INTI International University & Colleges, Malaysia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Spanning по всій Центральній, Північній і Східній Малайзії, ІНТІ Міжнародний університет і коледжі був заснований більше 30 років тому і є провідним постачальником якісної освіти, пропонуючи найширший спектр шляхів закінчити успіху. Протягом багатьох років, ми створили міцні зв'язки з провідними університетами та рівня ключових гравців галузі, щоб гарантувати, що навички в області прав і перемоги духу закопують в наших випускників.

Ключовою відмінністю в ІНТІ в тому, що наші студенти є частиною найбільшого в світі оператора приватних університетів, лауреат міжнародних університетів. Надання новий вимір ІНТІпрограми 's, престижна мережа Лауреат міжнародних університетів відкриває нові горизонти для студентів через його акцент на кар'єрних програм, орієнтованих і інтернаціоналізму, яка є спільною ниткою в різних країнах вона працює в.

Щороку, ІНТІ студенти працюють, щоб забезпечити рішення для більш 50 промислових проектів, представлених великими корпораціями і відвідують понад 20 лекції видатних ораторів, встановивши новий орієнтир для сектора малазійського освіти. Новітні методики навчання і технології, поряд з експериментального навчання застосовується на всіх ІНТІ кампусів, в той час як курси і предмети постійно оновлюється для задоволення зростаючих глобальних потреб ринку.

Чому INTI?

Розташування

Бату Пахат

Address
INTI International University
Persiaran Perdana BBN,
Putra Nilai

71800 Бату Пахат, Джохор, Малайзія

Бату Пахат

Address
INTI International College Subang
3, Jalan SS15/8
Subang Jaya

47500 Бату Пахат, Джохор, Малайзія

Бату Пахат

Address
INTI International College KL
Menara KH
Jalan Sultan Ismail

50250 Бату Пахат, Джохор, Малайзія

Бату Пахат

Address
INTI International College Penang
1-Z,Lebuh Bukit Jambul

11900 Бату Пахат, Джохор, Малайзія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія