Ventspils University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ventspils University of Applied Sciences - освіта для майбутнього!

Ventspils University of Applied Sciences - ОСВІТА ДЛЯ РОЗВИТКУ!

Ventspils University of Applied Sciences (VeUAS) - сучасний державний вищий навчальний заклад, який динамічно розвивається, гарантуючи студентам можливість здобути якісну вищу освіту та професійні навички, а також провести значну науково-дослідну роботу, для якої університет має стати міжнародно визнаним.

Місія Ventspils University of Applied Sciences - забезпечити якісну, сучасну освіту, що відповідає сучасним освітнім тенденціям як в Європі, так і в світі, а також організувати та розробити гнучку освіту, що реалізує принципи навчання протягом усього життя.

  • VeUAS була заснована в 1997 році.
  • У 2013 році VeUAS набув статусу наукової установи.
  • Співвідношення учнів до вчителя становить всього 5 учнів на кожного вчителя.
  • Середній розмір класу - близько 20 учнів.
  • Наш факультет має досвід роботи з організаціями в ЄС та в усьому світі, такими як:

üFBI;

üMicrosoft;

üSkype;

üNASA тощо.

32758_01_vea_fas_ar_pukem_jpresn.jpg

Чому вибирати нас?

Ventspils University of Applied Sciences розташований у приморському містечку Вентспілс, Латвія. Латвія - країна Північної Європи, член Європейського Союзу та Єврозони. Латвія не лише в самому серці країн Балтії, вона також є цікавою культурною точкою, де Захід зустрічається зі Сходом. Латвія - безпечне та міжнародне сприятливе для студентів середовище, з високим рівнем життя та низькими витратами на життя.

Причини навчання у Ventspils University of Applied Sciences :

· Якісне навчальне середовище;

· Можливість отримання стипендій;

· Особистий підхід до кожного студента від професорів та співробітників;

· Програма Еразмус (стипендійна спонсорська освіта за кордоном та можливості стажування);

· Чудовий кампус із затишною атмосферою - жити та навчатись на кампусі;

· Розташування біля Балтійського моря;

· Розмістити в чистому і красивому місті, де все знаходиться в межах пішої досяжності - пляж, парки / зелені насадження, кінотеатр, ресторани, парк водних атракціонів тощо.

· Різні види спорту та інші види діяльності, доступні безкоштовно;

· Незабутній досвід навчання;

· Можливість познайомитися з новими людьми з усього світу;

· Легко вивчити Латвію та інші країни ЄС у вільний час!

32760_06_VeA_V-pils_svetku_gajiena_06.08.2011._I.Kantmane.jpg

Місія

Розвивати та підтримувати якісну та сучасну вищу освіту та наукові дослідження, забезпечити їх функціональну взаємодію у своїх академічних сферах діяльності - менеджмент, прикладна лінгвістика, інформатика, інформаційні технології, інженерія та радіоастрономія.

Бачення

Постійно заснувати VeUAS як сучасний університетський коледж, орієнтований на розвиток технологій та розвитку для своїх студентів та викладачів, щоб розширити свою діяльність за межами Латвії та стати визнаним міжнародним вищим навчальним закладом у Прибалтиці.

Надавати значний внесок у розвиток науки у всіх його сферах діяльності та забезпечення конкурентоспроможності її випускників.

Сприяння становленню університетського вищого навчального закладу та поступового набуття офіційного статусу університету.

32761_16.jpg

Співпраця з компаніями та місцевим урядом Вентспілс

VeUAS надає кваліфікованим працівникам Курземського регіону та Вентспілскій міській раді інститути та компанії, а також пропонує всім учнів можливості для навчання.

Місцеве самоврядування Вентспілса забезпечує фінансування залучення висококваліфікованих наукових кадрів та фахівців високого рівня, стипендій для докторантів, науково-методичних публікацій, співфінансування різних проектів, культурних заходів та спортивних заходів для студентів.

Розташування

Вентспілс

Address
Inženieru iela 101

LV-3601 Вентспілс, Латвія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія