Baltic Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Baltic Aviation Academy є європейський стандарт авіації навчальний центр, де досвід з урахуванням навчальних рішень, загорнутий у догляді за собою.

Штаб-квартира Baltic Aviation Academy знаходяться в Литві. Академія нараховує більше 20 років досвіду роботи в авіаційній підготовки, в той час як його спадщина сходить до 1938 році, коли створення навчальний відділ Литовські авіакомпанії був створений.

Сьогодні Baltic Aviation Academy пропонує первопрінціпних, тип Рейтинг підготовки пілотів, бортпровідників, Наземне обслуговування і багато інших авіаційним навчальним рішення. У 2013 році вона отримала EASA статус АТО. Більш того, завершення Звичайно сертифікати, які видані на Baltic Aviation Academy дійсні в: країни Європейського Союзу, Бразилії, Китаї, Філіппінах, Індонезії, Нігерії, Білорусі, Афганістану, Казахстану, Болгарії та Ізраїлю.

Основні напрямки діяльності Baltic Aviation Academy: Baltic Aviation Academy входить до складу Avia Solutions Group, широко відомого як постачальника комплексних послуг авіації. До складу Групи входять MRO послуг & ланцюжка поставок, пілотний & екіпажу навчання, лізинг авіаційної персоналу, наземне обслуговування & заправка повітряних суден, управління літака, бізнес-чартер, а також постачальників послуг керівництво аеропорту.

Наше бачення: Лідирувати в галузі з амбітною, відповідального і гнучкою перспективи бізнесу, який створює додану вартість для клієнтів, партнерів, акціонерів і співробітників.

Наша місія: Надати Вам гнучкі авіаційних навчальних рішень, які є рушійною силою в більш безпечне авіаційної промисловості. Одночасно виконати нашу амбітну ріст і розвиток відповідальної ділової практики.

ІСТОРІЯ УСПІХУ: від мрії до моєї мрії

Baltic Aviation Academy хотів би розповісти вам одну історію. Розповідь про людину, яка ніколи не здавався на своїй мрії. Хто пройшов через всі «злети» і «падіння» до однієї мети - стати професійним пілотом.

Як і більшість справжніх авіаторів, Вітас Kanaporis розробила свою пристрасть до авіації в ранньому дитинстві. Живуть поруч з аеропортом і дивитися Іл-76 Радянської Армії допоміг йому зрозуміти, що авіація може бути і має бути її майбутнє. Саме тому відразу після закінчення середньої школи, Вітас приєднався школу військових льотчиків і з 1989 по 1991 рік літав на Л-39.

Після його борг в армії прийшов до кінця, Вітас зіткнулися з тим, що його знання не застосовна в поточному ринку праці. Так з падінням Радянського Союзу, мріють продовжити політ повільно почав зникати. "Там просто не було можливості для адаптації льотну майстерність і знання набрала під час армії, так що мені довелося вибрати щось ще", коментує Вітас. У 1992 році Вітас почав Транспорт Інженерні дослідження бакалавра, потім отримав ступінь магістра і почав працювати інженером в різних компаніях.

Тим не менш, він ніколи не давав від своєї мрії, щоб продовжити політ. У 2006 році Вітас дізнався, що для того, щоб стати пілотом вам не обов'язково потрібна підтримка авіакомпанії. В результаті цього він залишив свою роботу в якості інженера у фармацевтичній компанії і вступив підготовки академії пілотний. На жаль років провів експлуатації літаків в армії не можуть бути використані як переваги більше, так що Вітас почав свою льотну підготовку з самого початку. Ліцензія приватного Пілот, пілотів комерційної авіації Ліцензія, дослідження ATPL і 200 годин льотної підготовки взяв 2,5 року свого часу і відданості, які були винагороджені з роботою в одному з Литви авіакомпанії. Тут Вітас зібралися 2240 льотних годин в якості першого пілота Фоккера 50. На жаль, після деякого часу, у зв'язку з скороченням на парку авіакомпанії і персоналу, Вітас втратили свою роботу, і знову повернувся до вихідної точки. Це було, поки він не дізнався про Baltic Aviation Academy. З чудовими рекомендаціями його авіатор друзів, Вітас вирішив ввести Baltic Aviation Academy і здійснити свою мрію, отримавши Боїнг 737 типу CL рейтинг навчання.

"Я вибрав Baltic Aviation Academy спираючись на багато факторів: позитивні рекомендації від друзів-льотчиків, стратегічне розташування академії і баланс між ціною і якістю. Я повинен сказати, що я був в основному вражений вимогливих і відданих інструкторів Baltic Aviation Academy, і я дуже вдячний за їх внесок у моїй кар'єрі ", коментує Вітас Kanaporis.

Взявши одну із спеціальних пропозицій Baltic Aviation Academy для навчання пілотів, Вітас отримав Boeing 737 CL (B737 300 - 500) тип рейтингу слідують базової підготовки. Після успішного завершення навчання, Baltic Aviation Academy вдалося забезпечити Вітас з експериментальної оцінки на одному з авіакомпанії-партнера. Навички польоту Вітас і придатність для пілотного позиції були оцінені експертами і через великі результатів, що Вітас показав, що він був запрошений на роботу в одному з авіакомпаній-партнерів в Baltic Aviation Academy в.

"Будучи безробітним дав мені час, щоб проаналізувати авіаційної ринок праці, і я дуже радий бути в змозі захопити дану можливість і стати пілотом попитом. Я завжди мріяв стати комерційним пілотом авіації і за допомогою Baltic Aviation Academy я досяг своєї мрії ", ділиться своїми думками Вітас Kanaporis.

Розташування

Вільнюс

Address
Dariaus ir Girėno g. 21
Вільнюс, Вільнюський повіт, Литва

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: