Turiba University

Введення

Прочитайте офіційний опис

tur

Отримати практичні знання, оцінені роботодавцями

Вища освіта є невід’ємною базою у створенні успішної кар’єри. Це відкриває двері для росту, розвитку та успіху. У Turiba University знання йдуть рука об руку з практичними навичками - це поєднання, яке високо цінується роботодавцями не лише в Латвії, а й у світі.

Turiba University отримав визнання від роботодавців і посів чільне місце у найбільш визнаних університетах. 99,61% випускників зайняті - це найвищий рівень зайнятості серед латвійських університетів, крім того, понад 80% студентів університету працюють під час навчання.

Випускники Turiba University є конкурентоспроможними та затребуваними на ринку праці. Також затверджується міжнародна орієнтація, успішна співпраця з галузями, а також організоване навчальне середовище університету; Навчальне середовище покращується, беручи до уваги поради професіоналів на місцях та навчаючись у роботодавців, близьких партнерів університету з питань розвитку навчання.

Туріба - це практично орієнтований університет, оскільки практичні дослідження формують 60% часу, витраченого на навчання, тоді як теорія - 40%. Лекальт = "Тюрери - це польові професіонали з великим досвідом, який, крім теорії, дає уявлення про світ конкретної галузі. Кожен може отримати на своєму професійному полі відповідну, орієнтовану на бізнес освіту та розвиватися як творчий лідер.

Професійна орієнтація Turiba University яка дозволяє студентам набувати досвіду роботи вже під час навчання в кожному році навчання, пропонуючи широкі можливості навчання, слугує основою високого рівня зайнятості. Вже під час навчання можна придбати реальні навички та досвід, необхідний для роботи. Дослідження не ґрунтуються лише на навчальних матеріалах та теоретичних завданнях; тим самим студенти є більш конкурентоспроможними на ринку праці. Роботодавці схвалюють практичний досвід, тому при підборі молоді перевага надається тим молодим людям, які набули досвіду роботи з роботодавцем у обраній галузі.

Turiba - це орієнтований на ринок праці університет, і його затверджують як fualt = "ture студенти та роботодавці. Оцінюючи потенційного працівника, також враховується, який університет він закінчив, оскільки це стосується знань та навичок працівника для виконання конкретної роботи. Роботодавцеві важливо знати, скільки часу та роботи потрібно вкласти у навчання нового працівника. Чим більше досвіду та практичних знань мають молоді, тим менше часу потрібно вкладати роботодавець, тим самим, вищий навчальний заклад та зміст навчальної програми є важливими, а також попередній досвід роботи зі студентами конкретного вищого навчального закладу.

Співпраця

Робота з роботодавцями

Turiba University щодня дбає про поліпшення ділового середовища в Латвії та сприяє розвитку найбільш перспективних галузей бізнесу. З цією метою Turiba працює разом із роботодавцями, надаючи їм поради, навчання та дослідження. Роботодавців, студентів та представників різних асоціацій, які знають існуючі тенденції та вимоги ринку, регулярно запрошують до участі у Радах факультетів, робочих групах та дискусіях, беручи участь таким чином у розробці нових навчальних програм, затвердженні тем дипломних робіт та програми стажування, а також спільний пошук відповідей про те, як найкраще підготувати нових фахівців та про те, що необхідно для покращення бізнес-середовища.

Бізнес-дослідження

Повсякденний бізнес викладацького складу - це не лише випуск = "проведення та проведення семінарів та надання консультацій студентам. Важливою частиною роботи репетиторів в Turiba University є підвищення їх академічної компетенції шляхом публікації науково-дослідних робіт, співпрацюючи з роботодавців та залучення до робочих груп, організованих з метою дослідження конкретного питання, що викликає занепокоєння, для сприяння інтеграції інновацій у бізнес та подбанню про економічний підйом = "поворот у країні. Прикладні дослідження, розроблені у партнерстві з галузевими експертами та студентами, були б корисними для кожного роботодавця, дотримуючись галузевих тенденцій та плануючи наступний розвиток підприємства. Дослідження проводиться у чотирьох напрямках наукової діяльності. Основна частина досліджень проекти здійснюються у сфері управління бізнесом, а також у пріоритетній для латвійської держави області - туристичному бізнесі.

Факультет ділового адміністрування у партнерстві з Інститутом ділових технологій проводить прикладні дослідження з питань, що мають ключове значення для розвитку ділового середовища в Латвії та підвищення ефективності діяльності підприємства:

 • Можливості розвитку для МСП у мінливих економічних умовах;
 • Управлінська діяльність малих та середніх підприємств Латвії, її оцінка з точки зору підвищення продуктивності праці та змін, необхідних у державній економічній політиці для підвищення ефективності праці;
 • Ділові інформаційні системи та обробка даних.119732_Turiba2.jpg

Репетитори та дослідники Міжнародного факультету туризму виконують дослідницькі проекти в галузі туризму, в тому числі міжнародні, які можна оцінити як вагомий внесок у ріст латвійської туристичної галузі. Основні теми дослідження включають наступне:

 • Латвійські регіональні туристичні цільові ринки, їх потреби та адекватність продукції, пропонованої попиту;
 • Професійна підготовленість постачальників туристичних послуг - необхідні навички та компетентності, їх оцінка;
 • Дослідження гостинності туристичних об’єктів;
 • Дослідження щодо брендингу локацій.

Дослідники Інституту, які працюють у сфері комунікацій, та викладачі факультету комунікацій проводять дослідження ринку ЗМІ в Латвії, а також міжкультурної комунікації у сфері корпоративної соціальної відповідальності Латвії. Основні теми дослідження:

 • Формування обізнаності про національну ідентичність після відновлення незалежності Латвії: тенденції та фактори;
 • Міжкультурні аспекти корпоративної соціальної відповідальності в Латвії;
 • Комунікації та перспективи на шляху створення європейського типу людства;
 • Конфлікти в організаціях - варіанти аналізу та вирішення.

Експерти в галузі права з Інституту ділових технологій та юридичного факультету активно працюють у сфері діяльності, надаючи консультації з питань бізнесу та конституційних прав як підприємствам, так і приватним особам. Вони брали участь у проектах, що стосуються правових питань національного та транснаціонального масштабу, наприклад, розробка змін до законодавчих актів та надання консультацій з питань міжнародного права. Деякі основні теми дослідження включають:

 • Вплив культури конституційних прав Заходу на формування та розвиток конституційних прав Латвійської Республіки;
 • Питання захисту авторських прав в інформаційному суспільстві;
 • Реформи державного управління;
 • Конституційні реформи державного управління;
 • Тенденції розвитку в соціології прав.

Розташування

Рига

Turiba

Address
Graudu street 68
LV – 1058 Рига, Латвія
Веб-сайт
Телефон
+371 67 622 551