Middlesex University Malta

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Middlesex.

Я в захваті, що ви вирішили навчатися з нами і стати частиною нашого творчого, підприємницького та глобального університету.

Вища освіта - це життєвий досвід. В Університеті Мідлсексу ми прагнемо, щоб у вас був прекрасний час, успіх у навчанні та зміна світу.

Наші випускники користуються попитом: 90% працюють або продовжують навчання через 6 місяців після закінчення навчання. Ми також пишаємось тим, що отримали дві нагороди королеви для підприємств.

Оскільки вітаючи Мальту в нашу всесвітню мережу в 2013 році, наш третій міжнародний кампус пройшов від сили до сили. Наші академічні умови та кількість студентів продовжують зростати, а також успіх наших випускників.

Ми - амбіційний університет, який насамперед поєднує нашу студентську освіту з натхненним навчанням та відмінними розробками курсу. На нашому нещодавно відновленому кампусі в Мальті ви отримаєте користь від співвідношення штату та студента, яке гарантує особисту увагу і заохочення до досягнення вашого потенціалу, а також навчання від фахівців у своїй галузі.

Ваша поїздка до Мідлсексу починається з вашої програми вітання, коли ми познайомимо вас із важливими аспектами університетського життя, такими як університетський містечко, ваші викладачі та ваша навчальна програма. Ви також познайомитесь з іншими студентами - часто початком дружби, що триватиме на все життя. Зробіть більшу частину цього часу.

Дякую за вибір Middlesex University. Я бажаю вам успіхів.

Тім Блекман
Віце-канцлер
Університет Мідлсексу

Наші школи

Шість шкільних навчальних закладів мідлсекс забезпечують бакалаврів, магістрів та докторських програм у наших кампусах та у багатьох престижних партнерських установах у всьому світі. Ми запустили студентський містечко Мальта з програмами обчислювальної та інформаційної технології з Школи науки

Міжнародні кампуси

Middlesex дійсно є глобальним центром навчання. На додаток до інвестицій у створення одного з найбільших і кращих кампусів у Великобританії на нашому флагманському місці в Лондоні, ми відкрили наш перший міжнародний кампус у Дубаї у 2005 році. Успіх університету в Дубаї призвів до відкриття кампуса на Маврикії в 2009 та Мальті в 2013 році. Студенти, що навчаються у всіх містечках міддлсексу, користуються тими самими винятково високими стандартами навчання та можливостей.

Наша глобальна спільнота

У Мідлсекському університеті світ є нашим кампусом. З інституціями на трьох континентах - і студентам, що походять з більш ніж 140 країн - ми пропонуємо видатне вчення, навчання та дослідження, які не знають географічних чи академічних кордонів.

Наша міжнародна перспектива повідомляє про все, що ми робимо, дозволяючи нам зробити далекосяжний і довготривалий внесок у навколишній світ.

Розташування

Пембрук

Address
Middlesex University Malta Campus Block A, Alamein Road
PBK 1776 Пембрук, Мальта