Ecole de Gouvernance et d'Economie de Rabat

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 2014 року, школа управління та економіки Рабат (ЄДІ) став політичною наукова школа в університеті Мохаммеда VI політехнічного інституту. EMA була створена в 2008 році в некомерційний фонд, Фонд для Навчання економіки, політичної та соціальної (FESEPS) з метою повторного підготовки кадрів високого рівня в галузі політології та економіки в Марокканський університетському середовищі.

Мохаммед VI політехнічний університет (UM6P) озброєння децентралізовану модель. Його головний університетський містечко розташоване в самому серці "Зелене місто" в Benguérir. EMA інтегрована в стовп управління, економічних і соціальних наук UM6P, на території студентського містечка Рабат, в якому дві нові школи будуть з'являтися в 2014-15 роках повернулися:

M2S (марокканська школа соціології) сектора високого рівня в галузі соціальних наук MSE (марокканська школа економіки) присвячена утворенню високого рівня в галузі економіки

Політика визнання на основі заслуг на конкурсній основі на наявних шкільних записів. Ця політика прийому залишається уважним до різноманітності серед студентів в обох групах їх географічного походження та соціального.

Студенти з усієї країни навчаються порівнятися міжнародні студенти виконують семестрів обміну з університетами, які пов'язані партнерство з нашої установи.

Дослідження складається з двох взаємодоповнюючих циклів:

Перший раунд (політологія, економіка, соціологія, антропологія, історія, іноземні мови) Другий тур поглиблення і професіоналізації дипломів побудований у співпраці з міжнародними університетами

Розташування

Рабат

Address
Avenue Mohamed Ben Abdellah Regragui
10112 Рабат, Рабат-Сале-Кенітра, Марокко

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія