EGADE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розуми запалюють зміни

EGADE Business School EGADE в Tecnológico de Monterrey створила всесвітньо визнану репутацію провідного латиноамериканського закладу бізнес-освіти, прагнучи до розширення можливостей всепровідникових лідерів, які створюють спільну цінність і трансформують суспільство.

EGADE Business School - це післядипломна бізнес-школа Tecnológico de Monterrey, чудовий університет, відомий професіоналами з водіння з відповідним керівництвом по всій Мексиці та Латинській Америці. Сама бізнес-школа пропонує широкий спектр післядипломної освіти у багатьох регіонах Латинської Америки. З локаціями в Мехіко (Санта-Фе), Монтеррі та Гвадалахарі , а також вбудованими програмами MBA в Керетаро . У Південній Америці EGADE Business School присутня в Лімі (Перу).

Академічна модель школи та інноваційна культура, культура навчання, всесвітньо визнані програми, видатний факультет світового класу, видатна спільнота випускників світу та суворий фокус на застосуванні знань для впливу вплинули на її позицію як найвищого рейтингу латиноамериканців бізнес-школа кількох міжнародних організацій рейтингу, включаючи QS, Eduniversal, Financial Times та The Economist. Програми випускників EGADE включають очну, однорічну MBA в галузі інновацій

EGADE Business School пропонує інноваційний портфель відкритого зарахування на навчання протягом усього життя та спеціалізовані програми для старшого керівництва бізнесу та організації. EGADE Business School є членом елітної групи всього 1% бізнес-шкіл у всьому світі, яка має визнану « потрійну корону » глобальної акредитації, яка визнає досконалість бізнес-освіти : Американська асоціація коледжів та шкіл (AACSB), Асоціація MBA (AMBA) та Європейської системи підвищення якості (EQUIS). Школа є членом Глобальної мережі просунутого управління , провідної мережі 30 провідних бізнес-шкіл з різних регіонів, країн, культур та економік на різних етапах розвитку, яка зобов’язана сприяти, завдяки бізнес-освіті, рішенням для найбільших проблеми, які, як правило, складні та глобальні.

Що ми бачимо в наших лідерах

У EGADE Business School ми вважаємо, що майбутнє бізнесу покладається на лідерів-візіонерів, які наважуються кинути виклик та перетворити свою галузь за допомогою потужних ідей. Таким чином, саме з цією філософією ми розробляємо та виконуємо наші всесвітньо відомі програми аспірантури.

Ми - спільнота досвідчених інноваторів, що складається з обдарованих викладачів, талановитих студентів, успішних випускників, видатних бізнес-лідерів та міжнародних академічних партнерів, які віддані потужній ідеї: ЗМІНУВАННЯ ІГНІТИ ЗМІНИ.

Визнання світового класу в престижному рейтингу

121935_qs-logo.png

№1 Бізнес-школа з досліджень у Латинській Америці

QS Global 250 Business Schools 2017

№ 1 МВА EGADE в Латинській Америці

  • QS Global 200 MBA Рейтинг: Латинська Америка 2012-2015
  • QS Global MBA Рейтинг Латинської Америки 2018-2020

№1 денний MBA в Мексиці та Латинській Америці

QS Global MBA Рейтинг 2020

  • №1 в Мексиці та Латинській Америці третій рік поспіль
  • # 55 у всьому світі з 240 рейтингових програм
  • 23 місця проти 2019 року в усьому світі
  • №26 у всьому світі за підсумками підприємництва та випускників
  • № 39 в усьому світі за працездатності

Магістр фінансів в Мексиці та Латинській Америці

Рейтинг QS Business Masters: Фінанси Латинської Америки 2018-2020

  • №1 в Мексиці та Латинській Америці третій рік поспіль
  • # 41 у всьому світі в 156 рейтингових програмах
  • № 15 в усьому світі за працездатності
121936_eduniversal-logo.png

№1 Бізнес-школа в Латинській Америці

5 Пальм досконалості, рейтинг освітніх бізнес-шкіл 2008-2018

№ 1 МВА EGADE в Латинській Америці

Eduniversal Best Master Ranking General Management 2016-2019

№1 магістр фінансів Латинської Америки

Eduniversal Кращий майстер рейтингу корпоративних фінансів 2011-2019

Сертифікат магістратури з енергоменеджменту в Латинській Америці

Eduniversal Best Masters Ranking Energy and Natural Resources 2018-2019

121937_ft-logo.png

№1 Global OneMBA у Латинській Америці та №43 у всьому світі

Рейтинг фінансових Times Executive MBA 2007-2019

Потрійна корона глобальної акредитації

EGADE Business School отримала потрійну корону міжнародної акредитації від імені трьох найвпливовіших організацій світової бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EQUIS. Лише 1% бізнес-шкіл у всьому світі, як EGADE, отримали потрійну корону міжнародної акредитації AACSB, EQUIS та AMBA.

121940_triple-crown-egade2.jpg

Видатний глобальний охоплення

Бізнес-школам EGADE належить понад 50 міжнародних академічних партнерств з провідними університетами та бізнес-школами для програм подвійного та спільного навчання , що представляють різні можливості для отримання міжнародних сертифікатів, а також можливість навчання на різних континентах. Ці партнерства також є важливими для наших програм розвитку факультету та допомагають у просуванні міжнародних академічних проектів та досліджень.

Що відрізняє EGADE?

Активне підприємницьке мислення

Однією з основних цінностей EGADE є заохочення інноваційних лідерів до культури підприємництва, що стало чіткою рисою видатних студентів та випускників.

Наше глобальне бачення та досвід

Ключовим диференціатором на EGADE є його відомий світовий фокус та сфера діяльності. Завдяки партнерству з найпрестижнішими університетами та бізнес-школами у всьому світі, EGADE надає своїм лідерам, студентам та керівникам унікальний підхід та досвід щодо майбутнього глобального бізнесу.

Видатний міжнародний факультет

Головною особливістю академічного досвіду EGADE є наявність всесвітньо відомих членів викладачів, які є нинішніми та колишніми директорами, консультантами, опублікованими авторами та дослідниками. Цей факультет приносить широкий досвід у класі, що перетворює наше викладання, дослідження та мислення в змістовну та впливову освіту.

Інноваційна академічна модель

Експертиза видатних викладачів разом із вищими керівниками бізнесу в наших академічних програмах спонукає до ідеального балансу між теоретичними та практичними знаннями. Ми готуємо наших студентів до успішної кар’єри, поєднуючи те, що вони дізнаються на уроці, з реальним діловим досвідом, де теорія негайно застосовується на практиці.

Збалансований та гнучкий формат

Наші виконавчі програми та магістерські програми за сумісництвом, розроблені для студентів, які працюють повний робочий день, забезпечують належний баланс між навчанням, роботою та особистими зобов’язаннями. Наша мета полягає в тому, щоб наші студенти досягли як особистих, так і професійних успіхів.

Помітне академічне керівництво

Якщо мова йде про провідну бізнес-освіту, EGADE - це перша бізнес-школа в Латинській Америці з кількох причин. Актуальність та інноваційність наших академічних програм підкріплюється не лише всесвітньо відомими рейтингами, але й провідними світовими акредитаційними асоціаціями.

Дізнайтеся більше про програми EGADE тут та зв’яжіться зі школою на LinkedIn , Twitter , YouTube та Facebook.

Розташування

Мехіко

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Мехіко, Мехіко, Мехіко

Монтеррей

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Монтеррей, Нуево Леон, Мехіко

Гвадалахара

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Гвадалахара, Яліско, Мехіко

Сантьяго де Керетаро

Address
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 Сантьяго де Керетаро, Керетаро, Мехіко