Прочитайте офіційний опис

Розуми запалюють зміни

EGADE Business School EGADE в Tecnológico de Monterrey створила всесвітньо визнану репутацію провідного латиноамериканського закладу бізнес-освіти, прагнучи до розширення можливостей всепровідникових лідерів, які створюють спільну цінність і трансформують суспільство.

EGADE Business School - це післядипломна бізнес-школа Tecnológico de Monterrey, чудовий університет, відомий професіоналами з водіння з відповідним керівництвом по всій Мексиці та Латинській Америці. Сама бізнес-школа пропонує широкий спектр післядипломної освіти у багатьох регіонах Латинської Америки. З локаціями в Мехіко (Санта-Фе), Монтеррі та Гвадалахарі , а також вбудованими програмами MBA в Керетаро . У Південній Америці EGADE Business School присутня в Лімі (Перу).

Академічна модель школи та інноваційна культура, культура навчання, всесвітньо визнані програми, видатний факультет світового класу, видатна спільнота випускників світу та суворий фокус на застосуванні знань для впливу вплинули на її позицію як найвищого рейтингу латиноамериканців бізнес-школа кількох міжнародних організацій рейтингу, включаючи QS, Eduniversal, Financial Times та The Economist. Програми випускників EGADE включають очну, однорічну MBA в галузі інновацій

EGADE Business School пропонує інноваційний портфель відкритого зарахування на навчання протягом усього життя та спеціалізовані програми для старшого керівництва бізнесу та організації. EGADE Business School є членом елітної групи всього 1% бізнес-шкіл у всьому світі, яка має визнану « потрійну корону » глобальної акредитації, яка визнає досконалість бізнес-освіти : Американська асоціація коледжів та шкіл (AACSB), Асоціація MBA (AMBA) та Європейської системи підвищення якості (EQUIS). Школа є членом Глобальної мережі розширеного управління , провідної мережі 30 провідних бізнес-шкіл з різних регіонів, країн, культур та економік на різних етапах розвитку, яка зобов’язана сприяти через бізнес-освіту у вирішенні основних напрямків проблеми, які, як правило, складні та глобальні.

Що ми бачимо в наших лідерах

У EGADE Business School ми вважаємо, що майбутнє бізнесу покладається на лідерів-візіонерів, які наважуються кинути виклик та перетворити свою галузь за допомогою потужних ідей. Таким чином, саме з цією філософією ми розробляємо та виконуємо наші всесвітньо відомі програми аспірантури.

Ми - спільнота досвідчених інноваторів, що складається з обдарованих викладачів, талановитих студентів, успішних випускників, видатних бізнес-лідерів та міжнародних академічних партнерів, які віддані потужній ідеї: ЗМІНУВАННЯ ІГНІТИ ЗМІНИ.

Визнання світового класу в престижному рейтингу

121935_qs-logo.png

№ 1 Бізнес-школа з досліджень Латинської Америки

QS Global 250 рейтинг бізнес-шкіл 2017 року

№ 1 МВА EGADE в Латинській Америці

QS Global MBA Рейтинг Латинської Америки 2018-2019

№1 денний MBA в Мексиці та Латинській Америці

QS Global MBA Рейтинг 2020

Магістр фінансів в Мексиці та Латинській Америці

QS Global MBA Рейтинг 2020

121936_eduniversal-logo.png

№1 Бізнес-школа в Латинській Америці

Навчальні бізнес-школи, що займають рейтинг 2008-2018 років, категорія "5 долонь досконалості"

№ 1 МВА EGADE в Латинській Америці

Eduniversal Best Masters Ranking General Management 2016-2019

№1 магістр фінансів Латинської Америки

Eduniversal Best Masters Ranking Corporate Finance 2011-2019

№1 Сертифікат випускника з енергетичного менеджменту в Латинській Америці

Eduniversal Best Masters Ranking Energy and Natural Resources 2018-2019

121937_ft-logo.png

№1 Global OneMBA у Латинській Америці та №36 у всьому світі

Financial Times Executive MBA рейтинг 2017-2018

Потрійна корона глобальної акредитації

EGADE Business School отримала потрійну корону міжнародної акредитації від імені трьох найвпливовіших організацій світової бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EQUIS. Лише 1% бізнес-шкіл у всьому світі, як EGADE, отримали потрійну корону міжнародної акредитації AACSB, EQUIS та AMBA.

121940_triple-crown-egade2.jpg

Видатний глобальний охоплення

Бізнес-школи EGADE зобов'язані понад 50 міжнародних академічних партнерських відносин з провідними університетами та бізнес-школами для подвійних і спільних програм , що представляють різні можливості для отримання міжнародних сертифікатів, а також можливість навчання на різних континентах. Ці партнерства також є важливими для наших програм розвитку факультету та допомагають у просуванні міжнародних академічних проектів та досліджень.

Що відрізняє EGADE?

  • Активне підприємницьке мислення

Однією з основних цінностей EGADE є заохочення інноваційних лідерів у культурі підприємництва, що стало чіткою торгівлею видатних студентів та випускників.

  • Наше глобальне бачення та досвід

Ключовим диференціатором на EGADE є його відомий світовий фокус та сфера діяльності. Завдяки партнерству з найпрестижнішими університетами та бізнес-школами у всьому світі, EGADE надає своїм лідерам, студентам та керівникам унікальний підхід та досвід щодо майбутнього глобального бізнесу.

  • Видатний міжнародний факультет

Головною особливістю академічного досвіду EGADE є наявність всесвітньо відомих членів викладачів, які є нинішніми та колишніми директорами, консультантами, опублікованими авторами та дослідниками. Цей факультет приносить широкий досвід у класі, що перетворює наше викладання, дослідження та мислення в змістовну та впливову освіту.

  • Інноваційна академічна модель

Експертиза видатних викладачів разом із вищими керівниками бізнесу в наших академічних програмах спонукає до ідеального балансу між теоретичними та практичними знаннями. Ми готуємо наших студентів до успішної кар’єри, поєднуючи те, що вони дізнаються на уроці, з реальним діловим досвідом, де теорія негайно застосовується на практиці.

  • Збалансований та гнучкий формат

Наші виконавчі програми та магістерські програми за сумісництвом, розроблені для студентів, які працюють повний робочий день, забезпечують належний баланс між навчанням, роботою та особистими зобов’язаннями. Наша мета полягає в тому, щоб наші студенти досягли як особистих, так і професійних успіхів.

  • Помітне академічне керівництво

Якщо мова йде про провідну бізнес-освіту, EGADE - це перша бізнес-школа в Латинській Америці з кількох причин. Актуальність та інноваційність наших академічних програм підкріплюється не лише всесвітньо відомими рейтингами, але й провідними світовими акредитаційними асоціаціями.

Дізнайтеся більше про програми EGADE тут та зв’яжіться зі школою на LinkedIn , Twitter , YouTube та Facebook.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

EGADE Business School

Магістр фінансів був розроблений, щоб забезпечити бізнес-лідерам надійні знання фінансових ринків та авангардний підхід до глобального бізнесу. Навчальна програма цієї пр ... [+]

Програма №1 в Мексиці

Магістри QS у рейтингу фінансів 2020 року

Основна мета магістра фінансів - надати лідерам бізнесу надійні знання про фінансові ринки та авангардний підхід до глобального бізнесу. Ця програма була розроблена з урахуванням двох основних профілів:

Професіонали зі сферою фінансів та економіки, які хочуть здобути набагато більш спеціалізовані знання щодо фінансової галузі.Професіонали на посаді відповідного керівництва, яким потрібно додати фінансової спритності до своїх управлінських навичок, щоб сприяти прибутковому бізнесу.Досвідчене навчання із сучасними інструментами... [-]
Мехіко Монтеррей
Квітень 2020
англійська,іспанська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
EGADE Business School

EGADE Майстер в галузі управління бізнесом є інтенсивна програма, розроблена для фахівців на ранній стадії початку високого зростання кар'єри. Незалежно від того, яка ваш ... [+]

Розширення можливостей для початку вашої професійної кар'єри

Річна інтенсивна програма, яка розпочинає кар'єру для молодих фахівців та недавніх випускників з високим потенціалом. Майстер EGADE з управління бізнесом - це інтенсивна програма, розроблена для професіоналів ранньої стадії, які прагнуть почати свою кар’єру на шляху швидкого зростання.

Формат Повний день Тривалість 1 рік Місцезнаходження Монтеррей та Гвадалахара Програма споживання Вересень Мова Англійська Професійний досвід Нещодавні випускники або молоді фахівці, які мають 0-2 роки стажу роботи на повній формі Варіанти міжнародних резиденцій Глобальне вивчення занурення, міжнародних обмінів, глобальних стажувань та подвійних ступенів ... [-]
Мехіко Монтеррей Гвадалахара
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Minds Igniting Change

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Мехіко, Мехіко, Мехіко
Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Монтеррей, Нуево Леон, Мехіко
Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Гвадалахара, Яліско, Мехіко