Прочитайте офіційний опис

Отримати практичні знання оцінили роботодавців

Вища освіта є невід'ємною база у створенні успішної кар'єри. Це відкриває двері для росту, розвитку і успіху. У Turiba університет знання йде рука об руку з практичними навичками - це поєднання, яке високо цінується роботодавцями не тільки в Латвії, але й у світі.

Turiba університет отримав визнання роботодавців і займає у верхньому положенні з найбільш визнаних університетів. 99.61% випускників працюють - це найвищий рівень зайнятості серед латвійських вузів, крім того, більше 80% студентів працює під час навчання.

Випускники університету Turiba конкурентоспроможні і затребувані на ринку праці. Також міжнародна орієнтація, успішну співпрацю з промисловості, а також організоване вивчення навколишнього середовища університету затверджені; Середа дослідження поліпшується, беручи до уваги поради професіоналів на місцях і навчання від роботодавців, близьких партнерів університету в питаннях розвитку дослідження.

Turiba практично-орієнтований університет, бо практичні заняття формує 60% від часу, проведеного в дослідженнях, в той час як теорії - 40%. Викладачі є професіоналами поле з великим досвідом, який, на додаток до теорії дає уявлення про світ конкретній області. Кожен може отримати у своїй професійній галузі відповідної, бізнес-орієнтованої освіти і розвиватися як творчої лідера.

Професійна орієнтація Turiba університету, яка дозволяє студентам отримати досвід роботи вже під час навчання в кожному курсі, пропонуючи широкі можливості учнівства служить основою високої швидкості зайнятості. Вже під час навчання можна придбати реальні навички та досвід, необхідні для роботи. Дослідження засновані не тільки на академічних матеріалів і теоретичних завдань; таким чином, студенти є більш конкурентоспроможними на ринку праці. Роботодавці затвердити практичний досвід, тому при наборі молодих людей, перевага віддається молодим людям, які отримали досвід роботи з роботодавцем в обраній ними галузі.

Turiba є ринок праці, орієнтований університет, і він буде схвалений і майбутніх студентів та роботодавців. За оцінкою потенційного співробітника, це також враховувати, в який університет він або вона закінчила, бо це відноситься до знань і навичок працівника для виконання конкретної роботи. Це важливо для роботодавця, щоб дізнатися, скільки часу і робота повинна бути інвестовано в навчання нового співробітника. Чим більше досвід і практичні знання молоді люди, тим менше часу має бути вкладено роботодавцем, тим самим вуз і зміст навчальної програми є важливим, а також попередній досвід зі студентами конкретного вищого навчального закладу.

Співпраця

Робота з роботодавців

Turiba університет піклується про щоденній основі, щоб поліпшити бізнес-середовище в Латвії і внести свій внесок у розвиток найбільш перспективних галузей бізнесу. Для цього Turiba працює спільно з роботодавцями надаючи їм консультації, навчання та дослідження. Роботодавці, студенти і представники різних асоціацій зі знанням існуючих тенденцій ринку і потреб регулярно запрошуються брати участь у факультет рад, робочих груп і дискусій, тим самим беручи участь у розробці нових навчальних програм, затвердження тем для дипломних робіт та стажування програми, а також спільно шукають відповіді про те, як найкраще підготувати нових фахівців і на те, що необхідно для покращення бізнес-середовища.

Бізнес дослідження

Щоденний бізнес викладацьких кадрів не тільки лекції чи проведення семінарів та надання консультацій для студентів. Важливою частиною роботи вихователів у Turiba університету є поліпшення своїх академічних компетенцій, публікуючи науково-дослідних робіт, робота з роботодавцями та отримати участь у робочих групах, організованих з метою розслідування конкретного питання, що викликають заклопотаність, щоб полегшити інтеграцію інновації в бізнесі і піклуватися про економічного підйому в країні. Прикладні дослідження розроблена в партнерстві з експертами та студентів галузевих би бути корисним для кожного роботодавця, слідуючи секторальних тенденцій і планування майбутнього розвитку підприємства. Дослідження проводиться в чотирьох областях наукової діяльності. Велика частина науково-дослідних проектів здійснюється в галузі ділового адміністрування, а також у пріоритетній галузі до латвійській державі - в туристичному бізнесі.

Факультет ділового адміністрування в партнерстві з Інститутом бізнес-технологій здійснює прикладні дослідження за темами, які мають ключове значення для розвитку бізнес-середовища в Латвії та підвищенню ефективності підприємства:

Можливості розвитку малого та середнього бізнесу в мінливому економічному середовищі; Управлінська діяльність латвійських малих і середніх підприємств, його оцінка з точки зору підвищення продуктивності, і змін, необхідних в економічній політиці уряду для підвищення ефективності праці; Інформаційні Бізнес-Системи і обробки даних.

Викладачі та дослідники міжнародного туризму факультету виконуються туризм дослідницьких проектів, у тому числі міжнародних, які можуть бути оцінені як значний внесок у зростання латвійської туристичної галузі. Основні науково-дослідні теми включають в себе наступне:

Латвійські регіональні цільові ринки, туризм їх потреби і достатності запропонованих продуктів на попит; Професійний готовності постачальників послуг туризму - необхідних навичок і вмінь, їх оцінки; Дослідження гостинністю туристичних об'єктів; Обстеження на місці брендингу.

Дослідники Інституту, що працюють в області комунікацій і вихователі у зв'язку факультету проводять дослідження масового ринку засобів масової інформації в Латвії, а також міжкультурного спілкування в галузі корпоративної соціальної відповідальності в Латвії. Основні теми досліджень є наступні:

Формування обізнаності про національну ідентичність після відновлення незалежності Латвійської: тенденції та фактори; Інтер-культурні аспекти корпоративної соціальної відповідальності в Латвії; Комунікації і перспективи на створення європейського типу людства; Конфлікти в організаціях - варіанти аналізу та дозволи.

Експерти в галузі права з Інституту бізнес-технологій та юридичний факультет активно беруть участь в їх сфері діяльності в наданні консультацій з питань бізнесу та конституційних прав на обох підприємств і приватних осіб. Вони взяли участь у проектах, пов'язаних з правових питань національного та транснаціонального масштабу, наприклад, розробку поправок до законодавчих актів, та надання консультацій з питань міжнародного права. Деякі з основних тем досліджень включають в себе:

Вплив західної культури конституційних прав на освіту та розвиток конституційних прав Латвійської Республіки; Питання для захисту авторських прав в інформаційному суспільстві; Суспільні реформи адміністрації; Конституційні реформи державного управління; Тенденції розвитку соціології права.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Turiba University

Метою навчальної програми є надання студентам можливості отримати знання та навички психології управління, необхідні для управління людськими ресурсами, та підготовку між ... [+]

Психологія бізнесу та управління персоналом в підприємництві

СТУПЕНЯ: Професійний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA)

КВАЛІФІКАЦІЯ: Менеджер компанії

ДОСЛІДЖЕННЯ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ: 1,5 або 2 роки навчання у денній формі, 1,6 або 2,1 року у навчанні за сумісництвом

ІСТОРІЯ МОВА: латвійська або англійська

INTERNSHIP: У провідних компаніях галузі

Переваги програмиГнучкий навчальний процес;Передача знань на основі досвіду;Практичні майстерні.Лектори-експерти промисловостіДайна Скушновніка - доктор психологічних наук, доцент, Turiba University Туріба;Сільва Єломанова Маура - керівник ТОВ "Силя";Ілзе Чернова - спеціаліст відділу менеджменту компанії "WorkingDay Latvia".... [-]
Латвія Riga
Вересень 2019
англійська,латиська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Get to know Turiba University

Turiba
Address
Graudu street 68
LV – 1058 Riga, Латвія
Веб-сайт
Телефон
+371 67 622 551