Прочитайте офіційний опис

ЯЗАТИСЯ віце-канцлера

Привіт з Пердана університету, Малайзія.

Пердана університет був створений у 2011 році під егідою блоку державно-приватного партнерства відділу прем'єр-міністра.

Вона почалася з двох медичних програм: доктора медицини, пропонованих через Вищої школи медицини і бакалавр медицини, проведеного Пердана університет-Королівського коледжу хірургів в Ірландії в Школі медицини. Колишній є перший запис випускник медичної програми в Малайзії. За короткий проміжок часу Пердана розширив з іншими програмами, в тому числі Трудотерапія, міжнародної торгівлі, біоінформатики та Фонду в області науки.

Пердана Університет має місце проміжний університетське містечко, який добре обставлені, змонтовані забезпечити доступ до онлайн-платформ освіти, навіть якщо один знаходиться в русі. Ми серйозний відома, що кращі з фізичних об'єктів залишатиметься в ідилічних структур без підтримки компетентним, вчинене і пристрасної факультету для керівництва і наставник наших студентів у наукових та наукової діяльності, як вони самі, а також зануритися в дослідження з безліччю співпрацює академічних партнерів. Нам дуже пощастило, що насправді протягом цього короткого періоду ми можемо залучити досконалих і динамічні вчених, а також університетських адміністраторів, на місцевому рівні і на міжнародному рівні, щоб приєднатися до нашої команди Пердана. Наші міжнародні викладачі з усього світу, в тому числі Малайзії талантів з-за кордону, які готові повернутися додому через програми Талант Corp Малайзії.

Віце-канцлером повідомлення

Наші студенти утворюють чудову galére пристрасної осіб, які мають властивості і готовності необхідного встати на складності й труднощі, властиві їх відповідних досліджень. Разом з ними, як ми намітити наше майбутнє як наукового співтовариства, ми беремо кий слів Сіднея Дж Харріс, що "вся мета освіти полягає в повертати дзеркала у вікна", які розширять наш горизонт і відкриті нескінченні можливості.

Ласкаво просимо в Прем'єр () сім'ї Пердана. Як ви дивитеся з наших вікон, ви побачите безмежні можливості у підготовці, щоб стати членом нової, захоплюючої майбутньому на знаннях.

Дякую. Будьте здорові і в контакті.

Професори Дато доктор Сайед Ахмад бін Хусейн головний виконавчий / віце-канцлер

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Perdana University

В Perdana University of Science, ми прагнемо отримати розуміння широкого спектру питань біологічних досліджень, використовуючи цілий ряд інструментів математичного, стати ... [+]

Огляд

В Perdana University of Science, ми прагнемо отримати розуміння широкого спектру питань біологічних досліджень, використовуючи цілий ряд інструментів математичного, статистичного, обчислювального та біоінформатики. Наші питання дослідження охоплюють сфери інфекційних захворювань, геномів, генетики, великих аналітичних даних та персоналізованої медицини. Студенти, які беруть участь у цій програмі, отримають досвід роботи в дослідницькому світі, вивчають основні елементи академічної роботи та працюють разом з однолітками на багатопрофільній платформі спільної роботи, все-таки занурюючись в середовище, яке підкреслює здорову культуру досліджень. Вони будуть випускниками з різноманітними мультидисциплінарними навичками та зрозуміти потреби галузі, будучи підданими численним програмам розвитку біоінформатики та навчальних програм протягом усього їх навчання.... [-]

Малайзія Серданг
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою