University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Люксембургський університет: факультет гуманітарних, освітніх та соціальних наук

Люксембурзький університет - це багатомовний європейський дослідницький університет з майже 6200 студентами з усього світу. Наш університет - це сучасна установа, яка пропонує унікальну суміш міжнародних досконалості та національної актуальності, що надає знання для суспільства та бізнесу. Люксембурзький університет посідає одне з кращих 201 до 250 університетів по всьому світу та №1 у всьому світі за своїми міжнародними прогнозами у Всесвітньому рейтингу університетів Times Higher Education (THE) 2020 року.

Факультет з особистим дотиком

Завдяки унікальній підбірці багатомовних бакалаврських та магістерських програм Факультет гуманітарних, освітніх та соціальних наук пропонує інноваційні та привабливі перспективи для наступного покоління науковців та професіоналів. Студенти отримують переваги від невеликих розмірів класів, і багато курсів викладаються як семінари. які надають студентам можливості для обговорення та допомагають їм максимально використовувати свій досвід навчання. Немає додаткових зборів за навчання для іноземних студентів (плата за зарахування студентів магістрів становить 200 євро на семестр).

Campus Belval, University of Luxembourg

Університет Люксембургу / Софі Марг

Багатомовне навчання

Наш міжнародний викладацький колектив - одне з наших головних надбань. Більшість наших ступенів викладаються англійською та / або французькою та / або німецькою мовами. Безкоштовні мовні курси пропонуються, а життя в університеті настільки ж багатомовне та полікультурне, як і країна Люксембург. Студенти отримують уявлення про різні академічні культури та здобувають ступінь, що забезпечує їм явні переваги на ринку праці.

Міжнародна атмосфера

У Люксембургському університеті заохочують та сприяють мобільності студентів та культурній відкритості. Усі наші магістранти повинні провести принаймні один семестр за кордоном в одному з наших університетів-партнерів у Європі, Північній Америці чи Азії.

Навчання у Люксембурзі

Люксембург, друга найменша держава-член Європейського Союзу, є справді багатокультурною та багатомовною країною, що має 3 офіційні мови та проживає понад 170 національностей. Місто Люксембург може похвалитися яскравою культурною та мистецькою сценою, включаючи музеї, театри та музичні майданчики. Місто Люксембург - одна з найбезпечніших столиць світу. Факультет гуманітарних, освітніх та соціальних наук розташований на Белвалі, колишньому майданчику металургійної промисловості, всього в декількох кілометрах від міста Люксембург. Величезний сайт об'єднує наукові дослідження та викладання, роботу та дозвілля, міське життя та культуру і є захоплюючим місцем для роботи, навчання та життя.

28919_copyright.jpg

Розташування

Еш-сюр-Альзетт

Address
2, avenue de l'Université

L-4365 Еш-сюр-Альзетт, Люксембургський округ, Люксембург