Infrastructure University Kuala Lumpur

Введення

Прочитайте офіційний опис

Перший Infrastructure Кампус Університету в Малайзії

Сила інфраструктури університету Куала-Лумпур сьогодні виникає з його багатою історією. Протягом більше 15 років, МСГС було забезпечення якісної освіти та відмінні професійні послуги в різних областях інфраструктури.

МСГС є головним університетом інфраструктури в Малайзії, яка підкреслює інтеграцію твердих і м'яких аспектів інфраструктури, прагнуть виробляти technopreneurs і кваліфікованої робочої сили з видатною комунікації, технологічних і управлінських навичок.

Посилений до сучасних академічних установ, а також навчав висококваліфіковані викладачі, серед яких практикуючі промисловості, МСГС прагне забезпечити високу якість освіти в областях техніки, бізнес, комунікації, вивчення мови, архітектури, біотехнології, інформаційні технології і багато іншого ,

Як дочірня компанія Protasco Berhad, компанії котируються на основній платі Бурса Малайзії, МСГС відбувається в інженерних майбутнє майбутніх лідерів. Посвячення МСГС в забезпеченні якісної освіти допомогло багатьом студентам в набутті необхідних знань, навичок і практичного досвіду в становленні шанованих практиків у різних областях. Керуючись девізом університету "знання, для людства", МСГС прагне забезпечити, щоб кожен студент повністю обладнана і повноваженнями для задоволення майбутніх проблем шляхом підготовки їх цілісно сьогодні.

Освіта, яке МСГС забезпечує збалансований - студенти знайдуть їх розум під сумнів, їх практичні навички, відточені і їх навички соціальної взаємодії посилюється. Вони так само будуть пронизані високими моральними цінностями, щоб допомогти матеріалізувати Бачення 2020 і К-економіки.

Наше бачення

Щоб бути всесвітньо відомий інфраструктури університету.

Наша місія

МСГС прагне до досконалості в різних областях інфраструктури шляхом надання якісної освіти, передових знань, про стан найсучаснішої технології і відмінні професійні послуги.

наш девіз

Для отримання знань, для людства.

Навіщо вчитися в МСГС?

Якість освіти

Перебуваючи в освітній галузі протягом більше 15 років, МСГС було забезпечення якісної освіти та відмінні професійні послуги в різних областях. МСГС був оцінений як «відмінний» (Tier 5) повноцінного університету в 2011 і 2013 MQA рейтингової системи для малазійських вищих навчальних закладів (SETARA). З цими словами, МСГС є одним одним з топ рейтингу університетів і єдиний інфраструктури університету в Малайзії, і ми хотіли б, щоб чемпіоном себе в області інфраструктури. Ми вважаємо, що «інфраструктура» не обмежується тільки будівель, споруд і технологій, а й включає в себе м'яку »інфраструктуру», таких як комунікації, мовні навички, комерції та інформаційних технологій.

професійне визнання

Всі програми, пропоновані МСГС затверджуються як Міністерством освіти і Малайзії кваліфікаційного агентства (MQA).

МСГС отримує професійне визнання від різних місцевих і міжнародних професійних організацій - Ради інженерів Малайзії (BEM), Рада архітекторів Малайзії (LAM), землевпорядники рада (LJT), Королівський інститут геодезистів Малайзії (RISM), Washington Accord, CISCO, Міжнародний організація по стандартизації (ІСО), Асоціація сертифікованих бухгалтерів (АССА), серед інших.

Рада інженерів, Малайзії (BEM)
Вашингтон Accord
Рада архітекторів Малайзії (LAM)
Геодезисти Board Land
Геодезисти рада Сабах
Королівський інститут геодезистів Малайзії (RISM)
Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА)
Чартерний Інститут бухгалтерів з управлінського обліку (CIMA)
Малайзійський інститут сертифікованих бухгалтерів (MICPA)
Малайзійський інститут дипломованих секретарів та адміністраторів (MAICSA)
Cisco
Тестування програмного забезпечення Board малайзійський
Рада оцінювачами, оцінювачі і агенти з нерухомості Малайзії
Рада кошторисників Малайзії

На Campus Розміщення

МСГС встановлюється в межах 100 акрів De Centrum міста, який готовий стати сучасне містечко, добре обладнані численними зручностями для потреб своїх студентів, від затишних кондомініумів та гуртожитку в комерційних районах, в межах безпечної і зеленої середовищі.

У всьому світі Належність з топ-рейтингу університетів

ОБ'ЄДНАНЕ КОРОЛІВСТВО

Бірмінгемський університет
портсмутський університет
Університет Східного Лондона
Шеффілдського УНІВЕРСИТЕТ
Університет Глазго Каледонія
УНІВЕРСИТЕТ Northampton
Університетським коледжем БІРМІНГЕМ
Університет Південної Уельс

АВСТРАЛІЯ

Технологічний університет ім
університет Ньюкасла
Університет Нового Південного Уельсу
університет Тасманії

КИТАЙ

Тунцзі
XINJIANG університет фінансів та економіки
Shangluo УНІВЕРСИТЕТ
HEBEI УНІВЕРСИТЕТ

НОВА ЗЕЛАНДІЯ

університет Лінкольна
університет Massey
університет Вайкато

НІДЕРЛАНДИ

Hanze Університет прикладних наук

ІРЛАНДІЯ

ATHLONE ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЇ

Стипендії і кредити

МСГС вважає, що освіта повинна бути доступна для всіх. Тому при МСГС, існують різні гранти і стипендії, доступні. На додаток до МСГС Стипендія і Вартість навчання Waiver Scheme, студенти також можуть подати заявку на кредити і стипендії від MARA, PTPTN і ФПЧП, серед інших.

Клуби та суспільства

Відділ у справах студентів надає можливості для студентів, щоб вивчити їх інтереси з практичним досвідом за допомогою заходів, організованих протягом всього року. Є більше 40 клубів і товариств в МСГС. Участь в клубах і товариствах надає практичний досвід для керівництва і розвитку персонажа.

розвиток кар'єри

Основна мета блоку МСГС розвитку кар'єри, щоб допомогти своїм студентам визначити і вибрати кращі варіанти кар'єри доступні для них. Процес планування та розвитку кар'єри починається вже коли студент почати свою програму з МСГС.

Засоби

Широкий спектр МСГС в академічних і професійних курсів проводяться в сучасних студіях, лабораторіях та майстернях, оснащених за останнім словом техніки і обладнання для підвищення вашого досвіду навчання, будь ви вчитеся, обчислювальній техніці, архітектура, бізнес, мови і науки.

студент співтовариство

МСГС студентське співтовариство являє собою поєднання місцевих і іноземних студентів з 50 країн світу. Цей фактор буде піддавати студентів до етнічної різноманітності, які побічно підвищити впевненість в собі і навички спілкування.

Досвідчені та кваліфіковані викладачі Члени

Студенти на МСГС є навчав висококваліфіковані викладачі, деякі з яких є практикуючими галузі. МСГС пишається тим, надаючи студентам практичний практичний досвід, який прищеплює впевненість і дозволяє вам бути готовим до роботи після закінчення навчання.

Розташування

Каджанг

Infrastructure University Kuala Lumpur (IUKL)

Address
Unipark Suria,
Jalan Ikram-Uniten,


43000 Каджанг, Селангор, Малайзія
Телефон
+60 3-8738 3260

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія