Unicaf University (MW)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Unicaf - це глобальна освітня організація, що базується в Європі, яка пропонує стипендії кандидатам, які мають право на продовження академічних досліджень разом із своїми університетами-партнерами, в даний час Університетом Суффолка ( Великобританія) , Ліверпульським університетом Джона Мура (Великобританія) , Університетом Південного Уельсу (Великобританія) , Каліфорнійський університет, Ріверсайд - Ентеншнз (США) та багатоміський університет Унікаф ( Африка) . Окрім повністю онлайн-програм, що пропонуються через університети-партнери, Unicaf пропонує ряд навчальних програм в університетах університету Унікака.

Програма стипендій Unicaf наразі виділила понад 100 мільйонів доларів стипендій більш ніж 30 000 претендентам, які мають право на участь у 156 країнах світу. Стипендії присуджуються талановитим особам, які мають фінансові труднощі, і вони значно знижують вартість плати за навчання; решту комісій сплачують простими розстрочками, як частину індивідуальних, доступних платіжних платежів.

Unicaf сприяє глобальній доставці навчальних матеріалів для бакалаврських, магістерських або докторських ступенів через свою найсучаснішу цифрову платформу, віртуальне навчальне середовище (VLE) . Онлайн-навчання набуває позиції як ефективний спосіб передавати нові знання, вміння та кваліфікацію, що підходить для людей, які живуть далеко від міських центрів, для доглядачів сім’ї та дому, для людей з обмеженими можливостями та для працюючих фахівців, які не можуть відмовитися від кар’єри і зарплати для отримання нової кваліфікації, щоб шукати підвищення кваліфікації або знайти кращу роботу. Unicaf VLE, який доступний через будь-який мобільний або настільний пристрій, забезпечує доступ до навчальних матеріалів 24/7, регулярний контакт з репетиторами, доступ до великої колекції електронних бібліотек та налагодження контактів зі студентами та професіоналами у багатьох різних країнах та культурах. Онлайн-доставка курсового матеріалу через VIC Unicaf використовує сучасні технології та методи (наприклад, відеоролики, вікторини, групові проекти тощо), які допомагають навчатись, роблячи його більш приємним та цікавим.

Щомісячні прийоми дозволяють студентам зареєструватися в Unicaf протягом року. Під час навчання в модулях дозволяє студентам глибоко вивчити одну тему за один раз, перш ніж перейти до наступної.

Чотири основні переваги навчання через Unicaf: доступність, гнучкість, доступність та надійність.

Юнікаф фізично присутній через університетські містечки або навчальні центри у 12 африканських країнах (Єгипет, Гана, Кенія, Малаві, Марокко, Нігерія, Сомалі, Уганда, Зімбабве, Південна Африка, Замбія та Руанда), а також має офіси в Європі.

Розташування

Лілонгве

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
Лілонгве, Центральний регіон, Малаві

Нью-Йорк

Address
1745 Broadway
10019 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Афіни

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Афіни, Центральні Афіни, Греція

Бухарест

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Бухарест, Бухарест, Румунія

Лондон

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія

Каїр

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет

Аккра

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Аккра, Великий регіон Аккри, Гана

Порт-Луї

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Порт-Луї, Порт-Луї, Маврикій

Найробі

Address
Найробі, Найробі, Кенія

Лагос

Address
10, Peace Avenue
Лагос, Лагос, Нігерія

Могадішу

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Могадішу, Банаадір, Сомалія

Лусака

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Лусака, Провінція Лусака, Замбія

Ірбід

Address
Jordan-Irbid
Ірбід, Губернаторство Ірбід, Йорданія

Кіпр Інтернет

Address
Кіпр Інтернет, Кіпр

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія