Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет UNITAR

Заснована в 1997 році, UNITAR Міжнародний університет ( UNITAR ) є далекоглядним і добре керовані установи, відомий як перший віртуальний університет в Південно - Східній Азії і один з перших приватних університетів в Малайзії.

Наші програми пропонуються в нашому головному кампусі в міській Kelana Jaya і в 11 інших незалежних кампусах, що поширюються по всій Малайзії. Ми маємо 36 академічних програм, починаючи від фондів, дипломів та бакалавра, до аспірантури та докторантури. Ми пишаємося тим, що вчителями, які перебувають на різних факультетах і школах, таких як Бізнес

З моменту створення ми проводили інноваційне навчання, де технологія доповнює людську взаємодію на сильній освітній платформі. Наше прагнення доступної та якісної освіти в звичайних і дистанційних режимах навчання триває до сьогоднішнього дня і втілено в нашому UNITAR освіти Ядра «s (" UNIEC "), задовольняючи саму сучасні потреби освіти 21 - го століття.

Коледж UNITAR

Заснований у 2016 році, UNITAR коледж виступає в ролі UNITAR Міжнародного університету UNITAR і створений для того, щоб стати джерелом інформації для університету. Наразі коледж UNITAR пропонує сертифікаційні програми у сфері бізнесу та гостинності. У майбутньому ми будемо пропонувати дипломні програми та програми співпраці з створеними закордонними університетами.

Програми коледжу UNITAR розроблені з метою прийняття “Екс- периментального навчання”

Коледж UNITAR надає студентам, які бажають здобути міжнародну освіту за доступними цінами, Pathway до більш світлого майбутнього. Світове визнання та міжнародні стандарти навчальної програми програми забезпечать випускників кращими можливостями для кар'єрного росту.

Наші прагнення

Зосереджено на нашому баченні. Прихильність до нашої Місії.

Наше бачення

Бути провідним університетом інноваційних соціальних наук.

Місія

  • Розширити доступ до навчання
  • Виховати здорових випускників
  • Створити сталий бізнес

Сенат

Сенат Університету є вищим академічним органом UNITAR Міжнародного університету ( UNITAR ), в відповідно до положень Статуту та Статуту та Положення університету. Сенат університету здійснює контроль і загальний напрямок навчання, досліджень і іспитів і повноваження присуджувати сертифікати, дипломи і дипломи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

UNITAR

Майстер освіти (викладання англійської мови як другої мови) ідеально підходить для тих, хто хоче отримати спеціальні знання з викладання англійської мови іншим, де англій ... [+]

Огляд

Майстер освіти (викладання англійської мови як другої мови) ідеально підходить для тих, хто хоче отримати спеціальні знання з викладання англійської мови іншим, де англійська не є їхньою рідною мовою. Завдяки запропонованим модулям студенти будуть розвивати більш глибоке розуміння основних принципів викладання та вивчення англійської мови.

Вимоги щодо вступу на програму... [-]
Малайзія Селангор
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
UNITAR

Майстер освіти (освітнє лідерство ... [+]

Огляд

Майстер освіти (освітнє лідерство

Вимоги щодо вступу на програму

Ви повинні відповідати таким вимогам, щоб бути врахованими для вступу до магістерської програми UNITAR :

Ступінь бакалавра за освітою (з відзнакою) / ступінь бакалавра (з відзнакою) в освіті з мінімальною CGPA 2,50 від установи, визнаної урядом Малайзії або професійними органами; АБОСтупінь бакалавра (з відзнакою) з мінімальним CGPA 2.50 І Диплом в галузі освіти / Сертифікат з освіти / Диплом з викладання з установи, визнаної урядом Малайзії або професійними органами; АБОСтупінь бакалавра (з відзнакою) з мінімальним CGPA 2.50 І Диплом в галузі освіти / Сертифікат в галузі освіти / Диплом з викладання з установи, визнаної урядом Малайзії або професійними органами І повинен мати 1-річний досвід роботи у відповідній галузі; АБОСтупінь бакалавра (з відзнакою) з CGPA менше 2,50, може бути прийнятий з урахуванням п'яти (5) років досвіду роботи у відповідній галузі; АБОКандидати в магістерську програму (рівень 7, МКЗ) через APEL, повинні бути громадянином Малайзії у віці старше 30 років у році застосування з відповідним досвідом роботи / попереднього експериментального навчання і пройшов оцінку APEL.Структура курсу... [-]
Малайзія Селангор
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Селангор, Селангор, Малайзія