Lithuanian Sports University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Lithuanian Sports University ( LSU ) пишається тим, що єдиним спеціалізованим університетом в Литві, який об'єднує Рух і спортивну науку вже більше восьми десятиліть. Навчання у спорті та суміжних областях набирає популярність, в той же час відкриваючи нові можливості для успішних випускників. Буде постійно зростати потреба у фахівцях, які допомагатимуть тим, хто прагне до здорового, активного та довгого життя.

Таким чином, ви можете досягти успіху в житті разом з LSU , де навчання, спортивна наука і практика взаємопов'язані. Виняткова увага до кожного міжнародного студента, науково-обгрунтованого навчання та спортивно-життєвого співтовариства щодня дає знання та цікавий досвід. Зробіть правильний вибір, і це допоможе реалізувати Ваші цілі і стати винятковими.

Серед випускників LSU є багато видатних учених, всесвітньо відомих тренерів, відомих спортсменів, відомих громадських діячів. Велика кількість студентів і випускників LSU стали чемпіонами та призерами Олімпійських ігор, Світу та Європи.

Розташування

Каунас

Lithuanian Sports University

Address
Lietuvos sporto universitetas
Sporto 6

44221 Каунас, Каунаський повіт, Литва
Веб-сайт
Телефон
+370 37 302 644

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія