University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет

Заснований у 2003 році, Люксембурзький університет є єдиним державним університетом Великого князівства Люксембургу. Багатомовний, міжнародний та науково-орієнтований, це також сучасний інститут з особистою атмосферою.

Про нас

• Заснована у 2003 році

• Багатомовний, міжнародний, науково-орієнтований

• 850 професійних експертів (науково-дослідних працівників) підтримують 250 викладачів, доцентів та викладачів

• Близько до європейських установ та фінансового центру Люксембургу

Ласкаво просимо на факультет науки, технології та комунікації (FSTC)

Факультет науки, технології та зв'язку (FSTC) надає багатопрофільну експертизу в галузі математики, фізики, інженерії, комп'ютерних наук та наук про життя. Через свою подвійну місію навчання та досліджень, FSTC прагне створити та поширювати знання та навчати нових поколінь відповідальних громадян, щоб краще зрозуміти, пояснити та посилити суспільство та навколишнє середовище, в якому ми живемо.

Навчання у ФНТЦ

Більше 1300 студентів зараховуються до 5 бакалаврів, 11 майстрів, 2 програми професійної підготовки та докторантури. Студенти навчаються командою 80 міжнародних та відомих професорів та старших викладачів. FSTC пропонує чудове робоче середовище та можливості з багатомовними та малими групами, раннє залучення до дослідницьких проектів та тісні зв'язки з установами та галузями.

Проведення досліджень у ФНТЦ

Складені з 5 дослідницьких підрозділів, FSTC бере участь у передових науках та інноваціях у співпраці з місцевими та міжнародними партнерами. Понад 270 професорів, постдокрівників, аспірантів, науково-технічного персоналу проводять міждисциплінарні дослідження в рамках динамічного, сприятливого та багатомовного середовища.

Розташування

Місто Люксембург

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communicationi

Address
2, avenue de l'Université
L-4365 Esch-sur-Alzette

Місто Люксембург, Люксембургський округ, Люксембург
Телефон
+352 46 66 44 5000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія