Kazimieras Simonavicius University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kazimieras Simonavičius університет (КДУ), заснована в 2003 році, є акредитованим приватним вищим навчальним закладом з кампусів в Вільнюсі та Клайпеді, Литва. КСУ виділяється своїм інноваційним підходом до навчання і його підприємницької цінності.

Дослідження охоплюють основні галузі соціальних наук - Комерційна діяльність і управління, державне управління, право, комунікації, економіка, політичних наук та соціології - а також технологічних наук в області інформаційних технологій. Університет пропонує 13 бакалавра, магістра п'ять і один комплексних програм, а також дослідження, навчання протягом усього життя і курси.

ЧОМУ КДУ?

Профорієнтаційної освіти. У співпраці з місцевими та міжнародними підприємствами, ми розробили навчальні програми, які готують студентів для успішної кар'єри в обраній ними сфері навчання. Університет сприяє три якості, які життєво важливі для молодої людини, щоб домогтися успіху.

Підприємництво. Навчальні програми в КДУ місце сильний акцент на зміцнення підприємницьких цінностей і навичок. Університет підтримує стартап-ідеї студента і заохочує їх, щоб створити нові підприємства.

Інновації. Лектори КДУ використовують інноваційні методи навчання. Студентам пропонується використовувати найсучасніші технології під час навчання і роботи над проектом.

Творчість. Можливості рясніють для творчості і самовираження в усіх програмах КДУ: у всіх навчальних програмах студентів вчать інтегрувати наукові знання, технологічні інновації та мистецтво. Університет також підтримує участь студентів у підприємницькій конкурсу та проектів, залучає соціальних партнерів в процесі навчання, надаючи студентам можливість вирішувати реальні проблеми.

УВАГА І ПІДТРИМКА. Невеликі навчальні групи, щоб кожен учень отримує персональну увагу. першокурсники отримати персональні наставники мураха репетиторів. Студенти протягом дослідження проводять регулярні консультації з їх перспективи кар'єрного росту, і вони можуть взяти участь у програмі шлях кар'єри, який допомагає їм оволодіти практичними навичками і персоналізованих і підготувати себе для кар'єри.

Міжнародне співробітництво. Університет має угоди з обміну студентами з більш ніж 100 університетів по всьому світу. КСУ пропонує численні можливості для студентів і викладачів для участі в зарубіжних професійних тренінгах та освітніх проектів. Кожен семестр є обов'язкові і факультативні курси, які викладають іноземні вчені з усього світу.

КДУ - університет, де ви можете придумати своє майбутнє!

Розташування

Вільнюс

Kazimieras Simonavicius University

Address
J. Basanavičiaus g. 29A
LT – 03109 Вільнюс, Вільнюський повіт, Литва
Веб-сайт
Телефон
+370 5 213 5172

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія