Vilnius University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Ласкаво просимо до Vilnius University - найстарішого та найбільшого вищого навчального закладу Литви

З моменту свого створення в 16 столітті Vilnius University як невід'ємна частина європейської науки і культури втілив концепцію класичного університету та єдність досліджень та досліджень.

Vilnius University активно бере участь у міжнародній науковій та науковій діяльності, і може похвалитися багатьма видатними вченими, викладачами та випускниками. Науковий розвиток та розширення зв'язків з глобальними дослідницькими центрами сприяли різноманітності досліджень та досліджень у Vilnius University .

За підтримки соціальних партнерів університет виховує глобально налаштованих фахівців, які успішно інтегруються в сучасну європейську спільноту.

ЧОМУ ВИБРАТИ Vilnius University

Vilnius University - це класичний університет, що має понад 430 років академічних традицій та найширший спектр навчальних програм в Литві.

Університет пропонує академічне середовище, орієнтоване на досягнення передового досвіду в галузі досліджень та викладання.

Vilnius University є першим у Литві за національним рейтингом. Це найпопулярніша та найвідоміша вища освіта серед випускників середньої школи Литви.

Vilnius University належить до 1,5 відсотків провідних університетів у світі за рейтингом Світового університету QS.

МІСІЯ

Місією Vilnius University є створення, накопичення та поширення знань шляхом забезпечення безперервності справжньої університетської культури, яка відрізняється атмосферою, де старі традиції та нові ідеї збагачують один одного.

Свобода думки та різноманітність думок є основними цінностями університетської спільноти. Єдність досліджень та досліджень є основним принципом загальної діяльності університету.

Університет повинен відрізняти себе широким спектром фундаментальних і прикладних досліджень. Вона повинна прагнути зайняти лідируючі позиції серед інших інститутів Литви у всіх сферах досліджень, що мають важливе значення для самої природи всеосяжного університету, і ставити перед собою мету міжнародного досвіду в міждисциплінарних дослідженнях. Університет повинен бути прихильний місії відкриття дверей і забезпечення універсальної освіти для найбільш талановитих молодих людей з усіх районів Литви та виховання активних і відповідальних фахівців, які демонструють необхідність розширювати свої знання та професійно вдосконалювати, а також здатні навчитися протягом усього життя. Університет повинен прагнути до того, щоб якість усіх форм навчання відповідала сучасній культурі та технологіям і відповідала потребам держави та суспільства.

VISION

  • Позиціювати і відрізнити себе в європейській галузі досліджень та освіти за результатами досліджень на найвищому рівні, які повинні підтримуватися дослідницькими колективами університету з міжнародним визнанням та новими колективами, а також забезпечити щорічне посилення участі в європейських науково-освітніх програмах;
  • забезпечити збалансоване розвиток та взаємодію досліджень в гуманітарних, соціальних, фізичних, біомедичних та технологічних науках, що є найбільш видатною особливістю університету, що суттєво відрізняє його від інших литовських установ вищої освіти та досліджень;
  • ініціювати та активно впроваджувати проекти, що мають значення для економічного розвитку країни, що сприятиме ефективному співробітництву наукових і освітніх установ з високотехнологічними компаніями та створить сприятливі умови та середовище для інновацій та підприємництва;
  • створити добре функціонуючу систему забезпечення якості, яка б забезпечувала ефективний моніторинг існуючих навчальних програм та розробку нових програм, що сприяло б запровадженню передових методів навчання та інструментів. Система повинна забезпечувати, щоб загальні та специфічні компетенції та навички випускників університетів відповідали потребам та тенденціям в економіці, культурі та ринку праці країни;
  • істотно розширити незв'язні, дистанційні та інші гнучкі форми та методи навчання та стати центром безперервного професійного вдосконалення та безперервного навчання, яке відіграє важливу роль у переході країни в суспільство, основане на знаннях.

Розташування

Вільнюс

Address
3 Universiteto St.
Вільнюс, Вільнюський повіт, Литва

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: