ISM University of Management and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Якість та інтернаціональність

З моменту початку своєї діяльності в 1999 році ISM University of Management and Economics мав одну мету з самого початку - пропонувати інноваційні, якісні дослідження та підготовку менеджменту та економіки для творчих, амбітних молодих людей та вже досвідчених бізнес-менеджерів. Визнання клієнтів (студенти, підприємства та випускники), міжнародне визнання та сталий розвиток. Якість та інтернаціональність стали найважливішими пріоритетами діяльності університету. Ця мета була оцінена Міжнародною Акредитацією Якості (IQA), присвоєною ISM в 2006 році Асоціацією розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (CEEMAN), що підтверджує, що ISM належить до університетів, які пропонують найсучасніші бізнес-дослідження в регіоні.118313_ISMUniversityofManagementandEconomics.jpg

Обмін знаннями та досвідом для сучасного бізнесу

Навчальні програми ISM успішно поєднують теоретичні та практичні знання. Багато вчених, які працюють тут, є визнаними практиками, тому вони добре обізнані з проблемами, з якими стикається сучасний бізнес, та з знаннями, необхідними для їх вирішення. Викладачі університету також проводять активну наукову діяльність шляхом дослідження явищ управління в державах Балтійського регіону - ISM є одним з ініціаторів Baltic Journal of Management. Університет бере активну участь у діяльності міжнародних наукових організацій, де обмінюється сучасними знаннями та досвідом з партнерами.

Міжнародні бізнес-перспективи для студентів забезпечуються досвідом засновника ISM, Норвезької школи менеджменту BI, та запрошених викладачів з усього світу.

118312_ISMbusiness.png

ISM прагне навчати успішних і відповідальних бізнес-лідерів. Університет першим у Литві відповів на глобальний заклик до бізнес-шкіл та академічних асоціацій щодо просування корпоративної соціальної відповідальності у всьому світі. ISM взяла на себе зобов'язання дотримуватися Принципів відповідальної освітнього менеджменту (PRME), які були представлені групою науковців та провідною академічною організацією на Саміті лідерів Глобального Договору ООН у липні 2007 року. Причина корпоративної соціальної відповідальності та включення універсальних цінностей до навчальних планів і досліджень.

ISM також є одним з перших університетів в Литві, що приєднався до Глобального Договору ООН і таким чином став частиною Національної мережі організацій відповідального бізнесу. Члени цієї мережі та Глобальний договір взяли на себе зобов'язання щодо узгодження своїх операцій та стратегій з десятьма загальноприйнятими принципами в області прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Таким чином, бізнес, як основний чинник глобалізації, може допомогти забезпечити просування ринків, торгівлі, технологій та фінансів у спосіб, що сприяє розвитку економік і суспільств у всьому світі.

Університет багато чого досяг у підвищенні відповідального та етичного лідерства. Курс ділової етики пропонується студентам усіх університетських циклів. Ця тема розглядається в підсумкових тезах бакалаврів, магістрів і докторантів. ISM ділиться знаннями та досвідом з іншими.

Початок ISM

Попередником ISM був Центр бізнес-тренінгів, відомий в Литві навчальний заклад для керівництва. Вона була заснована в 1995 році Бізнес-школою Норвегії та Каунаським технологічним університетом.

ISM University of Management and Economics був створений у Каунасі у 1999 році як перший приватний інститут управлінської освіти в Литві. Основними засновниками ISM є BI Norwegian Business School, найбільша бізнес-школа в Європі, а також Innovation Norway (колишній Норвезький фонд промислового та регіонального розвитку).

118310_ISM.png

ISM сьогодні

  • Перший приватний університет в Литві
  • Всі рівні навчання: бакалавр, магістр і докторантура
  • ISM Executive School - Майстер навчання з менеджменту та навчання
  • Дослідження: розвиток знань і бізнесу
  • Факультет з усього світу, в середньому 50% контекст виступив іноземних лекцій
  • Обмінюватись програмами подвійного навчання в більш ніж 100 університетах у 40 країнах світу
  • Близько 2000 студентів
  • Більше 4000 випускників

118311_ISMtoday.png

Розташування

Вільнюс

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Address
ISM University of Management and Economics Arklių St. 18
01305 Вільнюс, Вільнюський повіт, Литва
Веб-сайт
Телефон
+370 5 212 3960