ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

Введення

Прочитайте офіційний опис

ITESO - єзуїтський університет Гвадалахари. Заснований у 1957 році, належить до групи єзуїтських університетів світу.

ITESO - єзуїтський університет Гвадалахари. Заснована в 1957 році, вона належить до мережі понад 228 єзуїтських університетів у всьому світі. Всі вони поділяють 450-річну традицію єзуїтської освіти, традицію, яка історично була в центрі світової думки, відома тим, що виховувала лідерів у всіх галузях науки та мистецтва.

ITESO відомий своєю академічною досконалістю, глибокою турботою як про місцевий, так і для глобального контексту та відданістю покращенню умов життя людей. Його всебічний освітній проект спрямований на розвиток інтелекту та чутливості, на виховання вільних і соціально відповідальних молодих чоловіків і жінок за все життя в умовах, ідеальних для відкриття та зростання.

Навчання в ITESO означає обмін єзуїтською освітою з півтора мільйонами студентів у всьому світі.

Ви можете бути частиною полікультурного середовища та навчатись понад 9000 студентів з Мексики та інших країн, таких як Аргентина, Бразилія, США, Франція, Фінляндія, Голландія та Швейцарія, які навчаються в нашому університеті за допомогою програми академічного обміну .Amigos em campus universitário Naassom Azevedo / Unsplash

Заява місії ITESO

ITESO - університет із християнським натхненням, доручений Товариству Ісусу. Він бачить себе спільнотою людей у постійному зростанні

Його місією є:

  • Формувати компетентних, вільних та відданих професіоналів, які готові поставити своє буття та свої дії на службу суспільству.
  • Розширити межі знань і культури в постійному пошуку істини.
  • Запропонувати та розробити у діалозі з різними соціальними організаціями життєздатні та відповідні рішення для трансформації систем та інститутів.

Все це з метою побудови справедливішого і гуманнішого суспільства.

Бачення

Позиціонувати себе як провідного промоутера проектів збору коштів для стипендій, соціальних ініціатив, розвитку та зростання університету, співпрацюючи з іншими секторами, щоб сформувати ефективну команду, яка надає послуги, полегшує інформацію та підтримує інституційну стратегію.

Розташування

Tlaquepaque

Address
Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585
45604 Tlaquepaque, Яліско, Мехіко

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія