INCEIF The Global University of Islamic Finance

Введення

Прочитайте офіційний опис


Хто є INCEIF ?

INCEIF був створений нашим Центральним банком Малайзії (банком Негара Малайзія) у 2005 році та був призначений для розвитку та підтримки талантів та експертів в галузі ісламських фінансових послуг. Як університет, INCEIF пропонує післядипломне навчання в ісламському фінансуванні.


Для досягнення цього бачення для INCEIF важливо INCEIF навчальні заклади та промисловість. Це перетворене на свою академічну програму, яка структурована на основі внесків від гравців галузі, а також мають факультети, які в усьому світі поважають в ісламських фінансових академічних та ісламських фінансів промисловості. Факультет у поєднанні з постійною підтримкою регуляторів та ключових гравців галузі надає студентам INCEIF сильні наставні стосунки та можливості для професійного розвитку.


Сьогодні існує 1561 випускників INCEIF з більш ніж 80 країн світу. Деякі з них вже роблять суттєвий внесок у розвиток ісламських фінансів на всіх рівнях, а саме: розробці продукту, структурі політики та реалізації; регулювання та виконання; та інновації.


Кампус розташований за 15 хвилин їзди від центру міста Куала-Лумпур, Малайзія; один з найбільш активних ісламських фінансових ринків у світі та один з найбільш життєздатних міст Азії. На території навчального закладу є трійка триповерхових будинків з великими можливостями, в тому числі зал для великої потужності, аудиторії, басейн з трьома метрами та окремі тренажерні зали для чоловіків та жінок.


Так чому ж вибирати INCEIF ?

Бізнес спершу

Підштовхувана зростаючою апетитою до продуктів, що відповідають вимогам шаріату, з боку все більш витончених споживачів та інвесторів, ісламська фінансова індустрія переживає зростання, яке може бути підтримане лише завдяки інноваціям, які поставляє нова покоління новаторських бізнес-мислителів. INCEIF з глобального світогляду, добре INCEIF сучасні корпоративні фінанси та принципи шаріату та готові конкурувати в технологічному віці глобальних фінансів.


Добре розроблені програми

 • Магістри в галузі ісламської фінансової практики (MIFP) є аспірантурою, метою якої є виробництво практикуючих галузей із загальним розумінням, цілісними знаннями та найсучаснішими знаннями в галузі ісламського фінансування. МІФП може бути здійснено безпосередньо або онлайн.
 • Магістр ісламських фінансів (MSc) призначений для вчених та практиків для швидкого відстеження своєї кар'єри в галузі ісламських фінансів. Він пропонує поглиблену освіту в ключових сферах ісламської економіки, фінансів та шаріату як з теоретичного, так і з прикладного аспектів.
 • Кандидат з ісламських фінансів (PhD) дасть кандидатам можливість розвивати технічні та інтелектуальні здібності, необхідні для проведення досліджень у широкому колі областей ісламського фінансування. Докторська програма INCEIF є індустріальною, але заснована на сильних академічних засадах.
 • Професійний сертифікат з ісламських фінансів (PCIF) розроблений для задоволення професіоналів галузі, які бажають отримати знання в певних сферах практики. У вас буде можливість вибрати одну з чотирьох спеціалізацій, пропонованих нашою програмою PCIF:
  • Ісламський ринок капіталу
  • Шариат для ісламських фінансів
  • Ісламський банкінг; і
  • Управління ісламського багатства


Досвідчений

Наші члени факультету є світовими лідерами у своїх галузях. Їх основна мета полягає в забезпеченні видатного освітнього досвіду для всіх наших студентів. Окрім цього, вони наглядають за якістю та цілісність наших академічних програм, з тим щоб студенти отримали знання та наукові практики найвищого рівня на академічній арені, а також фінансову галузь. Вони також відіграють важливу роль у залученні та утриманні відмінних студентів з усього світу та забезпечують виняткові можливості для професійного розвитку, що може покращити можливості кар'єрного росту, що сприятиме стабільній спільноті. Наскільки це можливо, наші викладачі є поточними, зацікавленими та ведучими.


Глобальні спільні партнери

У INCEIF ми зрозуміли, що наша виграшна стратегія щодо сприяння розвитку через нашу аспірантуру ісламських фінансів полягає в налагодженні партнерських зв'язків по всьому світу. Ці стратегічні відносини будуються "цілісно" навколо академічних установ, а також комерційних організацій шляхом постійних спільних досліджень, обміну знаннями та досвідом в ісламському фінансуванні, впроваджувати освітні проекти, які можуть підвищити рівень усвідомлення, а також стати джерелом належного вкладу з нашими предметні питання експерти. Для набуття цілісного підходу в наших ініціативах ми співпрацюємо з:

 • Академічні установи, такі як університети, коледжі та навчальні центри.
 • Комерційні організації, такі як центральні банки, фінансові установи, консультаційні та навчальні заклади; та інші організації, які розглядають ісламські фінанси як альтернативу. банківські, страхові та фінансові організації та корпорації.


Різноманітне співтовариство

Міжнародна програма INCEIF привернула увагу студентів різних вікових категорій, вірувань та соціально-економічного життя з більш ніж 80 країн світу, створюючи різноманітне співтовариство в кампусі.

Центр управління знаннями (КМЦ)

KMC надає ресурси та послуги для підтримки навчання, навчання та досліджень INCEIF . Бібліотечний збірник охоплює ресурси як з ісламського, так і з традиційного фінансування. Портал управління знаннями INCEIF надає вам доступ до широкомасштабної інформації та дає змогу ділитися результатами дослідження ісламських фінансів, індустрією та досвідом

 • Об'єкти - Кіоск самообстеження, машина Bookdrop, навчальна площадка, кімната обговорень, кімната баз даних, робочі станції, фотокопіювання, друк / сканування та Wi-Fi.
 • Послуги - цілодобовий доступ до Інтернету, допомога по пошуку інформації, сервіс центру обслуговування клієнтів KMC, запозичення / повернення / оновлення книжок, семінари семінару / тренінгу, рішення для документів (обов'язкове, сканування, ламінування), служба доставки документів та міжбідковий кредит.


Для отримання додаткової інформації про INCEIF

www. INCEIF .org

Розташування

Куала-Лумпур

INCEIF - The Global University Of Islamic Finance

Address
Lorong Universiti A ,
59100 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія
Веб-сайт
Телефон
+60 3-7651 4000