ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЄКА Презентація

Заснована в 1996 році після міжурядової угоди між Францією і Ліваном, ЄКА є бізнес-школа, присвячена вихованню керівників і менеджерів в Лівані і на Близькому Сході і управляється Паризької Іль-де-Франс регіонального торгово-промислової палати та промисловості.

З його місії, щоб сформувати еліту Лівану і регіону в лідери завтрашнього дня, ЄКА став маяком навчанні в Лівані, і платформою для взаємодії і зустрічей Європі, на Близькому Сході і в Лівані.

Оплата пильну увагу підприємств і їх потреб, ЄКА допомагає їм у розвитку їхнього бачення, і допомагає їм краще досягти своїх цілей шляхом навчання та коучингу їх керівників та менеджерів.

Готель розташований в центрі Бейрута, і в самому серці Близького Сходу, ЄКА стверджує свій вплив в якості важливої ​​міжнародній школі, поєднуючи в собі таланти учнів і професорів, які зайняли одне з найвидатніших світових фахівців високого рівня.

Сильні ЄКА

Програми та курси на замовлення, навчати керівників і менеджерів, відповідно до потреб міжнародного робочого місця.

Факультет складається виключно з професорів, взятих з кращих бізнес-шкіл у Європі, зокрема, з ESCP Європі та HEC Paris.

Два міжнародних сертифікатів, для перевірки кожного навчального шлях: ЄКА ступінь і ступінь від престижній школі-партнері.

Гнучкий графік, що дозволяє як навчання та професійного життя, щоб бути разом узятих.

Впливовий міжнародна мережа, дістатися на вступ до ESA Асоціації випускників, яка пов'язана з і ключовий співробітник ESCP Асоціації випускників.

Вигідне місце для ділових зустрічей, ЄКА організовує регулярні семінари і панельні конференції з міжнародною динаміків.

Академічні партнери

З моменту свого створення, ЄКА зберегла надійну мережу, що складається з одних з кращих бізнес-шкіл, зокрема ESCP Європі та HEC Paris.

Ці партнерські відносини дозволяють нашим студентам отримати вигоду від міжнародного факультету в навчанні, і отримати два сертифікатів для кожної міжнародної ступеня навчальної програми: ЄКА Вчений ступінь, а ступінь від нашого партнера організації.

Розташування

Бейрут

Ecole Superieure des Affaires

Address
ESA Campus,
289, rue Clemenceau,
P.O. Box 113 – 7318

Бейрут, Губернаторство Бейрута, Ліван
Веб-сайт
Телефон
+961 1 373 373

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія