St Martin’s Institute of Information Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чи не інститут Святого Мартіна ІТ є ліцензованим (ліцензія №: 196) приватний навчальний заклад вищої освіти Національної комісії щодо подальшого та вищої освіти Мальти, пропонуючи широкий спектр Рівень MQF 5 дипломом та рівня 6 і 7 градусів в комп'ютері і соціальних наук, присвоєне в Лондонському університеті. Санкт-Мартін був створений в 1985 році, і почав підтримувати програми, пропоновані через Лондонського університету International в 2000 році.  

Санкт-Мартін зарекомендувала себе як унікальний навчального закладу на Мальті, заснованої на прихильності якості освіти. Це було підтверджено через послужний список відмінних результатів у цих останніх років, кульмінацією в 70% випускників 2006 Досягнення першого почесті класу, з двома студентів, які отримують три академічні нагороди між ними. Попередні два роки були також історія успіху 50% випускників в перших відмінністю класу.   Це необхідно, щоб покласти речі в перспективі. Мальта є найменшим європейська країна членом Союзу, із загальною чисельністю населення трохи більше чотирьохсот тисяч, з, хоча один з найстаріших університетів встановлених лицарів Святого Іоанна в 16 столітті. Таким чином, конкуренція за студентів дуже важким, і успіх того, накопичений випускників Святого Мартіна робить помітний вплив на відкриття даного сектора вищої освіти на Мальті, з справжній монополії в плюралістичної середовищі, яка матиме позитивний ефект на населення Мальта.  

Тисячі іноземних студентів залучають на Мальту для вивчення англійської мови з кожним роком, і число цих студентів вибирають Святого Мартіна, щоб читати для кваліфікації, пропонованих через Лондонський університет, а не повернутися на батьківщину. Це служить хорошою ознакою для майбутнього інституту і Університету лондонських міжнародних програм в Мальті.

Розташування

Гамрун

Address
St Martin's Institute of IT
Schembri Street

HMR1541 Гамрун, Мальта

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: