Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Введення

Прочитайте офіційний опис

ДОСВІД SIST

SIST є першим британським інститутом освіти, що базується в Марокко, надаючи програми від Університету Кардіффа Metropolitan University, що веде до міжнародно визнаних британських ступенів. SIST також є єдиною школою в Марокко, яка надає повну, міжнародну акредитацію, британську ступінь з додаванням до ступеня Марокко, акредитованого Міністерством вищої освіти.

SIST пропонує британську академічну програму (Year Foundation, BAC 3 та BAC 5), яка доставляється точно так само, як і в партнерському університеті, з тими ж основними модулями та гарантованою якістю, яку контролює університет-партнер. Це поширюється в Агенції із забезпечення якості Великобританії. Досвід SIST в Марокко розпочався в 2001 році в Касабланці, 2011 рік в Рабаті та в 2013 році в Танжере. Мета полягає в тому, щоб стати провідною бізнес-школою в Марокко.

SIST зробив величезні зрушення в якості нашого викладання і програм з моменту відкриття в 2001 році. SIST в даний час здійснює проекти, щоб поставити себе як найбільша кваліфікована британська школа на Близькому Сході та Північній Африці до 2020 року.

ЧОМУ ВИ отримуєте від SIST?

У наших студентів є багато різних причин для вибору навчатися тут. Незалежно від причин вибору SIST, наші студенти кажуть, що коли вони покидають нас в кінці свого курсу, вони беруть із собою спогади про дружбу, теплоту та гостинність. SIST користується багатьма конкурентними перевагами:

Британська освіта!

Британська освіта зосереджена на процесах та наслідках, а не на наголошенні на придбанні конкретних знань, що використовують прогресивний підхід; кожен етап спирається на те, що прийшло раніше. Деякі ключові принципи, що проходять через всю систему освіти: уявлення про те, що кожен учень є унікальним, і що це важливо; акцент на розвитку позитивних відносин (з вчителями, батьками, однолітками); зосередитись на сприятливих середовищах (навчання не відбувається винятково в класі); і, нарешті, навчання та розвиток - дивлячись на результати та результати, але лише як один аспект освіти. Якщо ви вирішите вивчати кваліфікацію Великобританії в Марокко, ви отримаєте вигоду з тих самих високих стандартів навчання, ресурсів та підтримки, які ви отримаєте від навчання в Великобританії.

Працездатність!

Сьогодні важко уникнути слова "працездатність", але що це означає для вас як учня? У SIST ми вважаємо, що це означає розвиток довіри та здатності керувати власною кар'єрою та зробити позитивний внесок у економіку та суспільство. Йдеться про розробку компетенцій та навичок, які слугуватимуть вам на все життя. Для цього ми пропонуємо:

  • Високоякісні курси, які мають міцні зв'язки з професійним світом
  • Широкі можливості для особистого та кар'єрного розвитку
  • Підтримка з боку ряду співробітників, щоб допомогти вам планувати вперед, поміркувати про те, що ви досягнули, і повідомити про це професійно потенційним роботодавцям.
  • Стажування протягом всієї вашої освіти в SIST
  • Стажування покривається для наших топ-студентів

Найбільш успішними студентами на все більш конкурентному виході на ринку праці стануть ті, хто максимально використовує ці можливості з моменту їх прибуття, віддаючи себе від натовпу.

Розташування

Касабланка

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Веб-сайт
Телефон
+(212)- 5222-11680

Рабат

Address
11 Avenue Allal Ben Abdellah, Rabat, Morocco
Рабат, Рабат-Сале-Кенітра, Марокко

Танжер

Address
21 Rue Nador, Quartier Boubana
Танжер, Танжер-Тетуан-Аль-Хосейма, Марокко

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія