AUST: American University of Science and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

AUST відображає занепокоєння її засновників в тому, що Американський стилі вищу освіту повинно бути в межах досяжності всіх кваліфікованих студентів. Отже, плата за навчання зберігаються на мінімальному рівні, забезпечуючи фінансову допомогу тим студентам, які не можуть дозволити собі навчання, і без шкоди для вимог для росту і досвіду в академічній доставки.

Американський університет науки і технології прагне:

Сприяння пошук істини через прагнення до знань і застосування його похідних. Забезпечити чоловіків і жінок з Лівану, Близького Сходу та решти світу з можливістю шукати вищу освіту (без дискримінації за ознакою релігії, статі, кольору шкіри, національного походження, або соціально-економічного фону) в атмосфері інтелектуальної свободи і поваги для особливостей власної культури і звичаїв. Пропозиція американської стилі освітні програми, які можна порівняти з аналогічними програмами, пропонованими в США, і відповідно до потреб географічного регіону, що вона служить. Прищепити в умах і серцях своїх учнів до принципів належної національної та міжнародної громадянства, так що вони можуть стати агентами соціальної справедливості, каталізаторів для загального миру і промоутерів прав людини. Переконайтеся, інтелектуально-багату атмосферу академічного переслідування домінують відповідальної свободи і поваги прав інших. Розробка аналітичних, критичних, творчих і комунікативних навичок студента з навчальної та в пара-наукової діяльності. Прагніть стати моделлю використання високих технологій у сфері освіти в регіоні. Вільна студентів соціальних, культурних та освітніх програм і заходів, які будуть підтримувати і доповнювати традиційне вчення класі і процеси навчання. Випускник екологічно знаючих студентів, які цінують екологію своїх країн, а також прагнути, щоб забезпечити його збереження для майбутніх поколінь. Будьте модель прагненні до досконалості в галузі вищої освіти в регіоні, що вона служить.

історія Сучасний американський університет науки і технології почалося в 1989 році під назвою "Американський коледж Універсальний". У серпні 2000 року назва була змінена на американській Університетського коледжу науки і технології відповідно до Указу Президента # 3585/2000. Станом на серпень 2007 року, справжнє ім'я американського університету науки і технології була підтверджена відповідно Указом Президента # 677/2007.

Указ надав AUST заслужену статус університету з дозволу запропонувати програми, що ведуть до ступеня бакалавра та магістра в чотирьох факультетах (школи). До них відносяться:

Факультет мистецтв і наук (ФАС) Факультет бізнесу та економіки (НЕП) Інженерний факультет (ЕФ) Факультет наук про здоров'я (FHS)

Відповідно до чинних законів Лівану, всі академічні програми, пропоновані в AUST були представлені на акредитацію та еквівалентність вищої освіти еквівалентності комітетом, і всі були належним чином акредитовані.

Університет допомагає студентам у пошуку роботи під час їх навчання в коледжі. Під 2014-2015 близько до 67% всіх студентів відбудеться повний робочий день або неповний робочий день.

Розташування

Бейрут

AUST University

Address
AUST: American University of Science and Technology,
Ashrafieh, Alfred Naccache Avenue

16-6452 Бейрут, Губернаторство Бейрута, Ліван

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: