Прочитайте офіційний опис


Хто є INCEIF ?

INCEIF був створений нашим Центральним банком Малайзії (банком Негара Малайзія) у 2005 році та був призначений для розвитку та підтримки талантів та експертів в галузі ісламських фінансових послуг. Як університет, INCEIF пропонує післядипломне навчання в ісламському фінансуванні.


Для досягнення цього бачення для INCEIF важливо INCEIF навчальні заклади та промисловість. Це перетворене на свою академічну програму, яка структурована на основі внесків від гравців галузі, а також мають факультети, які в усьому світі поважають в ісламських фінансових академічних та ісламських фінансів промисловості. Факультет у поєднанні з постійною підтримкою регуляторів та ключових гравців галузі надає студентам INCEIF сильні наставні стосунки та можливості для професійного розвитку.


Сьогодні існує 1561 випускників INCEIF з більш ніж 80 країн світу. Деякі з них вже роблять суттєвий внесок у розвиток ісламських фінансів на всіх рівнях, а саме: розробці продукту, структурі політики та реалізації; регулювання та виконання; та інновації.


Кампус розташований за 15 хвилин їзди від центру міста Куала-Лумпур, Малайзія; один з найбільш активних ісламських фінансових ринків у світі та один з найбільш життєздатних міст Азії. На території навчального закладу є трійка триповерхових будинків з великими можливостями, в тому числі зал для великої потужності, аудиторії, басейн з трьома метрами та окремі тренажерні зали для чоловіків та жінок.


Так чому ж вибирати INCEIF ?

Бізнес спершу

Підштовхувана зростаючою апетитою до продуктів, що відповідають вимогам шаріату, з боку все більш витончених споживачів та інвесторів, ісламська фінансова індустрія переживає зростання, яке може бути підтримане лише завдяки інноваціям, які поставляє нова покоління новаторських бізнес-мислителів. INCEIF з глобального світогляду, добре INCEIF сучасні корпоративні фінанси та принципи шаріату та готові конкурувати в технологічному віці глобальних фінансів.


Добре розроблені програми

 • Магістри в галузі ісламської фінансової практики (MIFP) є аспірантурою, метою якої є виробництво практикуючих галузей із загальним розумінням, цілісними знаннями та найсучаснішими знаннями в галузі ісламського фінансування. МІФП може бути здійснено безпосередньо або онлайн.
 • Магістратура з ісламського фінансів (MSc) призначена для вчених і практиків, щоб швидко відстежити свою кар'єру в ісламських фінансів. Він пропонує глибоку освіту в ключових галузях ісламської економіки, фінансів та шаріату як з теоретичних, так і з прикладних аспектів.
 • Кандидат з ісламських фінансів (PhD) дасть кандидатам можливість розвивати технічні та інтелектуальні здібності, необхідні для проведення досліджень у широкому колі областей ісламського фінансування. Докторська програма INCEIF є індустріальною, але заснована на сильних академічних засадах.
 • Професійний сертифікат ісламського фінансування (PCIF) розроблений для задоволення професіоналів галузі, які бажають отримати знання в певних сферах практики. Ви матимете можливість вибрати одну з чотирьох спеціалізацій, пропонованих нашою програмою PCIF:
  • Ісламський ринок капіталу
  • Шариат для ісламських фінансів
  • Ісламський банкінг; і
  • Управління ісламського багатства


Досвідчений

Наші члени факультету є світовими лідерами у своїх галузях. Їх основна мета полягає в забезпеченні видатного освітнього досвіду для всіх наших студентів. Окрім цього, вони наглядають за якістю та цілісність наших академічних програм, з тим щоб студенти отримали знання та наукові практики найвищого рівня на академічній арені, а також фінансову галузь. Вони також відіграють важливу роль у залученні та утриманні відмінних студентів з усього світу та забезпечують виняткові можливості для професійного розвитку, що може покращити можливості кар'єрного росту, що сприятиме стабільній спільноті. Наскільки це можливо, наші викладачі є поточними, зацікавленими та ведучими.


Глобальні спільні партнери

У INCEIF ми зрозуміли, що наша виграшна стратегія щодо сприяння розвитку через нашу аспірантуру ісламських фінансів полягає в налагодженні партнерських зв'язків по всьому світу. Ці стратегічні відносини будуються "цілісно" навколо академічних установ, а також комерційних організацій шляхом постійних спільних досліджень, обміну знаннями та досвідом в ісламському фінансуванні, впроваджувати освітні проекти, які можуть підвищити рівень усвідомлення, а також стати джерелом належного вкладу з нашими предметні питання експерти. Для набуття цілісного підходу в наших ініціативах ми співпрацюємо з:

 • Академічні установи, такі як університети, коледжі та навчальні центри.
 • Комерційні організації, такі як центральні банки, фінансові установи, консультаційні та навчальні заклади; та інші організації, які розглядають ісламські фінанси як альтернативу. банківські, страхові та фінансові організації та корпорації.


Різноманітне співтовариство

Міжнародна програма INCEIF привернула увагу студентів різних вікових категорій, вірувань та соціально-економічного життя з більш ніж 80 країн світу, створюючи різноманітне співтовариство в кампусі.

Центр управління знаннями (КМЦ)

KMC надає ресурси та послуги для підтримки навчання, навчання та досліджень INCEIF . Бібліотечний збірник охоплює ресурси як з ісламського, так і з традиційного фінансування. Портал управління знаннями INCEIF надає вам доступ до широкомасштабної інформації та дає змогу ділитися результатами дослідження ісламських фінансів, індустрією та досвідом

 • Об'єкти - Кіоск самообстеження, машина Bookdrop, навчальна площадка, кімната обговорень, кімната баз даних, робочі станції, фотокопіювання, друк / сканування та Wi-Fi.
 • Послуги - цілодобовий доступ до Інтернету, допомога по пошуку інформації, сервіс центру обслуговування клієнтів KMC, запозичення / повернення / оновлення книжок, семінари семінару / тренінгу, рішення для документів (обов'язкове, сканування, ламінування), служба доставки документів та міжбідковий кредит.


Для отримання додаткової інформації про INCEIF

www. INCEIF .org

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

INCEIF The Global University of Islamic Finance

Магістратура з ісламського фінансування призначена для академіків та практиків для швидкого відстеження своєї кар'єри в ісламському фінансуванні. Він пропонує глибоку осв ... [+]

Магістратура з ісламського фінансування пропонує поглиблену освіту в ключових галузях ісламської економіки, фінансів та шаріату як з теоретичних, так і з прикладних аспектів. Модулі курсу дозволять студентам отримати всебічне розуміння економічної, фінансової та правової ситуації, в якій працюють провайдери ісламських фінансових послуг.

Метою програми є підготовка фахівців, які мають досвід як традиційних фінансів, так і шаріату.... [-]

Малайзія Куала-Лумпур
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

INCEIF The Global University of Islamic Finance

Програма магістрів в галузі ісламської фінансової практики (MIFP) - це аспірантура, призначена для виробників практичних працівників галузі з глобальним розумінням, ціліс ... [+]

MIFP акредитована Малайзійською кваліфікаційною агенцією (MQA) і розроблена відомими міжнародними фахівцями у галузі мислення, академіками та експертами з традиційних та шариатських фінансових областей, що гарантує, що вчені закінчать робочі знання обох дисциплін.

Модулі курсу охоплюють широкий спектр критичних тем, починаючи від управління багатством, банківської та інвестиційної діяльності до фінансових послуг, етики та управління.... [-]

Малайзія Куала-Лумпур
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
INCEIF - The Global University Of Islamic Finance
Address
Lorong Universiti A ,
59100 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія
Веб-сайт
Телефон
+60 3-7651 4000