HELP University

Введення

Прочитайте офіційний опис

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Щоб допомогти людям досягти успіху в житті і жити життям значущості за допомогою освіти

огляд HELP

З 1986 року ми стабільно і міцно зросли. Ми витримали наш номер студента і забезпечили надійну фінансову позицію. Ми виділили себе, перевершуючи в якості лідера думки, інкубатор видатних випускників, модель селективної досконалості, і як громадська турбота установи.

Всі ці роки наші освітні цілі були для підготовки студентів до їх перша робота аспірантури, щоб підготувати студентів для їх подальшого кар'єри і підготувати студентів до повноцінної і продуктивного життя. Приводи нашого бачення наші цінності, які засновані на "Pride досягнення, Обмін Успіх, мужність бути, бути співчутливими і значущими"

НАШЕ БАЧЕННЯ:

Щоб бути університет з сильною культури якості та керівництва, яка фокусується на звукових академічних стандартів, постійне вдосконалення і розвиток талантів студентів і співробітників. Щоб бути університет, який пропонує досвід навчання, що сприяє розвитку кар'єри, значення часу життя і особистої самореалізації Щоб бути університет з сильною спрямованості досліджень в наших ключових галузях знань. Щоб бути університет, який розділяє наш успіх із зацікавленими сторонами і громад, яким ми служимо

Наші цінності:

гордість Досягнення Поділитися успіхом мужність бути бути жалісливими Щоб бути Значне

Розташування

Куала-Лумпур

HELP University

Address
No. 15, Jalan Sri Semantan 1, Bukit Damansara, 50490 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
50490 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія