GlobalNxt University

Введення

Прочитайте офіційний опис

GlobalNxt University Manipal GlobalNxt University - новаторський академічний заклад, який здійснює ступінь програм за допомогою унікальної глобальної педагогіки в класі в Інтернеті. Об’єднавши понад 75 видатних факультетів з 17 країн та прискіпливо розроблений контент, GlobalNxt встановлює новий стандарт якості онлайн-освіти. Завдяки сучасній платформі онлайн-навчання університет пропонує студентам високоінтерактивне навчання в будь-який час і з будь-якого місця. GlobalNxt повністю зобов’язаний забезпечити навчання, орієнтоване на студентів, протягом усього життя, що забезпечує значущі та відповідні результати навчання.

Глобально різноманітне студентське населення університету представлено понад 72 різними країнами. Крім того, завдяки тісним галузевим партнерствам університет має програми розвитку талантів з понад 100 багатонаціональними компаніями.

На сьогодні курси, що пропонуються GlobalNxt University Manipal GlobalNxt University включають майстрів ділового адміністрування (MBA), магістрів ділового адміністрування у банківській справі

Університет має унікальну академічну спадщину та досвід в галузі онлайнової освіти, заснований на U21Global, ініціативі з онлайн-освіти, яку спочатку започаткував група з 21 міжнародного університету.

Університет є частиною Manipal Global Education Services (MaGE), міжнародного постачальника послуг з вищої освіти, що надає послуги з навчання та навчання більш ніж 300 000 студентів, з 6 університетів та 9 кампусів у 5 країнах.

Ваші варіанти дослідження

Чи будете ви вибирати, щоб слідувати упаковці або виділитися з натовпу?

Навчання на міжнародно визнаний ступінь є вагомим зобов'язанням та починанням. Для багатьох це передбачає значний час та фінанси. Крім того, для тих, хто вже працює, академічне навчання може бути практично неможливим через необхідність жонглювати робочими, сімейними та соціальними зобов'язаннями одночасно.

Традиційна академічна якість у сучасному інтерактивному форматі

Саме тут і входить університет і унікальна модель університету.

  • Хочете бути частиною одного з найновіших, найбільш інноваційних університетів світу?
  • Хочете отримати доступ і навчатися у відомих міжнародних факультетах?
  • Хочете приєднатися та взаємодіяти з глобальною студентською базою?
  • Бажаєте гнучкості вчитися в той час і місці, що вам підходить?

Якщо відповідь "так", то ви прийшли в потрібне місце.

Розташування

Куала-Лумпур

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: