалення принесло користь нашому суспільству. Поставте чіткі цілі, які визначають найважливіші цілі як інституції, і прагніть особистого та колективного вдосконалення.
 • Впливайте на інших, змушуючи їх захоплено працювати в досягненні цілей і завдань.
  Вправляти та сприяти лідерству, заснованому на кодексі цінностей як цілісної людської істоти у сімейному, соціальному, трудовому та академічному напрямі, з дисципліною, вірністю, доброчесністю, переконаністю, завзятістю, конгруентністю, надійністю, щирістю, свободою та повагою.
 • Досягніть запропонованого та знайдіть рішення для труднощів, які можуть виникнути.
  Будьте постійними у досягненні своїх цілей та цілей, стикайтесь із викликами та долаючи труднощі із сміливістю, не дозволяючи собі подолати, пристосовуючись до обставин, досягти успіху.
  • Робота в команді Спільно працюйте над спільним баченням.
   Сприяти творчості, мотивації та колективному лідерству, інтегруючи зусилля для досягнення спільних цілей та завдань; обмін цінностями та етичними принципами, які визначають нас як інституцію.
  • Посвята Будьте твердими у досягненні мети.
   Дійте з твердістю та пристрастю, приділяючи необхідний час та зусилля для здійснення відповідних заходів для досягнення цілей та цілей, поставлених для індивідуальної та колективної вигоди.
 • Надати безумовну допомогу тим, хто її потребує.
  Будьте уважні до потреб громади, віддаючи все можливе самовіддано та самовіддано, об’єднуючи зусилля для досягнення загальних цілей, створюючи гнучкі та ефективні мережі підтримки, що позитивно впливають на розвиток суспільства.
  • Гендерна рівність Рівні можливості розвитку чоловіків і жінок.
   Заохочувати захист рівних можливостей для чоловіків та жінок відповідно до їх власних конкретних умов, потреб та характеристик, які гарантують повагу до множинності та права на доступ до справедливості та рівності у використанні, контролі та вигоді одних і тих же активів та послуги суспільства.

Політика якості

Instituto Tecnológico de Tijuana на себе зобов'язання впроваджувати всі його процеси, орієнтуючи їх на задоволення своїх клієнтів на основі якості навчального процесу, на задоволення їхніх вимог, завдяки ефективності системи управління якістю та постійним удосконаленням відповідно до ISO 9001: 2008 / NMX-CC-9001-IMNC2008.

Цей веб-сайт отримав фінансову підтримку розповсюдження проекту APN2016-4015 під назвою ВИКОРИСТАННЯ МІСЬКОЇ ВОДИ для іригації виноградників ГАДАЛУПСЬКОЇ ДОЛИ.

Розташування

Тіхуана

Address
Calzada del Tecnológico,s/n
22414 Тіхуана, Баха Каліфорнія, Мехіко

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: