Sunway University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sunway University - це провідний некомерційний приватний університет, який прагне здобути освіту за допомогою стипендій, досліджень та підприємств. Quacquarelli Symonds (QS) оцінюється як 5-зіркова установа. За рейтингом 2020 року університет займав 751–800 діапазон, із 1002 університетів, що потрапили до світових рейтингів QS World. Університет також потрапив до числа 150-ти найкращих молодих університетів у світі серед QS Top 50 молодше 50. Університету також було присвоєно 5-зірковий рейтинг за оцінкою SETARA 2017 для малайзійських вищих навчальних закладів і є одним із одинадцяти університетів у Малайзія отримала статус університету «Прем’єр-цифрові технології» Малайзійською корпорацією цифрової економіки.

Університет прагне мультидисциплінарних досліджень сталого розвитку в міському середовищі, сприяння здоров’ю, добробуту та розробці нових технологій для вирішення деяких найактуальніших проблем у світі. Ми встановлюємо себе на світовій арені, коли деякі наші дослідники є одними з найбільш високо цитованих у світі та активно займаються транскордонною співпрацею. Університет прагне інвестувати в наступне покоління завдяки викладанню під керівництвом досліджень, і для цього продовжує оснащувати наш кампус сучасними засобами викладання та досліджень.

Університет визнаний Міністерством освіти Малайзії та Малайзійським агентством кваліфікацій, а його програми розроблені для задоволення потреб та інтересів сучасного суспільства. Приймаючи глобальний підхід, університет встановив тісні партнерські стосунки з університетом Ланкастер та Le Cordon Bleu International, які надають міжнародні кваліфікації програмам Sunway. Університет підтримував зв'язки з Гарвардським університетом та Каліфорнійським університетом, Берклі в США та Оксфордським університетом та Кембриджським університетом у Сполученому Королівстві в рамках багатостороннього обміну досвідом та дослідженнями.

На сьогоднішній день університет привернув понад 26 000 студентів з понад 90 країн світу до свого яскравого кампусу, площею 880 000 квадратних футів. За підтримки Фонду Джефрі Чеа, університет інвестував понад 400 мільйонів RM у свою інфраструктуру та продовжує розширювати свої навчальні та наукові простори. Тут, у Sunway, студенти та вчені процвітають у відкритті ідей та можливостей у самому центрі Санвей-Сіті, що примикає до одних з найкращих громадських, медичних та соціальних зручностей Малайзії.

Бачення та місія

Наше бачення

Бути університетом світового класу

Наше завдання

Підтримувати навколишніх людей і присвятити себе відкриттю, просуванню, передачі та застосуванню знань, що відповідає потребам нашого суспільства та світової спільноти

Наш Віросповідання

Sunway University буде виконувати свою місію з цілісністю та непохитною відданістю до досконалості, підприємництва, професіоналізму, фінансової самостійності, інновацій, взаємної поваги та командного духу.

Наші освітні цілі

Студенти Sunway University будуть:

  • стають незалежними учнями протягом усього життя, які активно переслідують знання та цінують його глобальне застосування до економічного, політичного, соціального та культурного розвитку
  • бути уповноваженим з компетенціями та здатністю сприяти швидкому зміненню економічного, соціального та технологічного світу
  • розвивати сильні лідерські якості та навички спілкування
  • Будьте готові до кар'єри, яка дає їм змогу вести продуктивне, повне і змістовне життя
  • цінність цілісності і стати етичними, відповідальними, турботливими та відповідальними членами суспільства

Розташування

Шах Алам

Address
5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
47500 Шах Алам, Селангор, Малайзія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми