Riga Teacher Training and Educational Management Academy (RTTEMA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Філософія Академії

Людство і демократія; Інтернаціоналізація навчального процесу та мобільності; Застосування і використання сучасних ІТ; Творчість; Інтеграція навчальних дисциплін і практики; Участь студентів оздоровчих програм навчання.

Місія

Місія RTTEMA, щоб запропонувати і забезпечити протягом усього життя в акредитованих навчальних програм Академії і значний внесок в освітній і культурній життя Латвії - як свої регіони і Ригу.

Мета Академії є надання кожному студенту можливість придбати професійний і вищу академічну освіту в галузі педагогіки, психології, бізнесу та управління, а також мотивацію до професійного життя і постійного самовдосконалення.

Концепція

RTTEMA готує вчителів, які в змозі підготувати учнів до життя і роботи в інформаційному суспільстві. Концептуальні наріжними каменями процесу навчання є розвідка RTTEMA, компетентність і професіоналізм. Кожна програма дослідження дозволяє нашим студентам розвивати необхідні професійні компетенції.

історія

RTTEMA є концептуально і технічно сучасне професійне вищий навчальний заклад (ВНЗ), заснована державою.

Він почав свою роботу в 1994 році з 1273 студентів і є одним з найбільших вищих навчальних закладів в Латвії з точки зору кількості студентів.

Незважаючи на свій молодий вік, RTTEMA успадкував традиції навчальних закладів для вчителів, починаючи з 1946. RTTEMA була заснована з нагоди злиття двох установ: Інституту "і Іманта вчителів Ризького педагогічного інституту.

RTTEMA Факт файлу

RTTEMA:

цей стан вуз створений в 1994 році; виховує більше 3,5 тисяч студентів в очної та заочної досліджень; працює 160 викладачів і доцентів; організовує міжнародні конференції; публікує наукові статті; реалізує проекти наукових досліджень; полегшує учня і вчителя міжнародної мобільності; є активним членом міжнародних організацій; організовує гостьові лекції та майстер-класи відомих фахівців; пропонує 25 навчальних програм в коледжі, бакалаврів, рівні майстер піску PhD; надає можливості для придбання професії вчителя, менеджера, освітньої персоналу, бізнесу та офіс-менеджера, кар'єра радника, торгівлі та маркетингу і PR фахівця, отримати освіту в сфері психології.

Зір

Наша академія є визнаним університетом та Міжнародний центр педагогічних досліджень, з кампуса і дослідницької бази, а також філій в інших країнах.

Стратегія

Академія створила сприятливе середовище характеризується гуманних цінностей і відносин. Діяльність наших співробітників, засновані на творчих, рівні в правах, відповідальної співпраці та діалогу. Стратегічні цілі на найближчі роки є:

заохочувати триваючий розвиток Академії творчої роботи; проводити дослідження, спрямованої на розвиток і реалізацію концепції Академії і вдосконаленню латвійської системі освіти; забезпечити високі якісні дослідження цілеспрямовано вдосконалення методологічної та технічне забезпечення навчального процесу; підтримувати регіоналізм - запропонувати нові можливості освіти для жителів Латвії, близьких до їх місця проживання.

Академії інтелектуальному середовищі

Рада професорів в педагогіці; Науково-дослідний інститут педагогіки; Творчість Науково-дослідний інститут; Науково-дослідний центр дитячої мови; Науково-дослідний інститут Психологічна; Природа і навколишнє середовище Робоча інститут; Кілька методичних центрів; Молодий клуб вчителів; RTTEMA Центр додаткової освіти; Бібліотека з акціями в 10 містах Латвії. Академії Психологічна середу Демократична і творчий; Перевагу особистість кожної людини; Режисер до взаємного співробітництва.

Обслуговування і соціальне життя студентів

Студентам надається адміністративну підтримку в Міжнародному бюро та соціальної підтримки в парламенті студентів. Крім цих одиниць студенти мають можливість залучення себе в наступні культурні починання:

Змішаний хор "Fortius"; Жіночий хор "Балта"; Камерний оркестр "Gaudeamus Orchestra"; Велика група; Спортивний клуб; Народні танці в групах "Dejotprieks" (Радість танцю). Крім того, є види діяльності, запропоновані латвійських студентів по обміну за допомогою ЄСП (Erasmus Student Network) Ригу.

Академії фізичної навколишнього середовища

3 будівлі - 1 в Ризі, 1 в Цесисе і 1 в Кулдизі; Кафе Студентська, 2 спортивні зали, стадіон; 2 комп'ютерні класи з виходом в Інтернет; поступово і регулярно відремонтовані навчальні приміщення; Надання технічної підтримки (відеокамери, OHPs, випромінювачі, комп'ютери, мікроскопи і т.д. Існує вільний доступ до фортепіано, орган і цифровий орган труби).

Розташування

Рига

Address
Imantas 7. linija 1,
LV-1083 Рига, Латвія