Прочитайте офіційний опис

Про університет

Заснований у 2003 році, Люксембурзький університет є єдиним державним університетом Великого князівства Люксембургу. Багатомовний, міжнародний та науково-орієнтований, це також сучасний інститут з особистою атмосферою.

Про нас

• Заснована у 2003 році

• Багатомовний, міжнародний, науково-орієнтований

• 850 професійних експертів (науково-дослідних працівників) підтримують 250 викладачів, доцентів та викладачів

• Близько до європейських установ та фінансового центру Люксембургу

Ласкаво просимо на факультет науки, технології та комунікації (FSTC)

Факультет науки, технології та зв'язку (FSTC) надає багатопрофільну експертизу в галузі математики, фізики, інженерії, комп'ютерних наук та наук про життя. Через свою подвійну місію навчання та досліджень, FSTC прагне створити та поширювати знання та навчати нових поколінь відповідальних громадян, щоб краще зрозуміти, пояснити та посилити суспільство та навколишнє середовище, в якому ми живемо.

Навчання у ФНТЦ

Більше 1300 студентів зараховуються до 5 бакалаврів, 11 майстрів, 2 програми професійної підготовки та докторантури. Студенти навчаються командою 80 міжнародних та відомих професорів та старших викладачів. FSTC пропонує чудове робоче середовище та можливості з багатомовними та малими групами, раннє залучення до дослідницьких проектів та тісні зв'язки з установами та галузями.

Проведення досліджень у ФНТЦ

Складені з 5 дослідницьких підрозділів, FSTC бере участь у передових науках та інноваціях у співпраці з місцевими та міжнародними партнерами. Понад 270 професорів, постдокрівників, аспірантів, науково-технічного персоналу проводять міждисциплінарні дослідження в рамках динамічного, сприятливого та багатомовного середовища.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

Ця магістерська програма дозволяє студентам набувати більш глибокі знання в галузі біологічних наук з урахуванням нових обчислювальних і високопродуктивних експерименталь ... [+]

Цілі

Ця магістерська програма дозволяє студентам набувати більш глибокі знання в галузі біологічних наук з урахуванням нових обчислювальних і високопродуктивних експериментальних технологій. Це включає в себе обробку великих обсягів даних і, таким чином, біоінформатика та мережевий аналіз є важливими елементами цієї сучасної освіти в галузі біологічних наук.

Що таке системна біологія?... [-]
Люксембург Місто Люксембург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

Магістр з математики є гнучкою навчальною програмою високого стандарту, яка близька до реальних потреб студентів і ринку праці. Присвячений досконалості, він пропонує вел ... [+]

Ми підвищуємо ваші амбіції - Приєднуйтесь до нас зараз!3-в-1: один майстер - три треки

Вибирайте навчальний план, розроблений у співпраці з Федерацією бізнесу Люксембургу та Люксембурзьким фінансовим сектором, і кваліфікуйте, зокрема, робочі місця у Великому Герцогстві.

Навіщо вивчати математику?

Математика є однією з дисциплін MINT, тобто тих областей, які нині пропонують видатні професійні перспективи.... [-]

Люксембург Місто Люксембург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Alumni Community - Sandy Collignon

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communicationi
Address
2, avenue de l'Université L-4365 Esch-sur-Alzette
Місто Люксембург, Люксембургський округ, Люксембург
Веб-сайт
Телефон
+352 46 66 44 5000