Kaunas University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Висока репутація

Знаходячись у 1922 році, Kaunas University of Technology розробив величезний потенціал для досліджень та досліджень і залишається лідером у галузі інновацій та технологій в регіоні Прибалтики. З 10,5 тис. Учнів та 1,000 академічних співробітників, КТУ прагне зібрати разом талановитих учнів (за підтримки університетських і зовнішніх стипендій), науковців та науковців, щоб виконувати найсучасніші дослідження, забезпечити якісну освіту та надавати послуги з досліджень і розробок широкому загалу діапазон підприємств.

Міжнародність

КТУ підвищує свою міжнародну популярність, беручи участь у міжнародних наукових дослідженнях, створюючи міжнародні навчальні програми, співпрацюючи з міжнародними партнерами у створенні спільних навчальних програм, а також заохочуючи участь у міжнародному обміні студентами та академічними спільнотами. В даний час іноземні студенти можуть вибрати між 37 студентами і аспірантами і 19 докторськими програмами з англійської мови в галузі технологічних, фізичних, біомедичних і соціальних наук, гуманітарних та творчих мистецтв.

108676_108250_4.mechanikosf2012G.Zaltauskaitesnuotr-2076.jpg

Інфраструктура та технології

КТУ не тільки заснував перший і найуспішніший академічний простір запуску, але і є найбільшим в Балтії науково-технологічним парком. Студенти мають доступ до найсучаснішого дослідницького обладнання в Литві. Найбільша у країнах Балтії лабораторія сучасних мобільних додатків, єдине в Лабораторії фінансових ринків Baltics Bloomberg, творчий центр Intermedix, а також лабораторії стійкої хімії, мехатроніки, майбутня енергетика та екологія, інформаційні та телекомунікаційні технології є лише часткою наявних технологічних ресурсів. КТУ співпрацює з такими глобальними організаціями, як Barclays, BASF, FESTO, Hitachi, NATO, Samsung, Schneider Electric та ін.

108675_108252_3.SAFIMIC5.JPG

Зростаючі таланти

КТУ інвестує в своїх поточних студентів шляхом покращення навчального середовища та його якості, надаючи можливості активно займатися спортом, мистецтвом, студентськими асоціаціями та зміцнюючи їх впевненість, оскільки це інвестиції для майбутнього суспільства в місцевому та глобальному масштабі. терміни Наші студенти утворюють значну частину активної студентської спільноти в Каунасі, другому за величиною місті Литви.

108677_108251_18-08-01Maistoinstitutas87.JPG

Захоплююче місце для життя та навчання

KTU знаходиться в Каунасі, другому за величиною місті Литви, часто називається інтелігенцією Литви та культурною столицею. Безпечне середовище та помірковані природні умови роблять для приємного життя. Яскраве старе місто, зелені парки, берег річки з місцями для дозвілля знаходяться в межах 15 хвилин від кампуса КТУ. Студентам пропонується проживати в гуртожитках КТУ, насолоджуватися спортом, мистецтвом та іншими діями студентів у кампусі.

Основні причини для навчання в Литві

  • Високоякісні, сучасні та інноваційні дослідження, що відповідають вимогам політики освіти Європейського Союзу.
  • Глобально визнаний диплом для продовження успішної міжнародної кар'єри або подальшої освіти.
  • Унікальна культура, що плекає стародавні традиції. Литовська мова часто описується як найстаріша індоєвропейська мова.

У Каунасі

  • Місто молодих і талановитих людей: кожен сьомий житель навчається в університеті чи коледжі. Тому це також місто студентів.
  • Друге за величиною місто в Литві, але головні об'єкти знаходяться в легкій досяжності пішки або на велосипеді.
  • Місто входить до десятки найбільш економічно ефективних міст Європи.

У КТУ

  • Серед топ-2,7% кращих університетів світу: КТУ об'єднує високо талановитих студентів, дослідників та науковців.
  • Лідер у співпраці з бізнесом: від розробки навчальних програм через аналіз ситуацій до трансферу технологій.
  • Широкий спектр послуг для студентів: програми обміну, стажування, Startup Space, спорт тощо.

Рейтинги

QS

Розташування

Каунас

Kaunas University of Technology

Address
Donelaicio St. 73,
44249 Каунас, Каунаський повіт, Литва
Веб-сайт
Телефон
37037323894

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія