Middle East University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Близький Схід університет (ВІУ) є одним з найстаріших університетів у Лівані, з нашими країнами розширення назад в 1930-х роках. Тим не менш, ми були в нашому нинішньому місці на вершині пагорба в Sabtieh з 1946 року. Наша ідилічна пишні зелені кампусу відкривається захоплюючий вид на Бейрут і Середземне море, зміцнює ідеальне середовище для вивчення та соціалізації.

MEU є щасливим і турботливим співтовариство, де гонитва за навчанні розглядається як важливий, але де соціальні і духовні потреби піклуються, а також. Ми міжнародне співтовариство, де всі люди бачили, як рівноцінні, незалежно від культурних традицій, раси чи релігійної приналежності.

МЕУ Факти

Складається з чотирьох факультетів

Факультет мистецтв і наук Факультет ділового адміністрування Факультет педагогічної освіти Факультет філософії і теології

Наукові центри та інститути

Арабська мова інститут Інститут англійської мови Джордж Артур Кео Бібліотека Інститут ісламських і арабських досліджень

Додаткові програми

MEU також пропонує програму новачок, Програму іноземних зовнішньої ступені, інтенсивний англійська програму, а програма арабську мову.

Різні Кампус

Ми пишаємося тим, що студентам і співробітникам, що представляють більше 20 країн з усього світу.

Розташування

MEU розташований на схід від Бейрута в Sabtieh на 30 га тихому зеленому схилі пагорба, звідки відкривається захоплюючий вид на місто і Середземне море.

Розташування

Сидон

Middle East University

Address
Middle East University


Сидон, Губернаторство Півдня, Ліван
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: