Прочитайте офіційний опис

Universiti Малайзія Саравак (Unimas), Малайзії восьмий університет був офіційно зареєстровано 24 грудня 1992 року. Університет, який є сучасним характер і прогнозні в перспективі, він прагне в забезпеченні націю з лідерами, менеджерів, вчених і технічних фахівців, а також вдумливих громадян, які здатні переробляти складних завдань нашого спільного майбутнього, - впевнено, грамотно і творчо.

З близько 30 викладачів, університет відкрив свої двері для першої партії 118 студентів 8 серпня 1993. Студенти були зареєстровані в двох піонерських факультетів, факультету соціальних наук та факультет ресурсів науки і техніки. Також було створено дві наукові центри підтримки: Центру прикладних навчання та мультимедіа, і Центр з навчальної інформаційних служб.

Наступного року (1994) бачив ще чотири факультетів відкривають свої двері для дипломних курсів: Факультет когнітивних наук і людського розвитку, факультет прикладної та художньої творчості, інженерного факультету, а також факультету інформаційних технологій. Фахівці та студентські номери в чотири рази. Тим часом, Університет також виріс в профіль, оскільки більшість факультетів стали пропонувати аспірантуру. Науково-дослідна діяльність стали впроваджуватися з створенням Інституту біорізноманіття та охорони навколишнього середовища, який фокусується на міріади флори і фауни в Борнео. Також були створені Зв'язки з різних університетах за кордоном. У тому ж році, центр трансферу технологій та консалтингу Unimas, виграла контракт на дослідження ОВНС гідроелектростанції Бакун, найбільший коли-небудь ОВНС проекту в країні.

Період з січня 1995 року і в кінці грудня 1996 побачив подальшу консолідацію в академічній та дослідницької структурі університету. Ще два факультети почали приймати у свої піонерські партій студентів; Факультет медицини та наук про здоров'я (1995) і факультет економіки та бізнесу (1996). Вони принесли загальна кількість факультетів до восьми, як це спочатку планувалося. Центр мови та комунікативних досліджень стали пропонувати програму TESL, на додаток до загальних мовних курсів. Інститут охорони здоров'я та громадської медицини та Інститут технології програмного забезпечення були додані в список науково-дослідних інститутів.

Історичний 1997 став свідком новаторську партію випускників, які отримують дипломи в інавгураційній скликання університету. Ж році про створення Інституту вивчення Східної Азії.

У 2000 році став свідком змін в сидіння віце-канцлера; Професори Дато Зававі Ісмаїл, перший віце-канцлер змінив професора Датук Юсуф Хаді в якості другого віце-канцлера Unimas. Професор Datuk Доктор Абдул Рашид Абдулла був призначений в якості третьої віце-канцлера 1 лютого 2005. З 2001 до 31 березня 2013 року, професор Datuk Доктор Khairuddin Ab Хамід був призначений в якості четвертого віце-канцлера Unimas. YBhg Проф Morshidi бен Sirat потім був призначений в якості п'ятого VC 1 квітня 2013. Його перебування, однак, був лаконічним, як він був відкликаний, щоб зайняти посаду генерального директора в Міністерстві освіти, Малайзія. Отже, YBhg професора Дато доктор Мохамад Кадим Suaidi взяв на себе в якості шостого заступника канцлера Unimas 16 квітня 2013.

Станом на вересень 2013 року, загальна кількість учнів Unimas є 16085, що складається з 14 033 студентів, 1343 аспірантів і 709 студентів доуніверситетських. Крім того, в загальній складності 2189 співробітників були прийняті на роботу за станом на серпень 2013 року.

Unimas є ISO-сертифіковані університет. І дано було престижну сертифікацію МС ІСО 9001:2000 до досконалості в своїх процесів управління активною зоною - від прийому нових студентів до сертифікації своїх випускників. Наші студентські програми були розроблені, щоб задовольнити потреби суспільства та промисловості. Наш сильний акцент на технології нагородив нас з престижним Мультимедіа Супер Коридор (MSC) Статус 17 листопада 2003. Премія була вручена на нашу роль і здібності в розробці робочої сили для MSC і пов'язані з цим потреби, за допомогою наших стратегічних програм навчання і професійної підготовки.

Unimas виграв технології премію Прем'єра інформація від уряду Малайзії, Категорія "Подолання цифрового розриву" з eAsia премії AFACT в. Він також отримав премію Промисловість Новатори з розвитку і застосуванню системи від американської Товариства Супутникові Professionals International (ССПІ), для її успіху у створенні телецентру у віддаленому співтоваристві Барайо, Саравак, щоб допомогти спільноті у зв'язку , освіта, електронна комерція, здоров'я і державні служби.

Unimas успішно придбання дослідницьких грантів, Придумуючи публікацій і корисних наукових результатів. Інститут Університету охорони здоров'я та громадської медицини успішно розробили вакцини-кандидата для денге шляхом співпраці з міжнародною компанією, баварського Nordic. Крім того, факультет ресурсів науки і технології успішно розробили процес для перетворення саго крохмаль в молочну кислоту для виробництва екологічно чистого пластику.

Ініціативи відкриття знань у Unimas базуються частково на багатство природних ресурсів і різноманітною соціокультурної макіяжем штату Саравак. У той час як Unimas міцний у дослідженні біорізноманіття, це і більшості інших науково-дослідницької діяльності в цьому університеті твердо на основі сучасних технологій. Наприклад, збереження природних ресурсів держави, через комбінованої сили в галузі інформатики та інформаційних технологій, що мають досвід в галузі молекулярної біології та біотехнології, ефективно synergized кілька спільних досліджень, як локально, так і на міжнародному рівні. Культурне різноманіття та соціальна унікальність Саравак громад пропонують можливості для досліджень в галузі охорони здоров'я та медицини, пропонуючи поглянути на вплив факторів навколишнього середовища і соціально-культурних практик на взаємодії різних патогенів; а також інші питання, пов'язані зі здоров'ям спільноти.

Прихильність Unimas до досліджень вже були визнані зацікавленими сторонами і партнерами в галузі з надання пожертв для створення восьми науково-дослідних кафедр; до них відносяться Тун Заїді Голови за медичної хімії, в Тун Openg Голови за Sago технології, Шелл кафедри з вивчення навколишнього середовища, а також Sapura Голови за ІКТ.

Сьогодні, сила Unimas у сфері наукових досліджень в даний час визнано однолітків як мінімум у трьох нішевих областях досліджень: - біотехнологічних досліджень в області епідеміології (денге, JE, FMHD, малярії), біогеографія (Філогенетіка) та сільського господарства (саго); - ІКТ, зокрема на сільського зв'язку та аналізу зображень; і - Біорізноманіття, використання природних ресурсів та екологічного менеджменту.

Керівництво університету підвищило, в залежності від їх сили в дослідження, статус деяких з своїх дослідницьких груп в Unimas до центрів передового досвіду, які є: - Малярія науковий центр - Центр з дослідження водних ресурсів - сільських інформатики - аналіз зображення і Просторові Технології - Семантичний Технологія та Augmented Reality - Поновлювані джерела енергії - саго дослідження - по інвалідності Дослідження

У 2012 році Unimas отримав національне визнання, вигравши 4 золоті, 3 срібні та 10 бронзових нагород на MTE 2012 року. Unimas також мішки 11 золотих медалей на BIS 2012, міжнародній виставці в Лондоні. Професор д-р Balbir Сінгх факультет медицини та охорони здоров'я був серед кількох одержувачів Кращий Малайзії Scientist нагорода, що присуджується Академі Sains Малайзії за його помітним і видатний внесок у науково-дослідній діяльності малярії.

Торік, Unimas забезпечені 44 проектів в рамках Міністерства науки, технологій та інновацій (Мости) гранту Фонд науки, із загальною суму RM7.59 мільйонів. Ще млн. RM2.88 було забезпечено від Міністерства вищої освіти (Мохе) протягом 81 науково-дослідних проектів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Universiti Malaysia Sarawak

Ця програма MSc навчання наук пропонують факультету когнітивних наук і людського розвитку та призначений для професіоналів, зацікавлених у викладанні та навчанні. Програм ... [+]

Ця програма MSc навчання наук пропонують факультету когнітивних наук і людського розвитку та призначений для професіоналів, зацікавлених у викладанні та навчанні.

Програма навчання наук є міждисциплінарний характер, поєднуючи передові знання та навички в області когнітивних наук, технологій навчання і навчання наук дослідних у своїй навчальній програмі. Це перший аспірантуру в цій області, які будуть запропоновані в Малайзії. Ця програма поєднує в собі курсову і дипломну роботу. Мінімум 40 кредитів дослідження і остаточного накопичувальне середній бал (CGPA), щонайменше 3,0 потрібно для присудження ступеня магістра. ... [-]

Малайзія Кучінг
Січень 2020
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universiti Malaysia Sarawak

Це магістр Програма HRD пропонують факультету когнітивних наук і людського розвитку, і особливо націлена на працюючих фахівців. Курси призначені для оновлення знань і нав ... [+]

Це магістр Програма HRD пропонують факультету когнітивних наук і людського розвитку, і особливо націлена на працюючих фахівців. Курси призначені для оновлення знань і навичок серед професіоналів у галузі розвитку людських ресурсів та управління ними. Ця програма поєднує в собі курсову і дипломну роботу. Мінімум 42 кредитів дослідження і остаточного накопичувальне середній бал (CGPA), щонайменше 3,0 потрібно для присудження ступеня магістра. Унікальною особливістю цієї програми є включення пізнання, людської поведінки та інформаційних технологій знань з основних курсів розвитку людських ресурсів та управління. Студенти повинні завершити науково-дослідну роботу в якості часткової потреби в завершенні програми. Крім того, студенти будуть виставлені на тренувальне поле, промислової візиту та обміну сесію випускників та фахівців-практиків, які розширюють свої досвіду навчання університету. ... [-]

Малайзія Кучінг
Січень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Universiti Malaysia Sarawak

Програма SLUSE-Малайзія (SLUSE-М) призначений для працюючих фахівців і свіжих випускників для заохочення сталого землекористування та раціонального використання природних ... [+]

Майстер управління навколишнім середовищем / Майстер екологічної науки сталого землекористування та раціонального використання природних ресурсів (SLUSE-М) за програмою Курсова

Програма SLUSE-Малайзія (SLUSE-М) призначений для працюючих фахівців і свіжих випускників для заохочення сталого землекористування та раціонального використання природних ресурсів в Малайзії та інших країн, що розвиваються в цьому регіоні. Програма за зразком і реалізовані паралельно аналогічної програми, ініційованої датської консорціумом університетів. ... [-]

Малайзія Кучінг
Січень 2020
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universiti Malaysia Sarawak

Факультет комп'ютерних наук та інформаційних технологій (FCSIT) місія повинна бути першим вибором установа, відомого своїм динамізмом, інноваційний і першокласні програми ... [+]

Факультет комп'ютерних наук та інформаційних технологій (FCSIT) місія повинна бути першим вибором установа, відомого своїм динамізмом, інноваційний і першокласні програми вищої освіти, з багатою фантазією мети поряд відмінному досліджень і професійних послуг в відповідної експертизи. FCSIT пропонує широкий спектр курсів в галузі комп'ютерних наук та інформаційних технологій, а також надає відповідні можливості в дослідження, щоб виконати вимоги країни та її сучасних випускників. ... [-]

Малайзія Кучінг
інформація
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universiti Malaysia Sarawak

Інженерний факультет, Unimas прагне прийняти виклик оновлення та підвищення інженерні знання через Магістр інженерних (громадянської) Програми з Курсова. ... [+]

Складність сучасного дня цивільного будівництва в різних спеціалізованих областях (наприклад, водні ресурси, споруд, фундаментів будівель і проблеми грунту, транспортні та дорожні проблеми, управління будівельними проектами, які екологічні) повинна підтримуватися сучасними інженерними знаннями. Передові технічні ноу-хау, став обов'язковим кваліфікація і важливе значення для всіх майбутніх і практикуючих інженерів. ... [-]

Малайзія Кучінг
інформація
Денне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

UNIMAS Promo