European Institute of Public Administration EIPA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в Маастріхті в 1981 році і з центрами в Люксембурзі і Барселоні, Європейського інституту державного управління (EIPA) є провідним центром Європи передового досвіду з питань європейської інтеграції та нові виклики для державного управління.

Це наша місія, щоб підтримати Європейський Союз, його держави-члени і країни, пов'язані з EIPA шляхом надання відповідних і високу якість послуг для розвитку потенціалу державних службовців у вирішенні справ ЄС. Ми пропонуємо свої послуги посадовими особами організацій ЄС та у відповідних органах, державних службовців в рамках національних і регіональних адміністрацій держав-членів, заявників та інших країн в рамках їх відносин з ЄС.

Оскільки ми продовжуємо на шляху до успішного майбутнього, постійно покращуючи якість наших послуг залишається в центрі нашої роботи. Європейська комісія підтримує EIPA через бюджет Європейського Союзу.

Чому EIPA

EIPA це місце, де люди, які мають справу з європейських справ можуть навчатися в мульти-культурному середовищі, що користуються нашій унікальній комбінації практичного ноу-хау і наукових знань.

Наша мета полягає в наданні відповідних та якісних послуг з розвитку потенціалу державних посадових осіб, які займаються справами ЄС. У виконанні нашої основної місії ми працюємо за трьома напрямками: навчання та розвиток, консультування і дослідження.

Навчальні заходи доповнюються і збагачуються прикладних досліджень та консультаційних місій, і на користь національних і регіональних державних адміністрацій, а також європейських інститутів. Наша робота сприяє поліпшенню знань у процесі європейської інтеграції та європейської політики, в той час як зміцнення потенціалу державних службовців для ефективного виконання в цій галузі.

Навчання методології

Наші послуги характеризуються міждисциплінарної методології навчання і сильно порівняльного підходу. EIPA забезпечує загальний вигляд, який, показуючи контрасти, відображає європейське різноманіття в плані управління та адміністрації. Наші програми призначені для забезпечення спільної і стимулююче оточення для навчання і підвищити цінність своєї професійної кар'єри і особистісного зростання.

Теми представлені в систематичному використанні тематичних досліджень, моделювання вправи і робочих груп. Різноманітні освітні та професійні фони нашого факультету та делегатів збагатити досвід. Крім того, більшість семінарів та навчальних курсів об'єднає учасників з держав-членів ЄС і багато країн-кандидати.

Розташування

Місто Люксембург

Institut Européen d'Administration Publique

Address
Circuit de la Foire Internationale 2
L-1347 Luxembourg

Місто Люксембург, Люксембургський округ, Люксембург
Веб-сайт
Телефон
+352 42 62 30 1

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: