Ostelea Morocco

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Ми є міжнародним університетським центром, орієнтованим на підготовку лідерів, директорів та техніків, які спеціалізуються на секторах гостинності та туризму з пристрастю до доброго сервісу та мультикультурного бачення. Наша місія полягає у сприянні сталого соціального, економічного та культурного розвитку галузі. навчальні керівники, фахівці та фахівці в галузі. Ми прагнемо до інновацій та сприяємо розвитку облігацій між Ostelea та компаніями галузі, щоб запропонувати нові рішення на ринку.

Наші учасники є центром нашої діяльності, і ми надаємо їм можливість набувати відповідні та практичні знання. Наші кампуси розташовані в Рабаті, адміністративній столиці Марокко, а також у Касабланці - найбільшому місті країни.

Остеля дає вам можливість навчатися в країні, яка має найбільший конкурентний сектор туризму у світі. Країна, наповнена культурними ресурсами та інфраструктурою, яка дуже адаптована до цифрових звичок споживання.

Рейтинги: магістр міжнародного управління туризмом. Викладає Остела та ЕАЕ, серед 100 найкращих майстрів у світі. Eduniversal Ranking 2015 року

Методологія

Як навчаються студенти в Остелі

Наша мета - надати студентам можливість отримати досвід та основні компетенції, необхідні їм для виконання своєї професії, і, таким чином, дозволяти їм вирішувати потреби суспільства у сфері гостинності та туризму.

У Осстелі освіта є безперервним і динамічним процесом, який охоплює класну кімнату в суспільстві, надає студентам компетенції, які дозволяють їм краще взаємодіяти з навколишнім середовищем та досягти поставлених цілей.

  1. Оцінка отриманих компетенцій. Оцінка компетенцій дозволяє постійно контролювати прогрес студентів, дозволяючи їм з'ясувати їх поточний стан та рівень покращення з урахуванням встановлених показників ефективності освіти.
  2. Метод дослідження. Аналіз випадків дає студентам можливість справлятися з реальними справами та набути навичок критичного мислення, а також досвіду, який дозволяє їм передбачати різні сценарії та передбачати зміни в навколишньому середовищі.
  3. Навчання на основі проблем. Презентація конкретної проблеми дозволяє студентам розвивати свої аналітичні та діагностичні можливості, критичні рішення та інновації, щоб знайти рішення. Оскільки студенти розвивають більш глибоке розуміння проблеми у всій її складності, вони отримують уявлення про ситуації, в якій вони зіткнуться у своєму професійному житті.
  4. Розробка проекту. Проекти, розроблені протягом всього курсу, підвищують їх міждисциплінарні навички та спільну роботу.
  5. Люди та цінності. Оскільки знання надходить від людей та рухається між ними, цінності, такі як відповідальність, відданість, довіра та цілісність, ґрунтуються на нашій освітній моделі.

РЕСУРСИ

Ряд ресурсів, які Osteria надає учням, дозволяє їм перетворити дані в інформацію та знання для більш ефективного прийняття рішень. Ключові ресурси включають в себе наступне:

  • Тематичні виступи лекторів та експертів.
  • Приклади успішних історій бізнесу.
  • Макроекономічні аналізи.

СЕРІЯ КОНФЕРЕНЦІЙ

Протягом усієї навчальної програми організовується серія конференцій з керівниками, експертами та лідерами бізнесу. Конференції дають учасникам можливість глибше зрозуміти поточні питання, що представляють інтерес. Також організовуються візити компанії та переговори з професіоналами з різних галузей навколо університетського містечка.

Мета - дати учасникам можливість отримувати інформацію про реальні ситуації та історії успіху в бізнес-середовищі, краще дізнатися про професійне середовище та охопити мережеву здатність програми між учасниками, викладачами та фахівцями галузі. .

ВІРТУАЛЬНИЙ КАМПУС

Віртуальний кампус Остели - це технологічна платформа, на якій відбувається частина щоденної роботи студентів. Він призначений для надання студентам доступу до академічних ресурсів та всіх поточних даних про курс, класичних заміток, оцінок, академічних матеріалів та цифрової бібліотеки, а також дозволяє їм отримувати запрошення на заходи, заходи та конференції, організовані установою.

Інтернет-кампус Ostelea розроблений за технологією BlackBoard, що дозволяє студентам отримувати доступ до всіх його функцій з будь-якої точки світу за допомогою своїх смартфонів, планшетів та інших пристроїв. В даний час BlackBoard є платформою, що використовується міжнародними престижними університетами, такими як Принстон, Стенфорд та Герцог.

Міжнародна мережа університетів

Остела має партнерські угоди з майже ста університетів та бізнес-шкіл по всьому світу, у тому числі 29, що займаються туризмом

Розташування

Рабат

Address
Рабат, Рабат-Сале-Кенітра, Марокко